• Обновено
TLTLTL 60 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање на Внатрешно Осигурач Инверторот, 12V - 48V DC, за Брод Морски Јахта Контрола Моторни Автобус RV Приколка Автомобил Ками?

TLTLTL 60 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање на Внатрешно Осигурач Инверторот, 12V - 48V DC, за Брод Морски Јахта Контрола

DEN 431.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

60 A, 12-48 Volt DC напон.Се сретне SAE J1627 J1171/UL1500 IP67. Thermalplastic УЛ школка, температурата на работа -25.6°F-179.6°F. Еден копче за ресетирање на системот, нема потреба за повеќе осигурувачи.Повеќе додатоци, без дополнителни купување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZOOKOTO 12V/24V Студ Гром Вид Прирачник за Ресетирање Коло Прекинато 40A со Капак за Морски Пловила, Полначи информации за Батеријата,
  • Обновено

ZOOKOTO 12V/24V Студ Гром Вид Прирачник за Ресетирање Коло Прекинато 40A со Капак за Морски Пловила, Полначи информации за Батеријата,

DEN 263.76

Сосема нов и висок quantily прирачник за ресетирање коло прекинато 40 A со капак 1032 студтерминали,се користи �

40A Внатрешно Коло Прекинато Ресетирате Осигурач, 12V-24V DC Ресетирате Осигурач Носителот 40 засилувач со Упатство за Ресетирање
  • Обновено

40A Внатрешно Коло Прекинато Ресетирате Осигурач, 12V-24V DC Ресетирате Осигурач Носителот 40 засилувач со Упатство за Ресетирање

DEN 2392.80

Прирачник за Ресетирање коло прекинато 40 A : Црвена manual копчето за ресетирање, гумени чизми за вода, зашт�

OUHL 30 Amp Коло Прекинато 12V - 48V DC Прирачник за Ресетирање на Осигурувачот за Контрола Моторни Rv Морски Брод Возила Систем
  • Обновено

OUHL 30 Amp Коло Прекинато 12V - 48V DC Прирачник за Ресетирање на Осигурувачот за Контрола Моторни Rv Морски Брод Возила Систем

DEN 479.52

Функција : Висок тековното коло прекинувач, со користење на bimetal структури, го заштитува вашиот контрола

MICTUNING 6 Начин Resettable прекинувачи Кутија, 100A Термички Коло Прекинато Преоптоварување Коло Заштитник Замени Fuse Кутија Носителот
  • Обновено

MICTUNING 6 Начин Resettable прекинувачи Кутија, 100A Термички Коло Прекинато Преоптоварување Коло Заштитник Замени Fuse Кутија Носителот

DEN 1999.20

Обезбеди Дополнителна Заштита за Коло MICTUNING заштита од преоптоварување кутија можат да го издржат макс

30A Внатрешно Коло Прекинато Ресетирате Осигурач, PowMr Ресетирате Осигурач Носителот 30 засилувач со Упатство за Ресетирање 12V-24V
  • Обновено

30A Внатрешно Коло Прекинато Ресетирате Осигурач, PowMr Ресетирате Осигурач Носителот 30 засилувач со Упатство за Ресетирање 12V-24V

DEN 1612.80

Прирачник за Ресетирање коло прекинато 30 A : Црвена manual копчето за ресетирање, гумени чизми за вода, зашт�

Кола Breakers Заштитник, DIN Железнички Планината Коло Прекинато Switch 6000A Кршење Капацитет 2P 16A 1000V DC Низок Напон за Електричен
  • Обновено

Кола Breakers Заштитник, DIN Железнички Планината Коло Прекинато Switch 6000A Кршење Капацитет 2P 16A 1000V DC Низок Напон за Електричен

DEN 376.56

Брз Одвојување : Електромагнетни за одвојување систем може брзо да излезат од паровите кога коло е крат�

Ancable 250 Amp Коло Прекинато Водоотпорен Аудио Внатрешно Осигурач за Носител со Упатство Ресетирате 12V-48V DC за Автомобил Аудио,
  • Обновено

Ancable 250 Amp Коло Прекинато Водоотпорен Аудио Внатрешно Осигурач за Носител со Упатство Ресетирате 12V-48V DC за Автомобил Аудио,

DEN 240.00

Безбеден и Сигурен : колото е многу осетлива, и на коло автоматски се отсечени да се заштити кола и елект�

wohhom Hi-Amp 20Amp Коло Прекинато 12V-32V DC Водоотпорен, 10-300A Осигурач Инверторот со Manual Копчето за Ресетирање за Авто Камион
  • Обновено

wohhom Hi-Amp 20Amp Коло Прекинато 12V-32V DC Водоотпорен, 10-300A Осигурач Инверторот со Manual Копчето за Ресетирање за Авто Камион

DEN 551.76

Спецификација : 20amp, DC 12 V 36 V, поздравниот & прашина доказ, Студ Големина : 1 / 4"28 Се Сретне С А Д J1625, J1171 (Пале�

Bumbesti 15A 20A 30A 40A 50A 60A 80A 100A 150A Аудио Коло Прекинато Внатрешно Осигурач Носителите на Авто Автомобил Стерео Инверторот
  • Обновено

Bumbesti 15A 20A 30A 40A 50A 60A 80A 100A 150A Аудио Коло Прекинато Внатрешно Осигурач Носителите на Авто Автомобил Стерео Инверторот

DEN 479.76

【ГОЛЕМИНА】20 Засилувачи коло прекинато го замени осигурувачи, Црвена manual копчето за ресетирање, гумени

Jeemiter 40 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање на Жица Гкл Бакар Миење и Завртки за Автомобил Морски Контрола Мотори
  • Обновено

Jeemiter 40 Amp Коло Прекинувач со Manual (рачно) Ресетирање на Жица Гкл Бакар Миење и Завртки за Автомобил Морски Контрола Мотори

DEN 475.20

Функција : коло прекинувач може да го штити вашиот контрола мотор од електрични штета, го спречува преку