• Обновено
SZRMCC GEV162 733282 GPS Data Transfer Кабел за Leica TS30 TM30 TS50 Вкупно Станица RX1250 ATX1200 Контролер Порта на КОМПЈУТЕР RS232 DB9

SZRMCC GEV162 733282 GPS Data Transfer Кабел за Leica TS30 TM30 TS50 Вкупно Станица RX1250 ATX1200 Контролер Порта на КОМПЈУТЕР RS232

DEN 1607.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 733282(GEV162) кабел за да го поврзете Leica TS30 TM30 TS50 Вкупно Станица со компјутер COM/RS232/DB9 интерфејс.Се поврзува RX1250 / ATX1200 Контролер Порт на КОМПЈУТЕРОТ за префрлување на податоците. 100% сосема нов и висок квалитет.Приклучете : 1 B 8 pin машки Конектор; Plug Б : DB9 RS232 9 pin Конектор.Кабел Должина : 110 Inches/2.8 m (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SZRMCC Десен Агол BNC Машки да се Женски 12G 6G HD SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО
  • Обновено

SZRMCC Десен Агол BNC Машки да се Женски 12G 6G HD SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО

DEN 1727.76

Ова е Canare е ЛВ61 S 12 G 75 Ohm BNC Коаксијален SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел, Поддршка 12 GSDI, 6

1080P Лов Камера, Ip66 Водоотпорен Ноќ Автоматско Префрлување во Режим на Инфрацрвена Камера Пластични Dustproof за Лов на Камерата
  • Обновено

1080P Лов Камера, Ip66 Водоотпорен Ноќ Автоматско Префрлување во Режим на Инфрацрвена Камера Пластични Dustproof за Лов на Камерата

DEN 962.40

Машина тело IP66 водоотпорен и dustproof, работна средина температура 20~70°C, дури и ако се ставени во лоша среди

SZRMCC 12G 6G HD SDI BNC Машки да се Женски Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО Комодо
  • Обновено

SZRMCC 12G 6G HD SDI BNC Машки да се Женски Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО Комодо

DEN 1727.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

SupplySource Компатибилен 3.3 ft USB Конектор за Кабел за Податоци за Кабелот за напојување Замена за Камера Panasonic Lumix DMC-ZS25
  • Обновено

SupplySource Компатибилен 3.3 ft USB Конектор за Кабел за Податоци за Кабелот за напојување Замена за Камера Panasonic Lumix DMC-ZS25

DEN 376.80

✔Трајни и Одличен Квалитет, Супер Брзина, Поддржува high speed USB 2.0 уреди, Овозможува директно поврзување на