• Обновено
EMD Millipore 8.00235.1000 Cinnamic Киселина, 1 кг, 1 mm Висина, 1 mm Широк, 1 mm Должина

EMD Millipore 8.00235.1000 Cinnamic Киселина, 1 кг, 1 mm Висина, 1 mm Широк, 1 mm Должина

DEN 5356.32
Достапно за вашата нарачка

Залиха

132 - 136 °C точка на топење. 300 °C вриење точка.Се продава во секоја од нив.Земја на потекло : Кина.EMD Millipore 8.00235.1000 cinnamic киселина, 1 кг 132 - 136 °C точка на топење. 300 °C вриење точка.Се продава во секоја од нив.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Duda Енергија 5caf Чиста Лимонска Киселина Храна Одделение од FCC/USP Anhydrous Фино Зрнести Може да се Користи во Органските Производи,
  • Обновено

Duda Енергија 5caf Чиста Лимонска Киселина Храна Одделение од FCC/USP Anhydrous Фино Зрнести Може да се Користи во Органските Производи,

DEN 2040.00

Највисок Квалитет, Храна Одделение, од FCC / USP, 99+% Чиста, Слободен Проток Фино Зрнести Кристали.Може да се �