• Обновено
LIY Крпа Торба Компатибилен со Karcher WD3 WD3300 MV3 SE4001 SE4002 6.959-130 A2200 A2500 A2600 A2900 A3100 Правосмукалка Кеси (Боја : 2 парчиња)

LIY Крпа Торба Компатибилен со Karcher WD3 WD3300 MV3 SE4001 SE4002 6.959-130 A2200 A2500 A2600 A2900 A3100 Правосмукалка Кеси (Боја

DEN 2035.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Cardbord Големина : 130 x 105mm (Прибл.).Дупка со Дијаметар : 65mm (Прибл.).Количина : 2 Парчиња.Високо квалитетен материјал, издржлив и удобно користење.Сосема Нов и висок квалитет.Предмет Тип : Правосмукалка Торба Материјал : Не Ткаени Cloth Color : Како Picture Cardbord Големина : 130 x 105mm (Прибл.)Дупка со Дијаметар : 65mm (Прибл.)Количина : 2 Pcs Compatible со модел : WD3 MV3 WD3.000 ..WD3.999 A2200 - A2299 A2500 - A2599 A2600 - A2699 A2900 - A2999 A3100 - A3199 SE4001 SE4002 K2201 F K2901 FK3000 ПЛУС K2150 Products Покажуваат : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SYKJYQ GYQ 10 Парчиња VF2005 Колекција Филтер Кесички Одговара за Продавница-Vac 9066200 10-14 Галон Типот F + Тип I, го Замени Дел
  • Обновено

SYKJYQ GYQ 10 Парчиња VF2005 Колекција Филтер Кесички Одговара за Продавница-Vac 9066200 10-14 Галон Типот F + Тип I, го Замени Дел

DEN 1092.00

Вредност Пакет 10 пакети за замена филтер елементи кеси, компатибилен со Продавница Vac 10 до 14 литри (окол�

EZ резервни делови 26Pcs Замена за Electrolux Канистер Стил C Правосмукалка Кеси,Хартија Прашина Торба, Повеќе Еколошки
  • Обновено

EZ резервни делови 26Pcs Замена за Electrolux Канистер Стил C Правосмукалка Кеси,Хартија Прашина Торба, Повеќе Еколошки

DEN 383.52

EZ РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ СНАБДУВАЊЕ СО НАЈДОБАР SPAREPARTS ЗА НАШИТЕ КЛИЕНТИ.Направени од Хартија.Повеќе Еколошки.�

SYKJYQ GYQ Правосмукалка Прашина Кеси Одговара за Karcher NT38 NT 38/1 Хартија Прашина Торба Прашина Торба Хартиена Кеса Филтер Кеса
  • Обновено

SYKJYQ GYQ Правосмукалка Прашина Кеси Одговара за Karcher NT38 NT 38/1 Хартија Прашина Торба Прашина Торба Хартиена Кеса Филтер Кеса

DEN 703.44

Име : прашина торба.За адаптација на моделот : Прилагодат за Karcher NT38 NT 38 / 1 Карактеристики : расположливио�

SYKJCHH апарати за Дома 12x Погоден Одговара за Karcher 6.959-130.0 Правосмукалка Додатоци A2201 WD3 Прашина Торба Филтер Хартија
  • Обновено

SYKJCHH апарати за Дома 12x Погоден Одговара за Karcher 6.959-130.0 Правосмукалка Додатоци A2201 WD3 Прашина Торба Филтер Хартија

DEN 364.80

Филтерот може да филтер Micrometre прав за да се спречи секундарната загадување.Тоа може да се расклопуваат �

LIY HEPA Филтер Ролери Главната Страна Четка Кеси за Еднократна употреба Џогерите Е Компатибилен со ROIDMI ЕВА Плус Робот Правосмукалка
  • Обновено

LIY HEPA Филтер Ролери Главната Страна Четка Кеси за Еднократна употреба Џогерите Е Компатибилен со ROIDMI ЕВА Плус Робот Правосмукалка

DEN 638.88

Високо квалитетен материјал, издржлив и удобно користење.Сосема Нов и висок квалитет.Врвен квалитет и б

EnviroCare Замена Микро-Филтрација Вакуум Кеси за Сите Замена Микро-Филтрација Кеси за Сите Кирби Генерација & Sentria Модел uprights
  • Обновено

EnviroCare Замена Микро-Филтрација Вакуум Кеси за Сите Замена Микро-Филтрација Кеси за Сите Кирби Генерација & Sentria Модел uprights

DEN 972.72

36 Enviro Care Замена МикроФилтрација кеси за сите Кирби Генерација & Sentria Модел uprights.Универзален стил кеси се