• Обновено
MEIKON 10 Двојно Топка рака Подводни за Поврзување Strobe/Видео Светло, Подводни домување

MEIKON 10 Двојно Топка рака Подводни за Поврзување Strobe/Видео Светло, Подводни домување

DEN 472.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Двојно топка рака е важен дел на нуркање фотографија заградата систем.Материјал : Алуминиум легура, висока цврстина, отпорност на корозија.Корисно за Нуркање : За поврзување strobe/видео светло, подводни домување.Варијации Должини : 10" 12" 16".Една година гаранција : Ние нудиме на нашите клиенти со 100% услугата на купувачи,и ние обезбеди 12 месеци гаранција за двојно топка рака.MEIKON Двојно Топка Рака изградена од висок квалитет, лесни корозија-отпорни алуминиум.Секој поединец рака е изработени, од цврст блок на алуминиум дозволи, па се до финалниот продукт не имате било какви отклонување или лепак.Можете да закачите камера додатоци, монитори, светла или подводни осветлување опрема за вашите омилени камера систем.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Куполата Порта,67mm Fisheye Широк Агол Леќа Сенка,60m/197ft Водоотпорен Подводни Купола Порта Домување Совршен за Нуркање/Сурфање/Нуркањето/Скијање/Јахта
 • Обновено

Куполата Порта,67mm Fisheye Широк Агол Леќа Сенка,60m/197ft Водоотпорен Подводни Купола Порта Домување Совршен за Нуркање/Сурфање/Нуркањето/Скијање/Јахта

DEN 7535.76

Дизајнот на оптичко стакло и антирефлективен слојфилм испорачува висок квалитет на сликата без дистор�

Seafrogs Водоотпорен случај за Олимп TG-5, со Купола Порта и Полна Боја Црвена Филтер за Полнење, Подводна Камера Домување Случај/
 • Обновено

Seafrogs Водоотпорен случај за Олимп TG-5, со Купола Порта и Полна Боја Црвена Филтер за Полнење, Подводна Камера Домување Случај/

DEN 6456.00

Дојде со Водоотпорен случај за Олимп TG5, на Fisheye Широк Агол Леќа Купола Пристаниште и, исто така, Полна Бо�

First2savvv XM2-BKK-A01 Граница Рамка BacPac Планината Заштитна Рамка Проширено Издание Домување Случај за XIAOMI Yi 4k акција камера
 • Обновено

First2savvv XM2-BKK-A01 Граница Рамка BacPac Планината Заштитна Рамка Проширено Издание Домување Случај за XIAOMI Yi 4k акција камера

DEN 407.76

Пакет содржи : 1 x Граница Рамка.Им овозможува на лесен, компактен, ниска профил монтажа.Лесно да се инста�

Luxrite Нова Конструкција за Монтажа Плоча, 3-4-6 Инч Квадратен LED Вдлабнати Осветлување Колекции, со можност да биде продолжен
 • Обновено

Luxrite Нова Конструкција за Монтажа Плоча, 3-4-6 Инч Квадратен LED Вдлабнати Осветлување Колекции, со можност да биде продолжен

DEN 382.80

ОДГОВАРА НА ВАШАТА СВЕТЛИНА Accomodates широк спектар на 3 Инчен, 4 Инчи, и 6 Инчен плоштадот LED вдлабнати светл

Модерната Вдлабнати Осветлување 5W/7W 3 Пакети LED Downlights Затворен Висока осветленост Круг Вдлабнати Таванот Светла Анти-отсјај
 • Обновено

Модерната Вдлабнати Осветлување 5W/7W 3 Пакети LED Downlights Затворен Висока осветленост Круг Вдлабнати Таванот Светла Анти-отсјај

DEN 1729.92

Со високи перформанси : моќност : 5 W / 7 W, напон : AC 100240 V, боја рендерирање индекс : Ра≥90, зрак агол : 24°, темп�

Вдлабнати вградна светилка Индустриски Рударство Осветлување Висок Залив Светла Ултра-тенок Гаража Светлината Леќа Зрак Агол Покрие
 • Обновено

Вдлабнати вградна светилка Индустриски Рударство Осветлување Висок Залив Светла Ултра-тенок Гаража Светлината Леќа Зрак Агол Покрие

DEN 5391.36

▶LED работилница светла усвојува високо квалитетни graphene, структурата е здрав и стабилен.Таа користи нло

DAUERHAFT 40m Водоотпорен Добра Стегање Камера Подводните Живеалишта,за Преземање на Фотографии Додека Нуркање,за Canon G16
 • Обновено

DAUERHAFT 40m Водоотпорен Добра Стегање Камера Подводните Живеалишта,за Преземање на Фотографии Додека Нуркање,за Canon G16

DEN 4878.96

Постојат два 1 / 4 завртка дупки на дното, која може да се залепи за нуркање се справи и да остане стабилна

BGNing Нуркање Светло Клип за 20-38mm Факелот со 2inch YS Топката Главата dslr фото Спортски Камери Подводна Фотографија Додатоци
 • Обновено

BGNing Нуркање Светло Клип за 20-38mm Факелот со 2inch YS Топката Главата dslr фото Спортски Камери Подводна Фотографија Додатоци

DEN 1514.40

10 options (опции), изберете внимателно со оној кој што го сакате.Ве молиме имајте на ум, нормално е да се прои�

Sabrent Ултра Тенок USB 3.0 до 2,5-Инчен SATA Надворешна Алуминиумска Хард Диск Куќиште [Оптимизиран за SSD, Поддршка UASP SATA III]
 • Обновено

Sabrent Ултра Тенок USB 3.0 до 2,5-Инчен SATA Надворешна Алуминиумска Хард Диск Куќиште [Оптимизиран за SSD, Поддршка UASP SATA III]

DEN 287.76

Поддржува Стандарден Лаптоп 2.5" SATA Хард Дискови и SSD Дискови.Ултра Лесни Алуминиумски Случај обезбедува

Camkix Водоотпорен Случај Компатибилен со DJI Акција 2 Моќ Комбо или DJI Акција 2 Двоен Екран Комбо -Транспарентен - ги Штити До
 • Обновено

Camkix Водоотпорен Случај Компатибилен со DJI Акција 2 Моќ Комбо или DJI Акција 2 Двоен Екран Комбо -Транспарентен - ги Штити До

DEN 503.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Homyl Нуркање Заштитни Случај, Акција Камера Водоотпорен Домување, Подводни Нуркање Школка, 30m со Завртки Прибор Делови
 • Обновено

Homyl Нуркање Заштитни Случај, Акција Камера Водоотпорен Домување, Подводни Нуркање Школка, 30m со Завртки Прибор Делови

DEN 1452.00

* Погоден за скијање, сурфање, нуркање, пливање, selfie, планинарење, шангај со падобран, итн Водоотпорен protec

YIJIABINGRU 45M Домување Случај, за GoPro Херој 7 Сребро Бела Нуркање под вода се Нурне Торба Покрие за GoPro Hero7 Филтер Додатоци
 • Обновено

YIJIABINGRU 45M Домување Случај, за GoPro Херој 7 Сребро Бела Нуркање под вода се Нурне Торба Покрие за GoPro Hero7 Филтер Додатоци

DEN 412.80

45 M Домување Случај.За Go Pro Херој 7 Сребро Бела Нуркање Под Вода Се Нурне Торба Покрие.За Go Pro Hero7 Филтер Дод