• Обновено
Hanes Мажите 6-Pack FreshIQ Tagless Памук Краток

Hanes Мажите 6-Pack FreshIQ Tagless Памук Краток

DEN 239.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Удобноста мека корселе за флексибилни одговара.Свежо IQ напредни мирис технологијата за заштита напади мирис предизвикува бактерии во вашата облека да ви помогне да се чувствувате свежо во текот на целиот ден.Дизајниран со preshrunk памук за одлично се вклопуваат.Tagless за чеша-слободен удобност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата