• Обновено
Cdstk Рециклирани 8.5x11 80lb 25pc Pk GrocersKrafrUPC

Cdstk Рециклирани 8.5x11 80lb 25pc Pk GrocersKrafrUPC

DEN 1591.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

740512853793. Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Хартија Акценти.Хартија Акценти Cardstock е киселина слободни, lignin слободни, buffered, архивирање на квалитетот тешки cardstock.Одлично за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и гума печат. 8.5"x 11".Рециклиран 80lb Grocers Kraft UPC 25pc.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

LUNCK 3 инчен Мини Фото Албум Цртан филм Мечка Шупливи Photocard Врзивно средство за Држачот на 68 Џебови Instax & Билети Scrapbooking
  • Обновено

LUNCK 3 инчен Мини Фото Албум Цртан филм Мечка Шупливи Photocard Врзивно средство за Држачот на 68 Џебови Instax & Билети Scrapbooking

DEN 1454.40

Големина : Тежина : 13*14.2*2.5 CM / Џеб големина : 9*6.35 cm.Оваа прекрасна мини фото албум има празен од мечка форм

150 Темна Црна Мазна Картичка/Покритие Листови - 5 X 7 (5X7 Инчи) Фото|Картичка|Големината на Рамката - 80 (80 lb/Фунти) - Покрие
  • Обновено

150 Темна Црна Мазна Картичка/Покритие Листови - 5 X 7 (5X7 Инчи) Фото|Картичка|Големината на Рамката - 80 (80 lb/Фунти) - Покрие

DEN 254.40

80# Поклопецот е два пати дебелина како лист на 28# печатач или 70# текст хартија 3 пати дебели како 20#.ТЕМНА �

Бела Cardstock - За Училишни Материјали, Детска Уметност & Занаети, Покани, Бизнис Картичка Печатење | Екстра Дебели 100 lb Карта
  • Обновено

Бела Cardstock - За Училишни Материјали, Детска Уметност & Занаети, Покани, Бизнис Картичка Печатење | Екстра Дебели 100 lb Карта

DEN 438.96

Мерки 8.5 x11 инчи и направени од тешка категорија 100lb покрие акции (270 gsm) совршен хартија избор за impactful пре�

Тим Holtz Идеја-Ology Хартија Kraft-Акции Cardstock Топло 6 x 9 инчи, 3 Секоја од 8 Бои, 1-Пакет со 24 Листови по Пак, Комплет со
  • Обновено

Тим Holtz Идеја-Ology Хартија Kraft-Акции Cardstock Топло 6 x 9 инчи, 3 Секоја од 8 Бои, 1-Пакет со 24 Листови по Пак, Комплет со

DEN 392.40

Пакетот вклучува Тим Holtz ИдејаOlogy Хартија KraftАкции Cardstock Топло 6 x 9 инчи, 3 секоја од 8 бои, 1Пакет со 24 Листо�

Мојот Бои Cardstock - Мини Точки Cardstock Хартија - Заврши Колекторот е 6x6 Пакет - 30 Боја на Листови Вклучени + 4 Избрани Шарени
  • Обновено

Мојот Бои Cardstock - Мини Точки Cardstock Хартија - Заврши Колекторот е 6x6 Пакет - 30 Боја на Листови Вклучени + 4 Избрани Шарени

DEN 598.80

Овој производ содржи сите 30 боите на Мојот Бои Cardstock Мини Точки Cardstock; 80 lb (216 gsm).Мини Точки Cardstock има врежа�

25 Темно Сина Лен 80 Покрие Листови Хартија - 12 X 12 (12X12 Инчи) Бележник Album|Покрие Големина - 80 lb/Фунти Картичка Тежина
  • Обновено

25 Темно Сина Лен 80 Покрие Листови Хартија - 12 X 12 (12X12 Инчи) Бележник Album|Покрие Големина - 80 lb/Фунти Картичка Тежина

DEN 670.80

80 lb / фунти CARDSTOCK Поклопецот е 3 пати дебели како копија на хартија 216 gsm Дебеломер .011 инчи.Темно СИНА боја �

Сина Пастелни Бои Карта на Акции Хартија, 67lb Покрие Средна Тежина Cardstock, за Уметности & Занаети, Боење, Соопштенија, Стационарни
  • Обновено

Сина Пастелни Бои Карта на Акции Хартија, 67lb Покрие Средна Тежина Cardstock, за Уметности & Занаети, Боење, Соопштенија, Стационарни

DEN 382.80

Направени од врвен квалитет 67lb vellum Бристол хартија и нуди мека, toothy заврши.Пастелни cardstock е одличен за би

PaperPapers ЗДРОБИ - 12X18 Земјата-пријателски CARDSTOCK Хартија - Рециклирани Покрие Хартија 92C Карта на Акции Влакна Хартија -
  • Обновено

PaperPapers ЗДРОБИ - 12X18 Земјата-пријателски CARDSTOCK Хартија - Рециклирани Покрие Хартија 92C Карта на Акции Влакна Хартија -

DEN 972.00

Ова е неутрална сенка палета на квалитетот питу и земјатапријателски КАРТА на АКЦИИ трудови.Идеална за

Зелена Пастелни Бои Карта на Акции Хартија, 67lb Покрие Средна Тежина Cardstock, за Уметности & Занаети, Боење, Соопштенија, Стационарни
  • Обновено

Зелена Пастелни Бои Карта на Акции Хартија, 67lb Покрие Средна Тежина Cardstock, за Уметности & Занаети, Боење, Соопштенија, Стационарни

DEN 380.40

Направени од врвен квалитет 67lb vellum Бристол хартија и нуди мека, toothy заврши.Пастелни cardstock е одличен за би