• Обновено
Најк mens Воздух Монарх Iv

Најк mens Воздух Монарх Iv

DEN 1800.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Човекот Направени.Увезени.Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.НАЈК ЧЕВЛИ МАЖИ : На Nike Air Монарх IV (4 E) Обука Чевли за Мажи поставува за удобно тренинг сесија со трајни кожа на врвот за поддршка.ИЗДРЖЛИВИ КОЖА : машки патики се направени со кожа на горниот карактеристики за издржливост и поддршка, додека перфорации обезбеди струење во текот на секоја чевли носат.CUSHIONED УДОБНОСТ & ТРАЈНИ ПОДДРШКА : лесен пена midsole со целосна должина куќишта Воздух-Единствена единица перници секој чекор, обезбедување на целиот ден удобност во вашиот Најк чевли.ГУМЕНИ OUTSOLE : машки Најк чевли се дизајнирани со солидна гумени outsole дека е траен и обезбедува влечење врз различни површини.Начин на ЖИВОТ/САЛАТА ЧЕВЛИ : без разлика Дали сте во потрага по начин на живот патики за мажи или нови салата чевли, на Nike Air Монарх IV е совршен чевли да ги задоволи вашите потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AND1 Гроздобер Премиум Композитни Кошарка & Пумпа - Службен Големина 7 (29.5) Streetball, Направени за Внатрешна и Надворешна Кошарка
  • Обновено

AND1 Гроздобер Премиум Композитни Кошарка & Пумпа - Службен Големина 7 (29.5) Streetball, Направени за Внатрешна и Надворешна Кошарка

DEN 647.76

ОФИЦИЈАЛНАТА ГОЛЕМИНА на ТОПКА : На AND1 Гроздобер композитни кожа кошарка е регулатива големина 7 (29.5") и т