• Обновено
Метал Коса Ноктот Клипови Поставите Жените Мини Не се Лизга Ноктот Клипови Метал Коса, Модни Додатоци 2 парчиња DD113 (Set 02-2 парчиња)

Метал Коса Ноктот Клипови Поставите Жените Мини Не се Лизга Ноктот Клипови Метал Коса, Модни Додатоци 2 парчиња DD113 (Set 02-2 парчиња)

DEN 393.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : Направен од специјален трајни метал ,ноктот клипови насликани со мат боја.Еластичен метал пролет е покриено со пластични.издржливи, водоотпорен и Не се лизга, мала тежина.Големите девет канџи заби стеги кои доволно добар за густа коса, кадрава или права.Пролетта има соодветна еластичност,тоа се одржи вашата коса цврсто сите на ден без било каков притисок за главата и да не се лизга.Злато Позлатен Боја : пакет е направен од 2 различни бои мат коса ноктот клипови комбинации.На повеќе стилови клипови може да ги задоволат вашите сите фризура и натпревар различни бои на облека.имајте убава и елегантна на вашата косата.Косата Клипови Големина : 2packs коса екстензии клип во пакет.Големина : Lenth : 3.2 cm(1.2 во)*Ширина : 3.8 cm(1.54 во)После многу експерименти, тоа е совршена големина за да ги собере сите на косата.Како тенки , средни, густа коса.Големите девет ноктот доволно да се одржи на сите густа коса, и внатрешен заби зафат тенка коса во голема мера.Широка Примена : На косата ноктот клипови се задржи вашата коса уредно кога сте во туш кабина,кујна,бербер или на друго место.тоа е добро за миење на лицето или наутро туш, шминка.и задржете ја вашата коса да се задржи на повик chaming стил.Погоден за набивање/нормално/тенка/парична казна коса.Очекуваат подарок : домот на косата ноктот клипови се совршени подароци во Роденден,Денот на Вљубените,Ден на Мајката,Божиќ или на друго место.даде онанирачки чувството да се жени и девојки.Lenth : 3.2 cm(1.2 во)*Ширина : 3.8 cm(1.54 во). (Мали димензии)Количеството : 3 парчиња Убава Мода и Исклучителна Ноктот Клип Лизна-Спречување Дизајн : Големи и доволно Голема за да зафат коса цврсто, останете цврсти, не се лизга.Без извлекување или оштетување, нема да паднат лесно.Меки и Удобни : Направен од премиум квалитет на метал и безбедно метал пролет, мека костец нема да се соочиме со бандата.Тешко да се пробие, трајни и здрав, можете да ги користите секој ден за долго време.Нема штети скалпот & Non-брод забите на секој клип се полира и нема да наштети на вашиот скалп.И може да се одржи вашата коса и косата нема да бидат расфрлани.Тоа е погодно за вашиот Состанок, Канцеларија, Капење, Шминка, Работа, итн ве Молиме да бидат љубезно ве молиме да НАПОМЕНА : боја може да постои разлика се должи на светлина surrroundings.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4 Парчиња Бисер Коса Клипови Косата Клипови за Жените Светкавиот Бисер Голема Кристал Голема Коса Ноктот Клип, Симпатична Коса Вилици
 • Обновено

4 Парчиња Бисер Коса Клипови Косата Клипови за Жените Светкавиот Бисер Голема Кристал Голема Коса Ноктот Клип, Симпатична Коса Вилици

DEN 191.76

【Бисер Ноктот Клип Поставен】 : 4 Парчиња бисер кристал коса ноктот клип,2 различни стилови...

4 Парчиња Голема Коса Ноктот Клипови, NonSlip Мат Коса Клипови, Голема Коса Стеги, Големи Вилица Клипови Силна Одржи на Косата за
 • Обновено

4 Парчиња Голема Коса Ноктот Клипови, NonSlip Мат Коса Клипови, Голема Коса Стеги, Големи Вилица Клипови Силна Одржи на Косата за

DEN 119.76

[високо квалитетни материјали]: направени од специјални издржлива пластика, ноктот клип е обложена со �

OWIIZI Голема Коса Ноктот Клипови за Жените Леопард Печатење на Големи Коса Клипови Не се Лизга Желка Силна Barrettes Банана Џамбо
 • Обновено

OWIIZI Голема Коса Ноктот Клипови за Жените Леопард Печатење на Големи Коса Клипови Не се Лизга Желка Силна Barrettes Банана Џамбо

DEN 191.76

Информација за производот : Леопард печати Коса Barrettes за жените.Француски дизајн рачно изработени не се

12 Парчиња Акрилик Коса Ноктот Клипови Флорални Печатени Коса Вилица Клип Nonslip Коса Клип Стеги Желка Коса Barrettes Силна Задржете
 • Обновено

12 Парчиња Акрилик Коса Ноктот Клипови Флорални Печатени Коса Вилица Клип Nonslip Коса Клип Стеги Желка Коса Barrettes Силна Задржете

DEN 239.76

Пакет содржина : ќе добиете 12 парчиња на цветни печатени акрилик коса ноктот клипови во 6 различни бои, 2 �

Црна/Бела Карирани Силна Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки, Широк Коса Обрачот Earring Hairgrip Вклучени Модни Додатоци,7Pcs,YOEMAYUNER
 • Обновено

Црна/Бела Карирани Силна Коса Ноктот Клипови за Жени, Девојки, Широк Коса Обрачот Earring Hairgrip Вклучени Модни Додатоци,7Pcs,YOEMAYUNER

DEN 395.76

❀ ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете 7 Pcs предмети во вкупниот, кој вклучува 2 парчиња шноли,2 парчиња коса кан

8 Пакети Коса Ноктот Клипови, Не се Лизга Силна Одржи Правоаголник Коса Клипови Транспарентен Солидна Боја на Косата Вилица Стегач
 • Обновено

8 Пакети Коса Ноктот Клипови, Не се Лизга Силна Одржи Правоаголник Коса Клипови Транспарентен Солидна Боја на Косата Вилица Стегач

DEN 239.76

(8 различни Моден Дизајн) : пакетот доаѓа со 6 различни бои ноктот клипови, овозможувајќи ви да изберете р�

Vetvon 6 Pack Голема Коса Ноктот Клипови за Жени и Девојчиња, 4.3 Инчен Големи Nonslip Банана Коса Клип за Дебела и Тенка Коса, Силна
 • Обновено

Vetvon 6 Pack Голема Коса Ноктот Клипови за Жени и Девојчиња, 4.3 Инчен Големи Nonslip Банана Коса Клип за Дебела и Тенка Коса, Силна

DEN 311.76

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : губење на ноктот клипови се изработени од пластичен материјал и безбедно метал прол

Urieo 2 ПАРЧИЊА Големи Леопард Коса Ноктот Клипови Nonslip Акрилик Коса Barrette Вилица Менгеме Силна Одржи Половина Кифла Коса Клипови
 • Обновено

Urieo 2 ПАРЧИЊА Големи Леопард Коса Ноктот Клипови Nonslip Акрилик Коса Barrette Вилица Менгеме Силна Одржи Половина Кифла Коса Клипови

DEN 279.84

Бисер коса ноктот клипови се направени од високо квалитетна акрил, и дизајниран со силна солидна пролет

Губење на Ноктот Клипови, Губење на Ноктот Банана Клипови, Големи Ноктот Клип за Жени и Девојки Тенка Коса (2 парчиња Леопард коса
 • Обновено

Губење на Ноктот Клипови, Губење на Ноктот Банана Клипови, Големи Ноктот Клип за Жени и Девојки Тенка Коса (2 парчиња Леопард коса

DEN 191.76

【Голема Единствен Материјал】 : Изработени од акрилни смоли и легури, силен и издржлив материјал прави �

Canitor 4 ПАРЧИЊА Коса Ноктот Клипови, Акрилик Правоаголна Коса Клипови Желка Barrettes француски Дизајн Банана Вилица Клипови Косата
 • Обновено

Canitor 4 ПАРЧИЊА Коса Ноктот Клипови, Акрилик Правоаголна Коса Клипови Желка Barrettes француски Дизајн Банана Вилица Клипови Косата

DEN 215.76

????【 Во Пакет 】4 пакети домот банана желка ноктот клипови.Големина 3.1 1.5 x x 1.4 инчи 4 бои во вкупно вклучув�

ViKiss Голема Коса Ноктот Клипови, 5 pack Стилски Мат Големи Клипови За Жените,4.3 во Долго Канџи,Со 90-тите години Flare,Голем и
 • Обновено

ViKiss Голема Коса Ноктот Клипови, 5 pack Стилски Мат Големи Клипови За Жените,4.3 во Долго Канџи,Со 90-тите години Flare,Голем и

DEN 261.36

♥Fashion Пакет : Повеќе бои на собирање (4 Бои во пакет) 2021 Шик Стил нова боја на располагање за сите возрасти

Голема Коса Ноктот Клипови Trendcy Бои Мат Не се лизга Материјал Силен Задржете Коса За Жени И Девојчиња,Мода Губење на Прибор Погодни
 • Обновено

Голема Коса Ноктот Клипови Trendcy Бои Мат Не се лизга Материјал Силен Задржете Коса За Жени И Девојчиња,Мода Губење на Прибор Погодни

DEN 239.76

Високо Квалитетен Материјал : овие коса клипови се направени од специјален материјал и безбедно метал п

Cobahom 2 Пакет Метал Коса Ноктот Клипови - 3.35 Инчен Nonslip Цвет Коса Клипови ,Совршен Вилица Коса Стеги за Жени и Потенки, Густа
 • Обновено

Cobahom 2 Пакет Метал Коса Ноктот Клипови - 3.35 Инчен Nonslip Цвет Коса Клипови ,Совршен Вилица Коса Стеги за Жени и Потенки, Густа

DEN 191.76

Модерен Дизајн : На банана клипови коса не само облагородување на вашата коса , но исто така создава елег

Homyl Коса Ноктот Клипови Голем Зафат Густа Коса Октопод Вилица Виткање Клип за Жените Дами 6.5 см - Црна, како што е опишано
 • Обновено

Homyl Коса Ноктот Клипови Голем Зафат Густа Коса Октопод Вилица Виткање Клип за Жените Дами 6.5 см - Црна, како што е опишано

DEN 139.68

* Класичен, елегантен дизајн лесно да го надополнува својата различни тимови и е совршена за updo...

Drecode Пластични Силна Одржи на Косата Ноктот Клипови Црна Гроздобер Не се Лизга на Вилицата Клипови Едноставна Синџир Празник Коса
 • Обновено

Drecode Пластични Силна Одржи на Косата Ноктот Клипови Црна Гроздобер Не се Лизга на Вилицата Клипови Едноставна Синџир Празник Коса

DEN 279.84

Гроздобер Дизајн : Ретро Коса Канџи за жени и девојки, не се лизга силна одржи на косата канџи за дебели &

SYGY 6PCS Големи Коса Ноктот Клипови за Жените, Nonslip Мат Ноктот Клипови за Набивање/Тенка Коса, Силна Одржи Банана Голема Коса
 • Обновено

SYGY 6PCS Големи Коса Ноктот Клипови за Жените, Nonslip Мат Ноктот Клипови за Набивање/Тенка Коса, Силна Одржи Банана Голема Коса

DEN 335.76

【За Сите Типови Коса】Дали вашата коса е густа, ретко или обичен коса.Нашите ноктот коса клипови се пого