• Обновено
Cdstk Рециклирани 8.5x11 80lb 25pc Pk GrocersKrafrUPC

Cdstk Рециклирани 8.5x11 80lb 25pc Pk GrocersKrafrUPC

DEN 1591.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

740512853793. Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Хартија Акценти.Хартија Акценти Cardstock е киселина слободни, lignin слободни, buffered, архивирање на квалитетот тешки cardstock.Одлично за scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки и гума печат. 8.5"x 11".Рециклиран 80lb Grocers Kraft UPC 25pc.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Desecraft 0.8 mm дебел 10 Листови 8.5x11 Гигант Сјајот Светкавиот Irridescent Тешки & Премиум Cardstock Декоративен Занает Бележник
  • Обновено

Desecraft 0.8 mm дебел 10 Листови 8.5x11 Гигант Сјајот Светкавиот Irridescent Тешки & Премиум Cardstock Декоративен Занает Бележник

DEN 210.96

10 листови за пакување, секој лист 8.5"x11".Висок квалитет на тешки & премиум 250gms cardstock хартија со дебели вино�

Мојот Бои Cardstock - Мини Точки Cardstock Хартија - Заврши Колекторот е 6x6 Пакет - 30 Боја на Листови Вклучени + 4 Избрани Шарени
  • Обновено

Мојот Бои Cardstock - Мини Точки Cardstock Хартија - Заврши Колекторот е 6x6 Пакет - 30 Боја на Листови Вклучени + 4 Избрани Шарени

DEN 598.80

Овој производ содржи сите 30 боите на Мојот Бои Cardstock Мини Точки Cardstock; 80 lb (216 gsm).Мини Точки Cardstock има врежа�

Розова Сјај Cardstock - 10 Листови Премиум Сјајот Хартија со Големина 12 x 12 - Совршени за Scrapbooking, Занаети, Украси, Свадби
  • Обновено

Розова Сјај Cardstock - 10 Листови Премиум Сјајот Хартија со Големина 12 x 12 - Совршени за Scrapbooking, Занаети, Украси, Свадби

DEN 323.76

ПРЕМИУМ РОЗОВА КАРТА на АКЦИИ Хартија е со висок квалитет, дебела хартија што го прави совршен за сите в

KODAMAA Премиум Трепет Уметнички Занает Злато/Сребрена Металик Хартија, Повеќенаменски Cardstock Совршен за Фестивал Изработка, Печатење,
  • Обновено

KODAMAA Премиум Трепет Уметнички Занает Злато/Сребрена Металик Хартија, Повеќенаменски Cardstock Совршен за Фестивал Изработка, Печатење,

DEN 383.76

СВЕТЛАКарта во донесувањето Одлуки; Дизајнирање; Украсување; Етикетирање; Подарок Пакување; Училишни п�

20 Листови Обоени Дебела Хартија Cardstock Празно за DIY Занаети Картички Одлуки, Покани, Бележник Резерви (Браун Kraft, 8.5 x 11
  • Обновено

20 Листови Обоени Дебела Хартија Cardstock Празно за DIY Занаети Картички Одлуки, Покани, Бележник Резерви (Браун Kraft, 8.5 x 11

DEN 227.76

Празно Kraft Cardstock : 20 листови 8 1 / 2 x 11 инчи cardstock хартија се одлични за DIY занаети картички, како на пример, св

Бела Cardstock - За Училишни Материјали, Детска Уметност & Занаети, Покани, Бизнис Картичка Печатење | Екстра Дебели 100 lb Карта
  • Обновено

Бела Cardstock - За Училишни Материјали, Детска Уметност & Занаети, Покани, Бизнис Картичка Печатење | Екстра Дебели 100 lb Карта

DEN 438.96

Мерки 8.5 x11 инчи и направени од тешка категорија 100lb покрие акции (270 gsm) совршен хартија избор за impactful пре�