• Обновено
ELJZF Прилагодливи Рака Зафат Спортски Сила Преброим Вежба Strengthener Gripper Пролет Прст Малку Карпален Проширувач за Мускулите Обука, Спортски

ELJZF Прилагодливи Рака Зафат Спортски Сила Преброим Вежба Strengthener Gripper Пролет Прст Малку Карпален Проширувач за Мускулите

DEN 1850.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Одлични за подобрување на рака и прстот сила, издржливост, умешност, мускулна на ѕвонење и парична казна и бруто моторни вештини.Handgrips strengthener обезбедува ефективна сила за да вашиот зглоб, прст, и надлактицата мускули.неговиот дизајн канали на отпор од своите рѓа-отпорни пролет на вашата страна.можете да го прилагодите својот отпор за да одговараат на вашето ниво;.земете го тоа бавно и потоа оди тешко за себе, сите додека зголемување на вашата рака зафат сила.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Fmingdou Fidget Strengthener, Рака Exerciser Рака Зафат Strengthener Fidget Носила Физичка Терапија за Возрасни Силикони Анксиозност
 • Обновено

Fmingdou Fidget Strengthener, Рака Exerciser Рака Зафат Strengthener Fidget Носила Физичка Терапија за Возрасни Силикони Анксиозност

DEN 1934.40

Стрес Олеснување Колекции : Лесен за користење, само стави го тоа на вашите прсти и да се прошири раката �

Мерење Алатки Рака Dynamometer Зафат Моќ Сила Метар 0-55kg Рака Зафат и врвка за околу Strengthener Gripper за Рака Надлактицата
 • Обновено

Мерење Алатки Рака Dynamometer Зафат Моќ Сила Метар 0-55kg Рака Зафат и врвка за околу Strengthener Gripper за Рака Надлактицата

DEN 376.80

Повеќе Цели : Дизајн за спортисти и спортски ентузијасти кои сакаат да се зголеми нивната рака, зглобови

Стрес Олеснување Топки, Терапија Вежба Гел Стискаш Топки Колекции со Висок Товарот, Терапевтски Вежби Рака Терапија, Стрес Топки
 • Обновено

Стрес Олеснување Топки, Терапија Вежба Гел Стискаш Топки Колекции со Висок Товарот, Терапевтски Вежби Рака Терапија, Стрес Топки

DEN 455.76

Добар материјал : висок квалитет силика гел, кои можат да го издржат било тежина.Високата густина гума п�

ZZBB Рехабилитација Ракавици,Пневматски Рака Функција Рехабилитација Робот Огледало Ракавица Удар Hemiplegia Рака Зафат Обука, Опрема
 • Обновено

ZZBB Рехабилитација Ракавици,Пневматски Рака Функција Рехабилитација Робот Огледало Ракавица Удар Hemiplegia Рака Зафат Обука, Опрема

DEN 2301.60

✔【ОБУКА НА РАКА ФУНКЦИЈА】Рехабилитација третман уредот само треба да се поврзе на рехабилитација рак

YOPU 2022New Снег Sled Одбор, Отворено Зима Пластични Скијање Табли со Рачка Преносни Спуст Санки Аикидо Санки за Деца Возрасни Снег,
 • Обновено

YOPU 2022New Снег Sled Одбор, Отворено Зима Пластични Скијање Табли со Рачка Преносни Спуст Санки Аикидо Санки за Деца Возрасни Снег,

DEN 1053.60

Флексибилни и Подвижни Големина За 14.96 X 21.8 Инчен (50 X 36 СМ); Овој голем дебел снег sled е лесен, здрав и лесе�

Рака Вежба Топки,Силикони Цврста Рака Терапијата Масажа Топки, Не-Токсични BPA-Free Прст Massager-Квалитетот е Нашата Култура(Сина)
 • Обновено

Рака Вежба Топки,Силикони Цврста Рака Терапијата Масажа Топки, Не-Токсични BPA-Free Прст Massager-Квалитетот е Нашата Култура(Сина)

DEN 179.76

Лесно да се Носат : (Димензија : Прибл 53mm / 2.08 инчен, Тежина : Околу 55g)поради своите мали тело и мала тежина,

IRQ Винг Чун Ратан Прстен Бамбус/Нерѓосувачки Челик, YeWen Или Леплива кунг Фу Рака Сила за Обука Tsun Сиу Лум Taiji Физички Вежби
 • Обновено

IRQ Винг Чун Ратан Прстен Бамбус/Нерѓосувачки Челик, YeWen Или Леплива кунг Фу Рака Сила за Обука Tsun Сиу Лум Taiji Физички Вежби

DEN 381.60

Направен од висок квалитет на бамбус, мазна, силен, издржлив со мазни unexposed заеднички, практично да се ко�

TSUSF Рехабилитација Робот Ракавици Електрични Ракавица Прст Orthosis Мека Одмор Рака Шина за Flexion Contracture мозочен Удар (Боја
 • Обновено

TSUSF Рехабилитација Робот Ракавици Електрични Ракавица Прст Orthosis Мека Одмор Рака Шина за Flexion Contracture мозочен Удар (Боја

DEN 18218.64

Мозочен удар Рака Треска мозочен удар рака треска е идеална, објект за намалување на flexion контрактури и

TSUSF Перница Прст Exerciser Strengthener, Физиотерапија Обука Мултифункционален Рачен Прст Динамичен Orthotic Уред Рехабилитација
 • Обновено

TSUSF Перница Прст Exerciser Strengthener, Физиотерапија Обука Мултифункционален Рачен Прст Динамичен Orthotic Уред Рехабилитација

DEN 5136.72

★ПРСТ ПРОТЕЗИ : Прав, слаби, зглоб, беспомошна, и заоблен прст потези.Ја зголемува силата и флексибилнос�

Serenilite Стрес-Топки, Анксиозност Помош Ставки, Контрола Сила Тренер, Медитација Додатоци, Физичката Терапија Опрема, Fidget Топката,
 • Обновено

Serenilite Стрес-Топки, Анксиозност Помош Ставки, Контрола Сила Тренер, Медитација Додатоци, Физичката Терапија Опрема, Fidget Топката,

DEN 239.76

СТРЕС И АНКСИОЗНОСТ ПОМОШ – Стискаш настрана стресот, анксиозност & сите вашата ментална тензија со Sereni

Astibym Зафат Топката,Рака Топки за Вежбање Силикони Масажа на Терапија за Контрола Топка за Рака Прст Сила Вежба Стрес Олеснување
 • Обновено

Astibym Зафат Топката,Рака Топки за Вежбање Силикони Масажа на Терапија за Контрола Топка за Рака Прст Сила Вежба Стрес Олеснување

DEN 179.76

Овој термин се усвојува високо квалитетни материјали и текстура површина, и дава фантастични и удобно ч

Рака Вежба Стрес Олеснување Топки, 1PC Рака Зафат Strengthener Топки Прст Терапија Стискаш Обука Топка за Возрасни и Деца/Деца. Идеален
 • Обновено

Рака Вежба Стрес Олеснување Топки, 1PC Рака Зафат Strengthener Топки Прст Терапија Стискаш Обука Топка за Возрасни и Деца/Деца. Идеален

DEN 100.56

НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА ВЕЖБА – Овие шарени стрес олеснување топки во три нивоа на прогресија може да го под