• Обновено
Јас-НАЈДОБРИ 3D Зголеми Цвет Силиконски Калап Епоксидна Смола Цвет Калапи Украсување Занаети Свеќа Восок Мувла Мус Торта Силиконски Калап IB-3Dflower

Јас-НАЈДОБРИ 3D Зголеми Цвет Силиконски Калап Епоксидна Смола Цвет Калапи Украсување Занаети Свеќа Восок Мувла Мус Торта Силиконски

DEN 475.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

големина на финалниот цвет : 55*70*55мм, тежината на финалниот смола цвет : 70 грама.материјал : храна одделение силиконски каучук.Featuer на мувла : не-токсични, без мирис,без намалување, без деформација ,висока температура отпор.Примена : за смола цвет,свеќа,сапун,арома гипс,миризливи восок од свеќи,чоколадо,колачи,бонбони и сл.Известување : поради мувла е 3 D мувла , ние треба да се намали на отворање на страната на мувла за demolding лесно .Производот не може да биде извадена без отворање.Така, pls ве молиме проверете на сликата на мувла и да се разгледаат прашање , pls не цел тоа ако не може да го прифати отворање. 3 D Зголеми Цвет Силиконски Калап Епоксидна Смола Цвет Калапи Украсување Занаети Свеќа Восок Мувла Мус Торта Силикони Mouldsize на финалниот цвет : 55x70x55mm, тежината на финалниот смола цвет : 70 грама Материјал на мувла : 100% храна одделение силиконски каучук со врвен квалитет Примена : за смола цвет,свеќа,сапун,арома гипс,миризливи восок од свеќи,чоколадо,колачи,бонбони,итн Функција на мувла : храна одделение,не-токсични, без мирис, без намалување, без деформација ,услужни и флексибилни, висока температура отпор, лесно чистење&demold,долго време , никогаш не се скрши.боја : блу пакет : пакување во pvc кеса Известување : pls ве молиме проверете ја големината и дизајнот на конечниот цвет внимателно , и контакт со нас пред да се плаќа ако имате било какви прашања.Известување : поради мувла е 3 D мувла , ние треба да се намали на отворање на страната на мувла за demolding лесно .Производот не може да биде извадена без отворање.Така, pls ве молиме проверете на сликата на мувла и да се разгледаат прашање , pls не цел тоа ако не може да го прифати отворање.Настава за калап кој е cutted со отворање. 1, Pls користење на гумени бендови или лента за врзување на мувла прво. 3, фрлаат материјал во калап 4, дај гума бендови или лента по материјалот излечи 5, извади производ од мувла внимателно.Ако било какви прашања abt користење на мувла , pls ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LoveinDIY Прилагодливи Дрво Сапун Машина Мувла, Beveler Planer и Сапун Калап за рачно изработени Свеќи Средување на Сирење DIY Сечење
 • Обновено

LoveinDIY Прилагодливи Дрво Сапун Машина Мувла, Beveler Planer и Сапун Калап за рачно изработени Свеќи Средување на Сирење DIY Сечење

DEN 2155.20

Нерѓосувачки челик секачи може да се користи за да се намали сапун, компир, леб, зеленчук, свеќа, восок ил

4 Пакети Силикон Сапун Калапи во Форми на Пчелите, Пеперутки, Цветови и Лисја - рачно изработени Занаетчиски Калапи за Епоксидна
 • Обновено

4 Пакети Силикон Сапун Калапи во Форми на Пчелите, Пеперутки, Цветови и Лисја - рачно изработени Занаетчиски Калапи за Епоксидна

DEN 623.76

【DIY Сапун Одлуки】3 силикони занаетите калапи имаат шест кариес и 1 има четири шуплини.Сет од 4 силикони с

Jorzer Љубов Свеќа Силиконски Калапи Свеќа Силиконски Калап Срцето Кригла Форма Торта Колачиња Мувла Смола Занаети DIY Мувла
 • Обновено

Jorzer Љубов Свеќа Силиконски Калапи Свеќа Силиконски Калап Срцето Кригла Форма Торта Колачиња Мувла Смола Занаети DIY Мувла

DEN 544.08

Љубов кригла облик дизајн : Љубов кригла форма на силиконски калап може да се користи за свеќи и други ук

Sanbege Силикони Плоча Мувла, 10-Инчен Плоштадот Коцка Калап Сапун, се Вртат Алатка за Правење за DIY Сапун, Свеќи, Кастинг Смола,
 • Обновено

Sanbege Силикони Плоча Мувла, 10-Инчен Плоштадот Коцка Калап Сапун, се Вртат Алатка за Правење за DIY Сапун, Свеќи, Кастинг Смола,

DEN 479.28

МАТЕРИЈАЛ : Ова 100% од храна одделение силиконски калап е здрав за да ја одржи својата форма, а сепак флек�

JiaUfmi Силикони Свеќа Калапи за Свеќа Одлуки, Обновливи Свеќа Мувла, DIY Ракотворби Украси Одлуки Свеќа Украси Алатки
 • Обновено

JiaUfmi Силикони Свеќа Калапи за Свеќа Одлуки, Обновливи Свеќа Мувла, DIY Ракотворби Украси Одлуки Свеќа Украси Алатки

DEN 308.88

Пакет се вклучени 1 buc Силикони 3 D Тело Свеќа Мувла.Вие треба да се подготват дополнителни свеќа фитили, м

3D Черепот Свеќа Мувла Колона со Силиконска Смола Калап за Ароматерапијата Свеќи Смола Комплет Домашен Сапун Восок Одлуки Полимер
 • Обновено

3D Черепот Свеќа Мувла Колона со Силиконска Смола Калап за Ароматерапијата Свеќи Смола Комплет Домашен Сапун Восок Одлуки Полимер

DEN 383.76

Мек Материјал : Нашата свеќа мувла е направен на квалитет со силиконска со безбедно да се користи, во мек

HiParty Океански Бран Сапун Мувла Морски Бран Силикони Торта За Печење Желе Пудинг Мус Мувла Наутички Рачно Изработени Облак Ладно
 • Обновено

HiParty Океански Бран Сапун Мувла Морски Бран Силикони Торта За Печење Желе Пудинг Мус Мувла Наутички Рачно Изработени Облак Ладно

DEN 215.76

Направени од храна одделение силиконски материјал : Боја : Случајни.Мувла големина на : 17.0*14.3*3.3 cm; Една пр

3D Тело Свеќа Мувла на Силиконски Восок Изработката Мувла Мускулите Машки Женски Дизајн Уметност Мирис Свеќа Правење на Сапун Декорација
 • Обновено

3D Тело Свеќа Мувла на Силиконски Восок Изработката Мувла Мускулите Машки Женски Дизајн Уметност Мирис Свеќа Правење на Сапун Декорација

DEN 969.60

Калапи не само што може да се користи за фондан торта, но, исто така, Чоколадо, косата, желе, пудинг, замрз�

УВ Епоксидна Смола Гипс Соја Восок рачно изработени од Глина Алатки Свеќа Мувла 3D Свеќа Мувла Силиконски Калап Коцка Сапун Калапи(30x30x30mm)
 • Обновено

УВ Епоксидна Смола Гипс Соја Восок рачно изработени од Глина Алатки Свеќа Мувла 3D Свеќа Мувла Силиконски Калап Коцка Сапун Калапи(30x30x30mm)

DEN 71.76

100% нов и висок квалитет.Рејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade.Тоа е лесен за употреба и чистење.Тоа

Свеќа Одлуки Габи, со 50pcs Свеќа Фитили, Силикони Свеќа Габи Свеќа Фитил 3D Магијата Топката DIY Мувла Јазол Форма DIY Материјали
 • Обновено

Свеќа Одлуки Габи, со 50pcs Свеќа Фитили, Силикони Свеќа Габи Свеќа Фитил 3D Магијата Топката DIY Мувла Јазол Форма DIY Материјали

DEN 304.56

Декоративни : 3 D Мувла особено е за вас да се направи интересни декоративни занаети со вашето семејство �

Рачно изработени Силикони Торта Калапи, Занает Уметност Силикони Свеќа Калапи, Занает Декорација Габи, DIY рачно изработени Сапун
 • Обновено

Рачно изработени Силикони Торта Калапи, Занает Уметност Силикони Свеќа Калапи, Занает Декорација Габи, DIY рачно изработени Сапун

DEN 791.76

УЖИВАЈТЕ СВЕЌА ПРАВИ ДОМА големи силиконски свеќа мувла е симпатична и практична; страна свеќа мувла и�

KESIO Леб Сапун Одлуки Сечење Мувла Комплет - Правоаголни Силиконски Калап Сапун, Прилагодлив Сечење Дрво Кутија, од не ' Рѓосувачки
 • Обновено

KESIO Леб Сапун Одлуки Сечење Мувла Комплет - Правоаголни Силиконски Калап Сапун, Прилагодлив Сечење Дрво Кутија, од не ' Рѓосувачки

DEN 1112.64

КОМПЛЕТЕН СЕТ : 1 x Прилагодливи Сечење Дрво Кутија, 1 x Прави машина, 1 x Челик Брановидна машина, 1 x Силикон

Силиконски Калапи, Занает Уметност Силиконски Калап, Занает Калапи DIY рачно изработени Сапун Калапи - Занает Правење на Резерви
 • Обновено

Силиконски Калапи, Занает Уметност Силиконски Калап, Занает Калапи DIY рачно изработени Сапун Калапи - Занает Правење на Резерви

DEN 383.76

УЖИВАЈТЕ САПУН ОДЛУКИ ДОМА големи силиконски калап сапун е симпатична и практична; страна сапун мувла �

Сапун Алатка За Сечење Поставите Прилагодливи Дрвени Машина Мувла + 2 Компјутери Директно Брановидна Нерѓосувачки Челик Машина Slicer
 • Обновено

Сапун Алатка За Сечење Поставите Прилагодливи Дрвени Машина Мувла + 2 Компјутери Директно Брановидна Нерѓосувачки Челик Машина Slicer

DEN 478.80

Собата е совршен за сапун сечење.Две од не ' рѓосувачки челик секачи, прав и брановидна, се остри доволно

Сапун Леб Одлуки Сечење Molds3PCS Сапун Машина Поставите Леб Машина Мувла со Директно Брановидна Нерѓосувачки Челик Сечење Нож
 • Обновено

Сапун Леб Одлуки Сечење Molds3PCS Сапун Машина Поставите Леб Машина Мувла со Директно Брановидна Нерѓосувачки Челик Сечење Нож

DEN 1416.00

Сапун машина е совршен за почетници или дома работилница сапун одлуки.Едноставна операција и безбедна �

Силиконски Калап Сапун - 6 Дупки Сапун Одлуки Калап за Сапун Калапи, Пакување од 1 Сапун Одлуки Материјали,рачно изработени Сапун
 • Обновено

Силиконски Калап Сапун - 6 Дупки Сапун Одлуки Калап за Сапун Калапи, Пакување од 1 Сапун Одлуки Материјали,рачно изработени Сапун

DEN 215.76

[☆Безбедно Да се Користи] : Сапун одлуки калапи се безбедно да се користи во фурна, микробранова печка, з�

Hamsa Силикони Сапун Калапи 4 Шуплини Страна на Фауима Силиконски Калапи Lotus во Дланка Калап Сапун за DIY Сапун Свеќа Правење Коцка
 • Обновено

Hamsa Силикони Сапун Калапи 4 Шуплини Страна на Фауима Силиконски Калапи Lotus во Дланка Калап Сапун за DIY Сапун Свеќа Правење Коцка

DEN 251.76

Се користи за : рака на Фауима силиконски калап е погодна за различни материјали, може да се примени како

3D Тело Силикони Свеќа Калапи Парови Hugging Смола Комплет Садови за DIY Свеќа Правење на Домашен Сапун Полимер Глина Занает Гипс
 • Обновено

3D Тело Силикони Свеќа Калапи Парови Hugging Смола Комплет Садови за DIY Свеќа Правење на Домашен Сапун Полимер Глина Занает Гипс

DEN 335.76

Свеќа Мувла : 3 D уметност на тело во облик на, симпатична љубов мека, трајни, обновливи и перат, лесно да с�

Исус Ангел Бебе Сапун Калапи Мајка Љубов Силиконски Калапи за Природен Сапун Правење Чоколадо Мус Торта Мувла Миризлива Свеќа Восок
 • Обновено

Исус Ангел Бебе Сапун Калапи Мајка Љубов Силиконски Калапи за Природен Сапун Правење Чоколадо Мус Торта Мувла Миризлива Свеќа Восок

DEN 263.76

Тежината на финалниот сапун : 105 грама ; големината на финалниот сапун : 65*56*35mm.Материјал на мувла : 100% хран

gujiu 5ps 3D Зајакот Силиконски Калап DIY Гипс Свеќа Габи Велигден Ден Животински Облик Свеќа Украсување Калап за Парафински
 • Обновено

gujiu 5ps 3D Зајакот Силиконски Калап DIY Гипс Свеќа Габи Велигден Ден Животински Облик Свеќа Украсување Калап за Парафински

DEN 1380.00

Пакетот вклучува 5 калапи【ТРАЈНИ ПРЕДНОСТ】мувла може да се користи за многу пати, кој е издржлив, не е л

EORTA 3D Срцето Свеќа Мувла Акрилна Пластика Колона Свеќа Алатка за Правење рачно изработени Калап Сапун за DIY Занаети Глина Бања
 • Обновено

EORTA 3D Срцето Свеќа Мувла Акрилна Пластика Колона Свеќа Алатка за Правење рачно изработени Калап Сапун за DIY Занаети Глина Бања

DEN 239.76

Пакетот вклучува : еден пакет свеќа мувла.Форма : на срцето.Големина : 6.5*5.2 cm / 2.5*2 инчи.Боја : јасно.Изработ

Свеќа Калапи за Свеќа Одлуки, MUHMU 3D Силиконска Смола Епоксидна Мувла DIY Сапуни Кастинг Ароматерапијата Восок од Свеќи за Партија
 • Обновено

Свеќа Калапи за Свеќа Одлуки, MUHMU 3D Силиконска Смола Епоксидна Мувла DIY Сапуни Кастинг Ароматерапијата Восок од Свеќи за Партија

DEN 311.76

【Квалитетен Материјал】Ова Украсување свеќа калапи се направени од високо квалитетна храна одделение

Епоксидна рачно изработени Сапун Мувла Октопод Декорација Свеќа Калап за DIY Декорација Правење на Сапун Свеќа Топи Смола Полимер
 • Обновено

Епоксидна рачно изработени Сапун Мувла Октопод Декорација Свеќа Калап за DIY Декорација Правење на Сапун Свеќа Топи Смола Полимер

DEN 401.28

Во прилог да се користи како свеќи или сапун, гипс калапи може да се користи како смола калапи или да се к

ONNPNN Геометрија Силикони Свеќа Мувла, Хексагонална Коцка Калап Сапун, Восок Ароматерапијата Гипс Габи, DIY рачно изработени Сапуни
 • Обновено

ONNPNN Геометрија Силикони Свеќа Мувла, Хексагонална Коцка Калап Сапун, Восок Ароматерапијата Гипс Габи, DIY рачно изработени Сапуни

DEN 262.80

【Лесно да се demold】Едноставно истурете вашите омилени состојки во калап, подготви и кул целосно.Потоа св