• Обновено
DJDLLZY,Кат светилка Плоча Злато LED Подот Светилка, Rotatable Нерѓосувачки Челик Стојат Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Истражување на Енергија-Заштеда на Табелата Св?

DJDLLZY,Кат светилка Плоча Злато LED Подот Светилка, Rotatable Нерѓосувачки Челик Стојат Ламба за Дневна Соба и Спалната соба Истражување

DEN 21344.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Задоволството на клиентите Како Нашиот Приоритет Број Еден, Ние со гордост Нудат Задоволство Гаранција За Сите На Нашите Производи и Услуги.Златото не ' рѓосувачки челик дневна соба LED подот светилка, заштеда на енергија и издржливи, заштеда до 90%, стабилна база, мали подот, долг живот, заштеда на енергија, стабилна, не е лесно да се депонија.Креативни геометриски дизајн, висок квалитет изглед, тоа е едноставно да се интегрира во било животната средина, многу погоден за домашна декорација осветлување во спалната соба, дневна соба.Нерѓосувачки челик тело, отпорен на корозија, трајни и природни.Погоден за општи затворен области : вклучувајќи ги и угостителските објекти, дневни соби, кујни, ходници, кафулиња, подруми, барови, клубови и ресторани, библиотеки, спални соби и читални.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Process : позлата, welding Size : висина 164 дијаметар 48cm Color : gold Light извор : E14 * 3 Scope : дневна соба, трпезарија, bedroom Space : 5-15 плоштадот meters Material : метал, челик, акрилик; Место : дневна соба, вила, хотел, ресторан, сала;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Standlian RGB Подот светилка,41 Инчен Модерна Стои Светлина за Спалната соба, 8 Бои се Менува и dimmable 10 Нивоа на Осветленост
 • Обновено

Standlian RGB Подот светилка,41 Инчен Модерна Стои Светлина за Спалната соба, 8 Бои се Менува и dimmable 10 Нивоа на Осветленост

DEN 1439.76

❤【Далечински Controler】Контрола на вашиот светилка погодно со далечинскиот управувач и да уживате во удо�

Crayom Европската E27 Кат Светлина со Прилагодливи Агол Висина Спалната соба Ноќни Ламби Железо Абажур Стои Тела за Проучување Тргнува
 • Обновено

Crayom Европската E27 Кат Светлина со Прилагодливи Агол Висина Спалната соба Ноќни Ламби Железо Абажур Стои Тела за Проучување Тргнува

DEN 2234.40

1.Висок квалитет на железо боја Светилка тело, нежна текстура, антиоксидација и отпорност на корозија, п�

Кат Светилка Ретро Подот светилка Личност Дизајн Подот светилка Железо Дланка Лист Форма Подот светилка центар Салон Осветлување
 • Обновено

Кат Светилка Ретро Подот светилка Личност Дизајн Подот светилка Железо Дланка Лист Форма Подот светилка центар Салон Осветлување

DEN 679.20

КАКО ПЛАДНЕ СОНЦЕ се Добие чувство на полна дневна светлина, дури и во текот на ноќта или на некоја досад

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Зелен Лист Стакло Подот Светилка Чиста Вертикална Читање Светилка
 • Обновено

Тифани Подот Светилка 16- Тифани Европски Стил Високо-Одделение Зелен Лист Стакло Подот Светилка Чиста Вертикална Читање Светилка

DEN 2114.40

Декорација ефект е многу добар, светлината не е многу светла, соодветна за класичен стил декорација.Рач�

OUBO Бренд 108W Преносни Оперативни Помошни Светилка Хируршки Лекарски Преглед Светлина 36 Дупки LED Подот Светилка
 • Обновено

OUBO Бренд 108W Преносни Оперативни Помошни Светилка Хируршки Лекарски Преглед Светлина 36 Дупки LED Подот Светилка

DEN 1648.80

Може да се зголеми на DC уреди.Не грижете се за без електрична енергија.Кат инсталација лесно да се движи�

Кат Светилка, Проекција Светилки, Пластични Бохемски Светлина, Батерија светлина, Бохемски Стил Оркестарот Подарок за Домашна Градина,
 • Обновено

Кат Светилка, Проекција Светилки, Пластични Бохемски Светлина, Батерија светлина, Бохемски Стил Оркестарот Подарок за Домашна Градина,

DEN 2159.52

[Високо Квалитетни Материјали] : На Подот Светилка направени од високо квалитетни пластични, добра свет�

FOVKP Подни Светилки,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Едноставен Модерен Подот Светилка Спалната соба Стојат Светилка вградна
 • Обновено

FOVKP Подни Светилки,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Едноставен Модерен Подот Светилка Спалната соба Стојат Светилка вградна

DEN 2040.00

Шиење Процес Абажур, РакаПораби Абажур Интерфејс, Убава и Издржливи.Материјал : Метал Светилка Тело, Лен

YMLSD Кат Светла,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Ретро Пастирски Кат Светла,Дневна Соба и Спалната соба Студија Троседот Вертикална
 • Обновено

YMLSD Кат Светла,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Ретро Пастирски Кат Светла,Дневна Соба и Спалната соба Студија Троседот Вертикална

DEN 888.00

Смола Светилка Капа се Користи за да ги Красат Маса Светилка, Која го Прави Целиот Едноставен, Но Не и Мо�

Кат Светилка со Полици Тропски Одмори одморалиште концепт Морски панорама со плажа палма Високи Стои Светилка Дрво Стои Светлина
 • Обновено

Кат Светилка со Полици Тропски Одмори одморалиште концепт Морски панорама со плажа палма Високи Стои Светилка Дрво Стои Светлина

DEN 1502.40

【Естетика ги исполнува практичност】Оваа модерна стои светилка натпревари Азија, средниот век, модерн�

Jobtical 3 Светла Индустриски Подот Светилка, Црна Farmhouse Стои Светилка, Минималистички Метал Дијамант Нијанси Високи Светилки,
 • Обновено

Jobtical 3 Светла Индустриски Подот Светилка, Црна Farmhouse Стои Светилка, Минималистички Метал Дијамант Нијанси Високи Светилки,

DEN 2159.52

❤【Индустриски Кат Светлина】Со дизајн на домот, едноставна црна металик изградба направи високи дрво �

DIAOD Подот Светилка Креативни Кат Светлина за Дневна Соба Уметност Светлина Кревет во Спалната соба Кат Светилка
 • Обновено

DIAOD Подот Светилка Креативни Кат Светлина за Дневна Соба Уметност Светлина Кревет во Спалната соба Кат Светилка

DEN 1284.00

Е Bulbls Вклучени : Нема.Стил : Модерна.Извор на светлина : LED Светилки.Карактеристики : модерна.Напон : 90260 V.Е

YMLSD Кат Светла,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Азија Јапонски Фенер рачно изработени Бамбус Подни Светилки Цврсто Стои Светла
 • Обновено

YMLSD Кат Светла,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Азија Јапонски Фенер рачно изработени Бамбус Подни Светилки Цврсто Стои Светла

DEN 2159.52

Основата на Светилка Тело е Убаво во Форма, и Изработка е Фирма и Фирма.Бамбус Уметност Материјали Се На�

SMLJLQ Стандард Подот Светилка Американски Антички Едноставна Современите Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија
 • Обновено

SMLJLQ Стандард Подот Светилка Американски Антички Едноставна Современите Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

DEN 1200.00

●Извор на светлина тип : E27 (не се вклучени);Број на извори на светлина : 1;Материјал : железо;Големина : 25*155