• Обновено
WGXQMC Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прстот 360°на Ротација, Потпирач Метал Зафат Носителот,Хена Шема Дизајн, Компатибилен со iPhone 11/12 ProMax/SE 2020 и Други Smartphones—Multicolor

WGXQMC Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прстот 360°на Ротација, Потпирач Метал Зафат Носителот,Хена Шема Дизајн, Компатибилен со

DEN 263.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【Широк Компатибилност】 телефонот ѕвони носител е компатибилен со сите паметни телефони во 4-8 инчи, како и i Phone 12 Мини 11 Про Xs Max XR X 8 плус 8 7 7 плус 6 6 плус SE 5, Galaxy S10 S9 S8 S7 Забелешка 10 9 8, LG, Sony, Nexus, Oneplus и други Андроид мобилни телефони. 【360° на Ротација & 180° Прилагодливи】 телефонот ѕвони стојат карактеристики одлична стегање, па може да се прилагоди и да се сврти околу тоа.Тоа може да биде лесно да се заклучени во една позиција.Совршен прст прстен стојат во хоризонтален или во вертикален режим да се прочита/види видеа. 【Силна 3 M Лепило】 лепило е стабилна, која може цврсто и задржете го вашиот телефон и да се спречи можноста за оставање на телефон на повеќе наврати.Макс виси тежина е 5kg. 【Високо Квалитетен Материјал】 прст прстен потпирачот е направен од високо-квалитет цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик.Цинк легура има добра еластичност и карактеристики ruggedness, што придонесува кон долг животен век.Полиран прстен носителот, мазна работ, без грижи на гребнатини на вашите прсти. 【Мулти-функции】 Тоа може да се користи како телефон зафат, маса потпирачот.Покрај тоа, таа исто така работи и со 360 Ротација Прстот на Носителот на Задната страна на Телефонот додека возите.Со еден прст окупирана, држете го вашиот телефон со една рака во голема мера да се намали ризикот од случајно намалувањето надолу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни
  • Обновено

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни

DEN 1903.20

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Заштита на Морски животни Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето Случаи
  • Обновено

Заштита на Морски животни Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето Случаи

DEN 311.76

Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производ�

Убава Четири Сезона Дрво Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот За 360 Степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата
  • Обновено

Убава Четири Сезона Дрво Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот За 360 Степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата

DEN 1759.20

Материјал : Убава Четири Сезона Дрво Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Мета

Јасно Прстен Носителот Прст Стојат Поставени на 2, Мавис е Дневник Симпатична Bling Мобилен Телефон Зафат 360°на Ротација Универзална
  • Обновено

Јасно Прстен Носителот Прст Стојат Поставени на 2, Мавис е Дневник Симпатична Bling Мобилен Телефон Зафат 360°на Ротација Универзална

DEN 239.76

Универзален Телефон да Ѕвони Зафат & Стојат Носител е компатибилен со повеќето паметен телефон и телефо

AZALEE Анти-Падот Телефон Зафат, Мека Phone Држач за на Рака за Рака, Тенок Телефон Јамка Компатибилен со Безжичен Полнач за Microsoft
  • Обновено

AZALEE Анти-Падот Телефон Зафат, Мека Phone Држач за на Рака за Рака, Тенок Телефон Јамка Компатибилен со Безжичен Полнач за Microsoft

DEN 407.76

Ултратенок силикони мобилен телефон носителот може да се стави вашиот телефон во и надвор од џебот поле

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни
  • Обновено

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни

DEN 909.60

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Тигар Главата Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен Телефон
  • Обновено

Тигар Главата Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Стојат 360° на Ротација Метален Прстен Зафат,Компатибилен со Сите паметен Телефон

DEN 287.76

Животната Средина Пластика (Abs) Панел + Метал (Цинк Легура) Прстен Тока + Перат Отстранлив Лепило На Грбот.