• Обновено
teerwere Вратата Knocker Антички Портата Knocker Вратата Knocker Антички Месинг Заврши за Гејтс и Врати (Боја : Месинг, Големина : 16.5x21.5cm)

teerwere Вратата Knocker Антички Портата Knocker Вратата Knocker Антички Месинг Заврши за Гејтс и Врати (Боја : Месинг, Големина

DEN 448.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Красат вашата врата со изјава парче како оваа и да бидат сигурни да се соберат голем број на пофалби,Ретро стил се повлече справи со е одлична замена дел за вашата врата, кабинет, фиока, итн.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил,ние ќе ви послужи по гледањето на вести.Големина : 14x18cm.Материјал : Месинг,Квалитет на леење колекционерски направена користејќи стар техники,секое парче е индивидуално рака-заврши од страна на нашите занаетчии.Резба ефект е убава дава врежана изгледаат и се чувствуваат,уникатен дизајн додава софистициран изглед на вашата врата.Планината оваа врата knocker на вашата влезна врата или било која врата вие фенси и промена на изгледот на вашата врата веднаш!Совршен за употреба со дрвени или метални врати.Секое парче е индивидуално рака-заврши од страна на нашите занаетчии.Квалитетот леење фрлија колекционерски направена користејќи стар техники.Ве молиме имајте во предвид : 1. 1-3cm грешка е нормална последица на различни мерни методи.2. Поради различни агли на снимање и светлосни ефекти,вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата,што е нормално.Пакет листата : Knocker *1.Нема повеќе здодевни knockers, но импресионира вашите гости со овој егзотични knocker.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Б&М - Цврсти Месинг Бумбари Пчела Вратата Knocker Заврши во Хром Полиран, Испорачана со Појавување на Одредување на Завртки
  • Обновено

Б&М - Цврсти Месинг Бумбари Пчела Вратата Knocker Заврши во Хром Полиран, Испорачана со Појавување на Одредување на Завртки

DEN 1080.00

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Пред Вратата Knocker Декорација - Ретро Леано Железо Вратата Knockers Дома Декор Додатоци - Гроздобер Градина Двор Креативни Врата
  • Обновено

Пред Вратата Knocker Декорација - Ретро Леано Железо Вратата Knockers Дома Декор Додатоци - Гроздобер Градина Двор Креативни Врата

DEN 1358.40

Исклучителна Кастинг : Вратата knocker се направени со рака, па оттука и неговиот допир, чувство и изглед е н

Лав Вратата Knocker - Леано Железо Вратата Knockers Декоративни Хардвер Дома Декорација Украси Фестивал Подарок - во затворен простор
  • Обновено

Лав Вратата Knocker - Леано Железо Вратата Knockers Декоративни Хардвер Дома Декорација Украси Фестивал Подарок - во затворен простор

DEN 1192.80

Уникатен Дизајн : Исклучителна кастинг користење на античките изработка, ретро дизајн, пронаоѓа атмосф�

LD-YUNJIA Орел Вратата Knocker Декоративни влезната Врата на Врата Knocker Антички Метал Knockers со Монтажа Хардвер 1 Парче (Бронза)
  • Обновено

LD-YUNJIA Орел Вратата Knocker Декоративни влезната Врата на Врата Knocker Антички Метал Knockers со Монтажа Хардвер 1 Парче (Бронза)

DEN 407.76

★Материјал : Направени од цинк легура материјал, силни и издржливи ★Големина : 8.66"7.48" ★Инсталирате овој

IndianShelf рачно изработени Пакување од 1 Месинг Класичната Лав Лице Златна Врата Knocker Единствени Пред Тремот Décor(13.33 см)
  • Обновено

IndianShelf рачно изработени Пакување од 1 Месинг Класичната Лав Лице Златна Врата Knocker Единствени Пред Тремот Décor(13.33 см)

DEN 352.80

КАРАКТЕРИСТИКИ ' РѓаБесплатно, Густи и ДолгиТрајни Хардвер, Деца Пријателски Нема Остри Рабови на Агли