• Обновено
uxcell 20pcs Пролет Кабелот Брави Пластични Крајот Затка Двојно Дупки за да се Префрлате Fastener Јаже Крајот за Drawstrings, Shoelaces, Шатор, Вратоврска-Падови

uxcell 20pcs Пролет Кабелот Брави Пластични Крајот Затка Двојно Дупки за да се Префрлате Fastener Јаже Крајот за Drawstrings, Shoelaces,

DEN 181.92
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 20 КОМПЈУТЕРИ Двојно Дупка Пролет Кабелот Брави; Вкупната големина : 9 x 24mm/0.36" x 0.94"(D*L); Мозок дупка со Дијаметар : 4mm/0.16".Одлично за занает употреба, може да ги задоволи вашите потреби за DIY.ПРОЛЕТ НАТОВАРЕНИ ДИЗАЈН - Со пролетта натоварени дизајн, таа ќе ви обезбеди со цврст стисок, да ви помогне да се запре кабелот или drawstrings од лизгање.Пролет натоварено кабелот за заклучување затвора чанти, капи, шапки итн.чувајте вашиот мозок тесни и безбедна, без врзување.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - пластични дупка кабелот за заклучување е за заклучување мозок, затегнување нерешено канапи на кеси и јакни, лесно да се вклопи.Одлична за употреба на пот панталони или дуксери да се чува од губење на drawstring и да се стегне drawstring, како и.ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ - Направени од пластика, издржлив и лесен, широко се користат за lanyard, багаж, облека, ранец, спортски, shoelace, шатор и повеќе.ШИРОК АПЛИКАЦИИ - користат за lanyard, drawstrings, багаж, облека, ранец, спортски, shoelace, перење торба, играчка кеси, јакна, капа, складирање торба, hammock, шатор, на отворено, фитнес производи и друга употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Dovewill Пакет од 10 Тешки Двојно-Дупки Метал Грав Кабелот за Заклучување на Стегачот го Вклучите Стоп Лизгачот за Paracord, Еластична
  • Обновено

Dovewill Пакет од 10 Тешки Двојно-Дупки Метал Грав Кабелот за Заклучување на Стегачот го Вклучите Стоп Лизгачот за Paracord, Еластична

DEN 717.60

10 Pcs Сребро Цинк Легура ви дава опција да изберете Пролет Запре Овална Грав 2Дупки Drawstring Јаже Мозок се За�

100 КОМПЈУТЕРИ Кабелот Брави за Маска, Еластична Прилагодувач Силикони Кабелот Затка Не се Лизга Earloop ви дава опција да изберете
  • Обновено

100 КОМПЈУТЕРИ Кабелот Брави за Маска, Еластична Прилагодувач Силикони Кабелот Затка Не се Лизга Earloop ви дава опција да изберете

DEN 976.80

【Прилагодливи Тока】Прилагодливи кабелот затка е лесно да се прилагоди на должината на кабелот да одго

100 КОМПЈУТЕРИ Кабелот не се Заклучи на Мека Силиконска Гума Престане да се Префрлате Тапа Мини Кодот за Барел за Маска Еластична
  • Обновено

100 КОМПЈУТЕРИ Кабелот не се Заклучи на Мека Силиконска Гума Престане да се Префрлате Тапа Мини Кодот за Барел за Маска Еластична

DEN 95.76

【Кабелот за Заклучување】Нови едноставен дизајн, мини силикони кабелот за заклучување, многу намени и �

Шиење Еластична Маска Бенд, 50 Компјутери со Прилагодливи Тока, се Приспособат Еластична Уво Јамка околу Рака Еластичен Кабелот за
  • Обновено

Шиење Еластична Маска Бенд, 50 Компјутери со Прилагодливи Тока, се Приспособат Еластична Уво Јамка околу Рака Еластичен Кабелот за

DEN 114.96

【Пакет】50 PCS(25 пара)еластична earloop кабли со прилагодливи токи 【Еластична Кабелот】Направен од висок к

Најлон Пролет Кабелот Брави мала Тежина Трајни Пролет Кабелот за Заклучување Различни Големини Јаже Кабелот Брави Ранци за Багаж
  • Обновено

Најлон Пролет Кабелот Брави мала Тежина Трајни Пролет Кабелот за Заклучување Различни Големини Јаже Кабелот Брави Ранци за Багаж

DEN 2104.80

Се користи за да се поправи на јаже, со пролетта оптоварување дизајн, кој е пролет оптоварување за да се �

Една Дупка Кабелот за Заклучување на Пролет Кабелот за Заклучување Најлон Пролет Кабелот Брави Торби за Облека, Прибор за Багаж(Голем)
  • Обновено

Една Дупка Кабелот за Заклучување на Пролет Кабелот за Заклучување Најлон Пролет Кабелот Брави Торби за Облека, Прибор за Багаж(Голем)

DEN 491.76

Голем број, може да ги исполни вашите употреба и замена потреби, многу практично.Тешки‑должност висок к

TiaoBug 50pcs Анти- ' Рѓа Легура Бел Затка Кабелот Завршува Заклучување на Кабелот Јаже Fastener Клип за Lanyard Облека Ранец, Торба
  • Обновено

TiaoBug 50pcs Анти- ' Рѓа Легура Бел Затка Кабелот Завршува Заклучување на Кабелот Јаже Fastener Клип за Lanyard Облека Ранец, Торба

DEN 143.76

50pcs анти ' рѓа легура бел затка кабелот за заклучување на конусна fastener завршува toggle клип за ранец, торба la