• Обновено
Амазон Essentials Жените Опуштено-Одговара водоотпорен Ровот Грб

Амазон Essentials Жените Опуштено-Одговара водоотпорен Ровот Грб

DEN 1867.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

50% Памук, 40% Полиестер, 10% Најлон.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Оваа отпорен на вода ровот грб е направена од вода-repellant памук-мешавина ткаенина, совршен за дождливите денови.Карактеристики на едно копче-пред се, notched јака и lapel, само-вратоврска ткаенина појас, страна-шлиц џебови и назад се пропустливи.Секојдневниот направи подобро : ние слушаме за повратни информации од корисниците и да ја прочистите секој детал да се осигура квалитетот, се вклопуваат, и удобност.Еден бренд - Ова отпорен на вода ровот грб е направена од вода-repellant памук-мешавина ткаенина, совршен за дождливите денови Essentials е фокусирана на создавање на прифатлива, високо-квалитетна, и долго-траен секојдневната облека може да се потпре на.Нашата линија на женска облека вклучува кашмир џемпери, руно и надолу јакни, и повеќе, вклучувајќи ги и плус големина опции.Нашата конзистентна големината зема guesswork надвор од шопинг, и секое парче се стави на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Жените Faux Крзнени Палта Топло Зима Солидна Fuzzy Руно Дуксери Outerwear Удобен Копчето До Несакани Сплит Блузи со Џебови
  • Обновено

Жените Faux Крзнени Палта Топло Зима Солидна Fuzzy Руно Дуксери Outerwear Удобен Копчето До Несакани Сплит Блузи со Џебови

DEN 431.76

3" ✩➤Големина : XL НАС : 14 велика БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 112cm / 44.9" ✩➤Големина : L НАС : 12 велика БРИТАНИЈА :