• Обновено
Божиќ Силиконска Смола Мувла, Среќен Божиќ Калап за Кастинг Смола, Епоксидна Смола Комплет Калапи

Божиќ Силиконска Смола Мувла, Среќен Божиќ Калап за Кастинг Смола, Епоксидна Смола Комплет Калапи

DEN 1092.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ] : На епоксидна смола мувла се направени од издржлив силиконски материјал, мека, но доволно дебел, лесен за користење и ослободување, не-деформација и не-скршен. [ЛЕСНО ДА се ДЕ-МУВЛА] : На калапи за смола комплет со мазни и сјајни ентериери, го прави лесно да се ослободи заврши смола работи надвор од калапи по тоа?s завршен излечи. [БОЖИЌ ДЕКОРАЦИЈА] : На силиконски калап за смола е компатибилен со повеќето смола комплет материјали, само да се пополни со смола комплет материјали, додавање на смола пигменти и вградување на embellishments ви се допаѓа, се создаде различни стилови на смола дела за Божиќ одмор. [СРЕЌЕН БОЖИЌ СМОЛА КАЛАПИ] : На Божиќ силиконски калап поседува големината на 30*16.3*1.5 см, и со дупки дизајниран и украс виси јаже вклучени, погоден за ставање овој Божиќ декорација на масата, или висат на врата, ѕид, елка, windows, камини, и тераси, погоден за дом, канцеларија, продавница, бар..итн, подобрување на празничната атмосфера и да даде повеќе да се забавуваат да доаѓањето на сезоната Божиќ!. [ИДЕАЛЕН ПОДАРОК И УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ] : пријатно декорација за Божиќ одмор, да обезбеди топли летни атмосфера.Убав подарок за смола занает љубовник, семејство и пријатели, добра шанса да уживаат во DIY момент заедно.Треба да имате барањето за смола калапи, ве молиме љубезно ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат.Боја : Translucent Quantity : 1 Pc Package се Вклучени : 1* Божиќ Mold Size : 17.5*31cm Material : Silicone Notes : 1.Ве молиме не користете топлина пиштол или факел да се излечи смола, тоа ќе ја оштети калапи.2.Производот е силиконски калап само и не содржи готовиот производ или смола материјали.3.Ве молиме користете благи смола материјал, со цел намалување на топлина, кој може да ја оштети калапи, и подобро да ја излечи за 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Специјалност Смола & Хемиски Фрли-А-Мувла Platinum (1-Галон Комплет) | Силиконски Калап за Правење Кит | Храна Одделение Платина-Излечи
 • Обновено

Специјалност Смола & Хемиски Фрли-А-Мувла Platinum (1-Галон Комплет) | Силиконски Калап за Правење Кит | Храна Одделение Платина-Излечи

DEN 1149.60

ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ И ФДУКОМПАТИБИЛНИ : Креирај свој хранабезбедно силиконски калапи со нашите ФрлиАМувла

Неверојатна Решенија Кристално Јасна Табела Врвот Епоксидна (1-Галон Комплет) Пакет со Премиум Мика Пигмент во Прав (12 Бои) | за
 • Обновено

Неверојатна Решенија Кристално Јасна Табела Врвот Епоксидна (1-Галон Комплет) Пакет со Премиум Мика Пигмент во Прав (12 Бои) | за

DEN 2088.00

КВАЛИТЕТ СМОЛА ЗАНАЕТ КОМПЛЕТ : Оваа Неверојатна Решенија Пакет вклучува нашите Tabletop Епоксидна и Мика П

OLYCRAFT 12pcs Pendant Силиконски Калапи Смола Накит Кастинг Мувла Комплет со Алатки 44pcs во Вкупниот за Епоксидна Смола Изработка
 • Обновено

OLYCRAFT 12pcs Pendant Силиконски Калапи Смола Накит Кастинг Мувла Комплет со Алатки 44pcs во Вкупниот за Епоксидна Смола Изработка

DEN 290.16

【Силиконски Калапи】Пакетот вклучува 12pcs pendant силиконски калапи на различни форми со или без дупки.Тие �

DIY Мувла, Лесно Demold Перат Обновливи Преносни Свеќа Мувла Компактен Мек, Флексибилен за Епоксидна Смола Комплет за Студиото Фабрика
 • Обновено

DIY Мувла, Лесно Demold Перат Обновливи Преносни Свеќа Мувла Компактен Мек, Флексибилен за Епоксидна Смола Комплет за Студиото Фабрика

DEN 208.56

Употреба : Вие само треба да се прелива материјали во калап и додадете нешто што сакате.По тоа е сосема л�

Alumilite Плитка 40 Платина-Базирана Силикони (10lb сет) | 2-Дел Мувла Одлуки за Полнење | Течни Гума Смеса за Изработка на Гума
 • Обновено

Alumilite Плитка 40 Платина-Базирана Силикони (10lb сет) | 2-Дел Мувла Одлуки за Полнење | Течни Гума Смеса за Изработка на Гума

DEN 3960.00

НУЛА НАМАЛУВАЊЕ : Alumilite Плитка 40 е платинаизлечи, проѕирни силиконска гума мувла одлуки за полнење.Тоа с�

Fashionclubs 21pcs Мини Медуза Смола Додатен 3D рачно изработени Елени Епоксидна Смола Мувла Додатен Пополнување на Модели за Изработка
 • Обновено

Fashionclubs 21pcs Мини Медуза Смола Додатен 3D рачно изработени Елени Епоксидна Смола Мувла Додатен Пополнување на Модели за Изработка

DEN 2085.60

[Смола Материјали за Полнење] : 15pcs рачно изработени од пластика мала медуза на 5 стилови во 3 различни гол

Полигон Епоксидна Занает DIY Силиконски Калапи Teacup Мат Мувла Кристал Лепак Намалувањето Алатка Увеселителен парк(Мали Octagon)
 • Обновено

Полигон Епоксидна Занает DIY Силиконски Калапи Teacup Мат Мувла Кристал Лепак Намалувањето Алатка Увеселителен парк(Мали Octagon)

DEN 95.76

Рачно изработени сите видови на накит pendant силиконски калап.Сите калапи се направени од храна одделение

3pcs Слама Topper Смола Калапи, М А К Слама Topper Прилог на Силиконски Калапи, Епоксидна Смола Комплет Садови за Цевчиња DIY Занает
 • Обновено

3pcs Слама Topper Смола Калапи, М А К Слама Topper Прилог на Силиконски Калапи, Епоксидна Смола Комплет Садови за Цевчиња DIY Занает

DEN 239.76

【РАЗЛИЧНИ ФОРМИ】Постојат 3pcs слама topper смола калапи во овој пакет, од кои секоја содржи 8 различни форми

Okuyonic Првенство Мат Изработка на Мувла, Делфин и во Облик на Школка Епоксидна Смола Силиконски Калапи Увеселителен парк Габи,
 • Обновено

Okuyonic Првенство Мат Изработка на Мувла, Делфин и во Облик на Школка Епоксидна Смола Силиконски Калапи Увеселителен парк Габи,

DEN 261.36

Силиконски Калап : мувла е направен од високо‑квалитет со силиконска смола, која е мек, флексибилен, лес

Nicpro 64 Унца Кристално Јасна Епоксидна Смола Комплет, Течни Уметност Смола Материјали со Мерење Чаши, Силиконски Прачки, Ракавици,
 • Обновено

Nicpro 64 Унца Кристално Јасна Епоксидна Смола Комплет, Течни Уметност Смола Материјали со Мерење Чаши, Силиконски Прачки, Ракавици,

DEN 326.40

СÈ што ВИ ТРЕБА ВКЛУЧЕНИ 64oz уметност смола комплет доаѓа со БОНУС предмети, така што може да започнете в

Fengchensety 12 Компјутери/Set 3D Мала Рипка рачно изработени Три-Димензионални Налепници DIY Кристал Епоксидна Смола Накит Одлуки
 • Обновено

Fengchensety 12 Компјутери/Set 3D Мала Рипка рачно изработени Три-Димензионални Налепници DIY Кристал Епоксидна Смола Накит Одлуки

DEN 49.44

Сет од 12 различни налепници.Постојат различни видови на пополнување на материјал за да ви одговара на в�

Пен Носителот Епоксидна Смола Мувла Ароматерапијата Гипс Свеќа Сапун Силиконски Калап DIY Занаети Дома Декорација Кастинг Алатки
 • Обновено

Пен Носителот Епоксидна Смола Мувла Ароматерапијата Гипс Свеќа Сапун Силиконски Калап DIY Занаети Дома Декорација Кастинг Алатки

DEN 2073.60

мазна внатрешност, така лесно да се demould, вие само треба да се стави на потребен додатен во калап, почекај

Хардвер Алатка Форма Бонбони Шеќер Занает Заболување на Паста Мувла Торта Декорирање Алатки Семејство Уметност Силиконски Калап Сапун
 • Обновено

Хардвер Алатка Форма Бонбони Шеќер Занает Заболување на Паста Мувла Торта Декорирање Алатки Семејство Уметност Силиконски Калап Сапун

DEN 493.68

100% сосема нов и висок квалитет.Земете на температура од 40 ℃ до 240 ℃, фурна, микробранова печка, исто така,

Чај Свеќа Носителот Мувла Свеќи Носители Смола Мувла DIY Светилник Епоксидна Кастинг Мувла Точки Hydroponic Шише Калапи Бонбони Кутија
 • Обновено

Чај Свеќа Носителот Мувла Свеќи Носители Смола Мувла DIY Светилник Епоксидна Кастинг Мувла Точки Hydroponic Шише Калапи Бонбони Кутија

DEN 336.96

Издржливи : DIY Кастинг Калапи може да издржи температура и топлина на чај свеќи и свеќи.Тоа не е лесно да �

LAJS Earbuds Случај Покрие Смола Калапи, Убава Практични Лесно да се Demold Лесен за Употреба Earbuds Случај Смола Мувла DIY Занаети
 • Обновено

LAJS Earbuds Случај Покрие Смола Калапи, Убава Практични Лесно да се Demold Лесен за Употреба Earbuds Случај Смола Мувла DIY Занаети

DEN 1514.40

DIY Занаети : Earbuds случај покрие смола калапи може да се користи за DIY уникатен слушалка опфаќа, можете да с

Епоксидна Силикони Обезбедува Алатка во Собата, Смола Мешање Чаши Алатки за Полнење и Мерење Чаши,Droppers,Пинцети, Силикони Промешајте
 • Обновено

Епоксидна Силикони Обезбедува Алатка во Собата, Смола Мешање Чаши Алатки за Полнење и Мерење Чаши,Droppers,Пинцети, Силикони Промешајте

DEN 503.76

【Смола Комплет Алатки】 : 1 PCS силиконски мерни првенство(250ml ), 2 ПАРЧИЊА со силиконска смола мешање чаши(

8 Празнина Дијамант Форма Епоксидна Мувла & 8 Празнина Петокрак Облик Епоксидна Мувла DIY Keychain Изработка на Смола Комплет Силиконски
 • Обновено

8 Празнина Дијамант Форма Епоксидна Мувла & 8 Празнина Петокрак Облик Епоксидна Мувла DIY Keychain Изработка на Смола Комплет Силиконски

DEN 288.00

Материјал : Силикон.Мек, флексибилен, трајни и обновливи, лесно е да се добие на мувла надвор.Готови прои�

Епоксидна Смола Калапи, DIY Занает Прави Мека Епоксидна Смола Капка Лепак Смола Накит Мувла DIY Кујнски Ножеви Складирање Рек Габи,
 • Обновено

Епоксидна Смола Калапи, DIY Занает Прави Мека Епоксидна Смола Капка Лепак Смола Накит Мувла DIY Кујнски Ножеви Складирање Рек Габи,

DEN 350.16

[Лесно да се Demold] Може да се demoulded со светлина притисок.Можете да додадете малку сјај во прав, сушени цвеќ�

GFNet Автомобил оркестарот DIY Занает Празник декорација Накит Алатки Епоксидна Смола Resion Силиконски Калап Tassel ознака Мувла
 • Обновено

GFNet Автомобил оркестарот DIY Занает Празник декорација Накит Алатки Епоксидна Смола Resion Силиконски Калап Tassel ознака Мувла

DEN 39.84

Сосема Нов и Висок Квалитет.Тип : Епоксидна Смола Мувла.Материјал : Силикон.Боја : Бела Транспарентна.Гол

Cofordos Занаети Накит Одлуки Алатки англиски Азбука Азбука Монистра УВ Епоксидна Писма Калапи Смола Силиконски Калап Хривнија Смола
 • Обновено

Cofordos Занаети Накит Одлуки Алатки англиски Азбука Азбука Монистра УВ Епоксидна Писма Калапи Смола Силиконски Калап Хривнија Смола

DEN 1051.20

DIY Мувла е направен од силикон, екопријателски, нетоксични, флексибилни, обновливи и издржливи.Нестап, л�

3Pcs Силиконска Смола Калапи, Live/Здраво/Благословен Збор Азбука Епоксидна Кастинг Мувла, DIY Епоксидна Смола Калап за Полнење за
 • Обновено

3Pcs Силиконска Смола Калапи, Live/Здраво/Благословен Збор Азбука Епоксидна Кастинг Мувла, DIY Епоксидна Смола Калап за Полнење за

DEN 311.76

【Ќе Добиете】Овој пакет содржи 3 парчиња писмо знак смола комплет калапи, достапен во 3 тема стилови, вкл

Fengchensety Нови DIY Складирање Кутија Мувла Кристал Епоксидна Постави Табела Декорација Накит Три-Димензионални Круна Калапи Силиконски
 • Обновено

Fengchensety Нови DIY Складирање Кутија Мувла Кристал Епоксидна Постави Табела Декорација Накит Три-Димензионални Круна Калапи Силиконски

DEN 91.20

Направени од висококвалитет со силиконска материјал, тоа е мека, трајни, обновливи и флексибилни.Исклуч

Супер Сјајни Силикони Писма Мувла Смола Мувла Епоксидна Занает Силикони Keychain Габи, Полимер Глина Калап за DIY Изработка на Накит
 • Обновено

Супер Сјајни Силикони Писма Мувла Смола Мувла Епоксидна Занает Силикони Keychain Габи, Полимер Глина Калап за DIY Изработка на Накит

DEN 167.76

【ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ】Овие смола комплет калапи се направени од силикон со напредните техники

Смола Увеселителен парк Калапи,3 Еез Увеселителен парк Калапи за Кастинг Смола,Увеселителен парк Поставени Силиконски Калап DIY Tabletop
 • Обновено

Смола Увеселителен парк Калапи,3 Еез Увеселителен парк Калапи за Кастинг Смола,Увеселителен парк Поставени Силиконски Калап DIY Tabletop

DEN 383.76

❤Смола Калапи : Додадете некои смола пигмент, смола боја и вградување на различни видови на embellishments или