• Обновено
Црна Подот Светилка со Читање Светлина - 72

Црна Подот Светилка со Читање Светлина - 72

DEN 783.84
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Бренд Нови во кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.На Mainstays Комбо Подот Светилка е две светилки во една.Тоа го користи 100-вати сијалица како главна осветлување извор и 60-вати сијалица, како и неговиот средно извор.Тоа е 72" подот светилка и се одликува со професионален финиш која ја надополнува онаа на оркестарот на повеќето животни средини и спални соби.Оваа светилка, исто така доаѓа со пластични нијанси на ефикасно се апсорбираат светлината интензитет како што е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кат Светилка со Полици Тропски Одмори одморалиште концепт Морски панорама со плажа палма Високи Стои Светилка Дрво Стои Светлина
 • Обновено

Кат Светилка со Полици Тропски Одмори одморалиште концепт Морски панорама со плажа палма Високи Стои Светилка Дрво Стои Светлина

DEN 1502.40

【Естетика ги исполнува практичност】Оваа модерна стои светилка натпревари Азија, средниот век, модерн�

Издржливи Подот Светилка Посмодерна Подот Светилка Спирала Исправена Светилка Алуминиум Бесконечна Затемнување кафуле Индустриски
 • Обновено

Издржливи Подот Светилка Посмодерна Подот Светилка Спирала Исправена Светилка Алуминиум Бесконечна Затемнување кафуле Индустриски

DEN 1114.32

● Дизајн инспирација : совршена комбинација на технологијата и уметноста и модата, совршен соба декора�

LED Подот Светилка, 1800 Лумен LASTAR Подни Светилки за Дневна Соба со Кориснички Светлината и 2800k-5500k Боја Температура, 60-мин.
 • Обновено

LED Подот Светилка, 1800 Лумен LASTAR Подни Светилки за Дневна Соба со Кориснички Светлината и 2800k-5500k Боја Температура, 60-мин.

DEN 1511.76

1800 ЛУМЕН & ИНДИВИДУАЛИЗИРА : 20%100% нивото на осветленост и 2800 K5500 K боја температура дотерувања за да го дад

WEIHO Соларни Светилки, Нов Вид на Отворено Соларен Ткаени Смола Плетен Подот Светилка за Косење, Отворено Времето-Отпорни на Палубата
 • Обновено

WEIHO Соларни Светилки, Нов Вид на Отворено Соларен Ткаени Смола Плетен Подот Светилка за Косење, Отворено Времето-Отпорни на Палубата

DEN 1679.76

[aux + usb напојување]плетен подот светилка, отворено светла за осветлување, директна сончева светлина 8 час

WODMB Стандард Подот Светилка Личност Креативни Вертикална Канцеларија Учење Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија
 • Обновено

WODMB Стандард Подот Светилка Личност Креативни Вертикална Канцеларија Учење Осветлување за Спалната соба/Дневна Соба/Студија

DEN 12535.20

●Извор на светлина тип : E27 (не се вклучени);Број на извори на светлина : 1;Материјал : ковано железо;Тежина

Агол Подот Светилка со Полици Лесна Mandala Повторување Круг Печати Апстракт Флорални во Етнички 3-Нивоа LED Стои Висок Светилка
 • Обновено

Агол Подот Светилка со Полици Лесна Mandala Повторување Круг Печати Апстракт Флорални во Етнички 3-Нивоа LED Стои Висок Светилка

DEN 2159.52

Висок и тенок изглед, полесно да се одржи : Подот Светилка мерки 10.2 инчи W x 10.2 инчи L x 63 инчи H да може да се

FOVKP Подни Светилки,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Едноставен Модерен Подот Светилка Спалната соба Стојат Светилка вградна
 • Обновено

FOVKP Подни Светилки,Стои Светлина Вертикални Светла Светла Едноставен Модерен Подот Светилка Спалната соба Стојат Светилка вградна

DEN 2040.00

Шиење Процес Абажур, РакаПораби Абажур Интерфејс, Убава и Издржливи.Материјал : Метал Светилка Тело, Лен

Ава Современите Индустриски Подот Светилка Стои 66 Високи Елегантни Бранеа Никел Сребро Тенки Метални Колона Сатен Теал Сина Тапан
 • Обновено

Ава Современите Индустриски Подот Светилка Стои 66 Високи Елегантни Бранеа Никел Сребро Тенки Метални Колона Сатен Теал Сина Тапан

DEN 3815.76

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

На Возраст Од Месинг/Заоблачено Тон Заврши Подни Светилки 17 Широк Метал/Кристал Материјал E26 Сијалица 1 Светлосни Тела
 • Обновено

На Возраст Од Месинг/Заоблачено Тон Заврши Подни Светилки 17 Широк Метал/Кристал Материјал E26 Сијалица 1 Светлосни Тела

DEN 2087.76

На Возраст Од Месинг / Заоблачено Заврши.Сијалица(s) : 1 x 150.00 w E26 [Не се Вклучени].Кристал : Оптички.Сенка : Б�

LED Светла Подот Светилка, Dimmable Високи Стои Светла за Дневна Соба и Спална соба за Статистика, Супер-Светли Модерен Небото Torchiere
 • Обновено

LED Светла Подот Светилка, Dimmable Високи Стои Светла за Дневна Соба и Спална соба за Статистика, Супер-Светли Модерен Небото Torchiere

DEN 959.76

Супер Светло со 5ниво на осветленост и чувствителни на допир за контрола, лесно можете да го наместите с�

Модерната Стои Подот Светилка за Дневна Соба,Луксузни Ној Пердув Светилка,Нордиските Декорација Дневна Соба и Спалната соба Светилка
 • Обновено

Модерната Стои Подот Светилка за Дневна Соба,Луксузни Ној Пердув Светилка,Нордиските Декорација Дневна Соба и Спалната соба Светилка

DEN 10852.80

Уникатен Современ Дом Декорација : уникатен подот светилка погодни за украсување секоја соба која е во �

Издржливи Подот Светилка Нордиските Дневна Соба Студија Спалната Соба Ноќни Читање Светилка Мермерна База Liyannan
 • Обновено

Издржливи Подот Светилка Нордиските Дневна Соба Студија Спалната Соба Ноќни Читање Светилка Мермерна База Liyannan

DEN 1920.00

Направи изјава со оваа модерна таванот светлина и да уживате во екстравагантен дизајн и елегантен изгл�