• Обновено
Слободно Време Маска за Нега и средство за смекнување на косата Pack 2

Слободно Време Маска за Нега и средство за смекнување на косата Pack 2

DEN 695.28
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Филтер за Чиста е во текот на ноќта длабоко чистење решение за филтри за да помогне да се отстрани нечистотијата, маст, масло build-up, и обем на депозити.Филтер Исчисти ја подобрува и ефикасноста и живот на филтерот со отстранување на build-up кој се акумулира на медиумите меѓу чистење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HairMax Густина Exhilar8 Косата Балсам & Скалпот Крем - Губење На Косата Балсам. Научно Формулиран за Проретчена Коса. 10 fl мл /300
  • Обновено

HairMax Густина Exhilar8 Косата Балсам & Скалпот Крем - Губење На Косата Балсам. Научно Формулиран за Проретчена Коса. 10 fl мл /300

DEN 2191.20

Го СТИМУЛИРА & ПРОМОВИРА КОСА : На Hair Max Густина систем е создаден од страна на раст на косата на експерти

Jaci Навлажнувачки Природен Балсам - Сулфат, Paraben, и Phthalate Слободно - Со Чај и Кокос - Вегетаријанци и без Суровост - Хидратантен
  • Обновено

Jaci Навлажнувачки Природен Балсам - Сулфат, Paraben, и Phthalate Слободно - Со Чај и Кокос - Вегетаријанци и без Суровост - Хидратантен

DEN 1202.40

Навлажнувачки клима уред Replenishes од суштинско значење хидратација.Овој крем мешавина врзува влага во ко

ColorProof BioRepair-8 Анти-Чистење на Косата Балсам за Зајакнување на Фоликулите: Задебелување на средството за смекнување на косата
  • Обновено

ColorProof BioRepair-8 Анти-Чистење на Косата Балсам за Зајакнување на Фоликулите: Задебелување на средството за смекнување на косата

DEN 2136.00

Напредни Color Last Систем кој Chromaveil, добиени од пченка, и Heliogenol, добиени од sunflowers, помогне да се обезбеди моќ�

Therapro MEDIceuticals ТЕРАПЕВТСКИ Скалпот & Косата Третман ИСПЛАКНЕТЕ средството за смекнување на косата (w/Елегантни Челик Pin
  • Обновено

Therapro MEDIceuticals ТЕРАПЕВТСКИ Скалпот & Косата Третман ИСПЛАКНЕТЕ средството за смекнување на косата (w/Елегантни Челик Pin

DEN 475.20

Вклучува Елегантни Челик Pin Опашка Чешел за лесна апликација и стил.Активна Состојка Pyrithione Цинк 0.5%.Пома

SUTRA Професионални Мароко клима уред - Навлажнувачки Балсам за Сува и Боја Третирана Коса, Paraben Слободни, Јојоба и Витамин Е
  • Обновено

SUTRA Професионални Мароко клима уред - Навлажнувачки Балсам за Сува и Боја Третирана Коса, Paraben Слободни, Јојоба и Витамин Е

DEN 360.00

НАШАТА ФИЛОЗОФИЈА.SB2 Од Sutra беше основана од страна на група на страсни косата професионалци, кои се обид

Пјер Е Аптека Keratin средство за смекнување на Косата Зајакнување на Argan Масло и Какао Путер Омекнување и Поправка - 33.8 fl мл
  • Обновено

Пјер Е Аптека Keratin средство за смекнување на Косата Зајакнување на Argan Масло и Какао Путер Омекнување и Поправка - 33.8 fl мл

DEN 455.76

Јакнење клима уред дека обновува слаби, досадна коса за да се открие еластична, здрав изглед насоки.Заја