• Обновено
SZRMCC DC 5.5 X 2.5 mm до Hirose 6 Pin Женски Леќи на Камерата Моќ Кабел за B4 2/3 Fujinon Канон Nikon, Sony Panasonic Серво Леќа (45cm)

SZRMCC DC 5.5 X 2.5 mm до Hirose 6 Pin Женски Леќи на Камерата Моќ Кабел за B4 2/3 Fujinon Канон Nikon, Sony Panasonic Серво Леќа

DEN 767.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Оваа Власт кабел Одговара на Власт Fujinon Канон Nikon, Sony Panasonic B4 2/3" Серво Леќа со Hirose 6 Pin Машки конектор од батеријата плоча DC 5.5 x 2,5 mm Излезниот Порт.Користење инструкции : На Hirose 6 Pin Женски поврзете да B4 2/3" Серво Леќа; DC 5.5 x 2,5 mm поврзете надворешен висок капацитет батерии пакет со DC Излезна порта.Приклучете : DC 5.5 X 2,5 mm Конектор; Plug Б : Hirose 6 pin Женски Конектор.Кабел Должина : 17.7 инчи/45см (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Професионален дизајн на производот SZRMCC Како приклучок и кабел производителот, ние произведуваме повеќе од 1000 видови на кабли, додатоци и адаптери.Ние, исто така, произведуваат антени безжични и авијација аудио кабли.Секој кабел ние произведуваме строго е тестирана и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи.Обезбедува добри конекции за вашиот апарат и камера додатоци, овозможувајќи ви лесно да се изгради на целиот камера систем.Вршење на разни професионална фотографија.Може да се прилагодите на кабел според вашите барања.Ако не сте сигурни која кабел е погоден за вашиот проект, ве молиме испратете порака за вашиот проблем и ние ќе ви препорача точниот кабел за вас.Се надевам дека ќе имате добро време за шопинг во SZRMCC, ви благодариме! ! !.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SZRMCC Десен Агол BNC Машки да се Женски 12G 6G HD SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО
  • Обновено

SZRMCC Десен Агол BNC Машки да се Женски 12G 6G HD SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел за ARRI Алекса ЦРВЕНО

DEN 1751.76

Ова е Canare е ЛВ61 S 12 G 75 Ohm BNC Коаксијален SDI Пренапони Overvoltage Коло Заштитник Isolator Видео Кабел, Поддршка 12 GSDI, 6

BMPCC-4K|6K Моќ-Кабел за Blackmagic Џеб-Кино-Камера од Моќ-Банка USB КК 2.0|3.0 12V 2-Пински Женски Флексибилни Извиткани Кабел Alvin
  • Обновено

BMPCC-4K|6K Моќ-Кабел за Blackmagic Џеб-Кино-Камера од Моќ-Банка USB КК 2.0|3.0 12V 2-Пински Женски Флексибилни Извиткани Кабел Alvin

DEN 959.76

Можете да моќ Blackmagic Џеб Кино Камера 4 K 6 K преку PD Моќ на Банките со USBC|ТипC PD места со PD Активира Функцијат�

Микро USB Кабел 15FT, Foboiu 15FT Микро USB Кабел за Продолжување, Полнење и пренос на Податоци Синхронизирајте Кабелот за Yi Камера,
  • Обновено

Микро USB Кабел 15FT, Foboiu 15FT Микро USB Кабел за Продолжување, Полнење и пренос на Податоци Синхронизирајте Кабелот за Yi Камера,

DEN 191.76

★【Широк Компатибилност】Микро USB Кабел за да го наплаќаат за Wyze Cam, Облак го зеде од Камерата, Трепка, YI Ho

Suptig Полнење Кабел Mini USB Полнење Кабел 2 Компатибилен Пакет за Gopro Херој 4 Сребро Херој 4 Црна Херој 3+ Сребро Херој 3+ Црна
  • Обновено

Suptig Полнење Кабел Mini USB Полнење Кабел 2 Компатибилен Пакет за Gopro Херој 4 Сребро Херој 4 Црна Херој 3+ Сребро Херој 3+ Црна

DEN 191.76

Совршено Компатибилни:Компатибилен за Gopro Херој 4 Црна, Gopro Херој 4 Сребро, Gopro Херој 3+ Црна, Gopro Херој 3+ Ср

HangTon Hirose 12 Pin Машки HR10A-10P-12P да се Отвори Крајот Летање Кабел Гола Жица за Sony Hitachi Камера со Далечински Управувач,
  • Обновено

HangTon Hirose 12 Pin Машки HR10A-10P-12P да се Отвори Крајот Летање Кабел Гола Жица за Sony Hitachi Камера со Далечински Управувач,

DEN 1631.76

12pin I / O кабел за Sony Hitachi Камера со Далечински Управувач, Fujinon B4 ENG Леќа Проширување, Amira и Алекса Мини ПЛ Леќ

SZRMCC BNC Машки да Мини Мали BNC Машки Коаксијален АНТЕНСКИ SDI RG316 Кабел за Ултразвучно Пропустот Детектор на Монитор (2м)
  • Обновено

SZRMCC BNC Машки да Мини Мали BNC Машки Коаксијален АНТЕНСКИ SDI RG316 Кабел за Ултразвучно Пропустот Детектор на Монитор (2м)

DEN 479.76

Ова е BNC машки да мини BNC машки RG316 RF висока фреквенција коаксијален SDI Кабел, кој се користи за да се поврз