• Обновено
Нут Extractor Socket Set Скршени Оштетени Гром Смена Ракав Отстранување Страна Алатка Максимум Влијание Гром Орев Смена Сет

Нут Extractor Socket Set Скршени Оштетени Гром Смена Ракав Отстранување Страна Алатка Максимум Влијание Гром Орев Смена Сет

DEN 1091.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Стабилни перформанси : Заострените влез приклучок овозможува лесно седиштето на оштетени fastener, дизајн за отстранување или затегнување оштетени сврзувачки елементи.Хром молибден челик : Хром молибден челик за поголема издржливост и подолг живот, црна оксид слој обезбедува супериорни отпорност на корозија.Голема praticability : Плоштад се вози со хексадецимален база за употреба со импакт пиштол, ratchet, клуч, или клешти, исклучителна сила и долготрајна издржливост.Исклучителна изработка : Висока видливост гравирани ознаки обезбеди брз големина идентификација; Двојна големина sockets дизајнирани да работат со метрички сврзувачки елементи.Пакет листата : 4 x Орев отстраните контактот; 1 x Врана бар.Приклучок тип : 17mm/0.67 во, 19mm/0.75 во, 21mm/0.83 во, 22mm/0.87 во; Приклучок должина : Околу. 50мм/2.0 во.Функција : 1. Голема длабочина спирала извртени шема, се погодни да се отстрани rusty хексадецимален штекер завртки, висока цврстина, laborsaving.2. Спирала интерфејс за супер torsion, различни спецификации дозволува да работат на различни ситуации, да се подобри ефикасноста на работата.3. Широко се користи во градежната индустрија, авто индустрија поправка, дома одржување, итн.4. Chromemolybdenum челик фалсификување, целокупното средно висока температура изгасне, потрајни, scratchresistant, antirust.5. Изработени од хром молибден челик материјал, corrosionresistant, отпорност на абење, значително подобрување на услугата живот, трајни и лесни да се отстранат оштетените плодови.Спецификација : Conditon : 100% Сосема New Item Тип : Орев Смена Socket Set Материјал : Хром-Молибден Steel Color : Како Слики Shown Socket Тип : 17mm/0.67 во, 19mm/0.75 во, 21mm/0.83 во, 22mm/0.87 in Socket Должина : Околу. 50мм/2.0 in Package Листата : 4 x Орев Отстрани Socket1 x Врана Бар.

Кон својствата

Conditon:
100% Brand New
Item Type:
Nut Remover Socket Set 
Material:
Chrome-Molybdenum Steel
Color:
As Pictures Shown
Socket Type:
17mm/0.67in, 19mm/0.75in, 21mm/0.83in, 22mm/0.87in
Socket Length:
Approx. 50mm/2.0in
Package List:
4 x Nut Remove Socket :
1 x Crow Bar :

Најдобри предлози во категоријата

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери
  • Обновено

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери

DEN 2073.60

【Совршен Скалило Слајд Песна】 : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Би�

1Pcs 3D Печатач DIY Клучеви, 5 во 1 Мулти-Функција Spanner Инсталација Алатка Рамен Spanner Колекции 3D Печатач Делови Алатки Додатоци
  • Обновено

1Pcs 3D Печатач DIY Клучеви, 5 во 1 Мулти-Функција Spanner Инсталација Алатка Рамен Spanner Колекции 3D Печатач Делови Алатки Додатоци

DEN 215.76

【Висококвалитетни материјали】Користење на висококвалитетна железна материјал, површински третман е�

CRW Четка за заби Држачот за Бања, 3 Слотови Електрична Четка за заби Складирање Бања Прибор за Паста за заби Организатор, 2 Четка
  • Обновено

CRW Четка за заби Држачот за Бања, 3 Слотови Електрична Четка за заби Складирање Бања Прибор за Паста за заби Организатор, 2 Четка

DEN 551.76

【МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ ЗАБИ НОСИТЕЛОТ】:четката носителот поставите има 3работни класификација дизајн з�

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs
  • Обновено

Халоген Сијалица G4 Светилка Монистра Халоген Светилка Монистра 220V/110V Транспарентен Xenon Светилка Кристал Светилка Монистра,110V-5W,30Pcs

DEN 1171.20

Работниот век на G4 светилки надминува 2000 часа, намалување на замена и трошоци за одржување.Нашите G4 топл

YLHXYPP Канцеларија Mousepad Зглоб Поддршка Ергономски Игри Десктоп Mouse Pad врвката за на Одмор за Компјутерски Игри за Pc
  • Обновено

YLHXYPP Канцеларија Mousepad Зглоб Поддршка Ергономски Игри Десктоп Mouse Pad врвката за на Одмор за Компјутерски Игри за Pc

DEN 2385.12

Мода и практичен дизајн со неговата симпатична модел.млеко свила ткаенини.силика гел исполнет.Примена :

YLHXYPP Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Поддршка Mouse Pad Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Гејмер
  • Обновено

YLHXYPP Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Поддршка Mouse Pad Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Гејмер

DEN 2408.88

Ергономски облик и само право висина држи вашиот зглоб во природна положба отколку извртени агол.млеко

2018 Андреј Benintendi Topps Сега Игра Се Користи Сокс Играчи Викенд Џерси Остаток Картичка - Безбол Игра Се Користат Картички
  • Обновено

2018 Андреј Benintendi Topps Сега Игра Се Користи Сокс Играчи Викенд Џерси Остаток Картичка - Безбол Игра Се Користат Картички

DEN 22007.76

Категорија; Безбол Игра Се Користат Картички 2018 АНДРЕЈ BENINTENDI TOPPS СЕГА ИГРА се КОРИСТИ СОКС ИГРАЧИ ВИКЕНД