• Обновено
TANZI АД Одговара за Karcher Wet&Dry WD2 Правосмукалка Филтер и 20 Прашина Кеси (Боја : Како што е Прикажано)

TANZI АД Одговара за Karcher Wet&Dry WD2 Правосмукалка Филтер и 20 Прашина Кеси (Боја : Како што е Прикажано)

DEN 1514.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Поддршка Dropshipping и Wholesaling. 100% Оригинални и Добар Квалитет со Бесплатен По продажба на Гаранција.Поддршка Dropshipping и Wholesaling.100% Оригинални и Добар Квалитет со Бесплатен По продажба на Гаранција.Состојба : New Type : Filter/Filter Kit20 висок квалитет соодветна замена прашина bags1 x висок квалитет на компатибилен влажна и сува филтер кертриџ за Karcher WD2 правосмукалки.Одговара на модели : KARCHERWD2 серија models Color : yellow Material : композитни material Package Содржина : 1 x Filter20 x Bags Manufacturers'names &numbersareusedfor референтни цели.Овие делови се во никој начин поврзани со почетна производителот делови.Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

EZ резервни делови 26Pcs Замена за Electrolux Канистер Стил C Правосмукалка Кеси,Хартија Прашина Торба, Повеќе Еколошки
  • Обновено

EZ резервни делови 26Pcs Замена за Electrolux Канистер Стил C Правосмукалка Кеси,Хартија Прашина Торба, Повеќе Еколошки

DEN 383.52

EZ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ СНАБДУВАЊЕ СО НАЈДОБАР SPAREPARTS ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ.Направени од Хартија.Повеќе Еколошки.�

YIZAN 15 Компјутери Правосмукалка Додатоци Прашина Кеси за Чистење Торба Замена на Делови Погодни за Gtech Про ATF301 Правосмукалка
  • Обновено

YIZAN 15 Компјутери Правосмукалка Додатоци Прашина Кеси за Чистење Торба Замена на Делови Погодни за Gtech Про ATF301 Правосмукалка

DEN 835.20

1 Оваа Прашина Филтер Кеса Погоден за Gtech Про ATF301 правосмукалка 3 Брзо и Ефикасно Чистење на Резервоарот �

SYKJCHH апарати за Дома 12x Погоден Одговара за Karcher 6.959-130.0 Правосмукалка Додатоци A2201 WD3 Прашина Торба Филтер Хартија
  • Обновено

SYKJCHH апарати за Дома 12x Погоден Одговара за Karcher 6.959-130.0 Правосмукалка Додатоци A2201 WD3 Прашина Торба Филтер Хартија

DEN 364.80

Филтерот може да филтер Micrometre прав за да се спречи секундарната загадување.Тоа може да се расклопуваат �

SYKJYQ GYQ 10 Парчиња VF2005 Колекција Филтер Кесички Одговара за Продавница-Vac 9066200 10-14 Галон Типот F + Тип I, го Замени Дел
  • Обновено

SYKJYQ GYQ 10 Парчиња VF2005 Колекција Филтер Кесички Одговара за Продавница-Vac 9066200 10-14 Галон Типот F + Тип I, го Замени Дел

DEN 1092.00

Вредност Пакет 10 пакети за замена филтер елементи кеси, компатибилен со Продавница Vac 10 до 14 литри (окол�

TANZI АД-12 Парчиња/Многу Прашина Торба со Правосмукалка Прашина Торба Одговара за Karcher Mv4 Mv5 Mv6 Wd4 Wd5 Wd6 Перат Правосмукалка
  • Обновено

TANZI АД-12 Парчиња/Многу Прашина Торба со Правосмукалка Прашина Торба Одговара за Karcher Mv4 Mv5 Mv6 Wd4 Wd5 Wd6 Перат Правосмукалка

DEN 2011.20

Поддршка Dropshipping и Wholesaling 100% Оригинални и Добар Квалитет со Бесплатен По продажба на Гаранција.Поддршка D

SYKJYQ GYQ Правосмукалка Прашина Кеси Одговара за Karcher NT38 NT 38/1 Хартија Прашина Торба Прашина Торба Хартиена Кеса Филтер Кеса
  • Обновено

SYKJYQ GYQ Правосмукалка Прашина Кеси Одговара за Karcher NT38 NT 38/1 Хартија Прашина Торба Прашина Торба Хартиена Кеса Филтер Кеса

DEN 703.44

Име : прашина торба.За адаптација на моделот : Прилагодат за Karcher NT38 NT 38 / 1 Карактеристики : расположливио�

ZSM Правосмукалка Делови Правосмукалка Замена Прашина Кеси Одговара за Miele Тип FJM 3D Правосмукалка(10 Прашина Кеси + 4 Мини Филтри
  • Обновено

ZSM Правосмукалка Делови Правосмукалка Замена Прашина Кеси Одговара за Miele Тип FJM 3D Правосмукалка(10 Прашина Кеси + 4 Мини Филтри

DEN 736.80

Автозатвори механизам со што автоматски се затвора торбата, кога правосмукалка е отворена, што значи де

EnviroCare Замена Правосмукалка Прашина Кеси направени за да ги собере МОБ, Премиер, Торнадо, Everclean Вртливата Врвот Канистри
  • Обновено

EnviroCare Замена Правосмукалка Прашина Кеси направени за да ги собере МОБ, Премиер, Торнадо, Everclean Вртливата Врвот Канистри

DEN 246.00

10 Enviro Care Замена за правосмукалки за ГЕ, Премиер, Торнадо, Everclean Вртливата Врвот Канистер Резервоарот сти�