• Обновено
XWMR Гаража Куки Тешки Гаража Скала er Управување со Анти-Лизга Слој Комунални Гаража Ѕид Куки за Велосипед, Скалилата и Градинарски Алатки

XWMR Гаража Куки Тешки Гаража Скала er Управување со Анти-Лизга Слој Комунални Гаража Ѕид Куки за Велосипед, Скалилата и Градинарски

DEN 203.28
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Широка Примена : Овој Ѕид Скала Решетката има широка примена, кои можат да се користат да се откажам многу алатки, како shovels, метли, алат, велосипеди, тревник mowers, скали, итн.Практична Гаража Куки : Ова е практичен Гаража Кука, кои се направени од издржлив ПВЦ материјал.Тоа е доволно силна да се откажам тешки предмети и да се избегне лизгање.Тешки Товарот Капацитет : На Товарот на оваа Гаража Скала Кука е околу 33 lbs, која може да се користи за да се одржи повеќето од алатки.Згора на тоа, тој е дизајниран со 630 , кој е практичен и корисен.Големината е околу 16*19cm/6.30*7.48 во.Лесен за Инсталација : гаража лопата кука само треба малку вежба и шрафцигер, тогаш тоа може да биде инсталиран на base или ѕид studs со истиот сврзувачки елементи.Тие можат да бидат уредно инсталира на било кој тип на ѕид, како што се base и ѕидот studs.За Ваша Погодност : Вие не треба да ги подготви потребните прибор за инсталација.Овој пакет содржи кука, две монтажа завртки и две проширување завртки.Опис : Гаража за Складирање Куки, направени од силна ПВЦ материјал, тешки-должност и против пролизгување, со 630 бран дизајн, совршено за висат разни алатки, како што се shovels, метли, алат, велосипеди, тревник mowers, скали, итн.Спецификација : Име : Гаража за Складирање Hooks Material : железо+pvc Color : orange Size : околу 16*19cm/ 6.3*7.48 in Packing Листа : 1* Гаража Складирање Кука Белешки : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Кон својствата

Name:
 Garage Storage Hooks
Material:
 iron+pvc
Color:
 orange
Size:
 about 16*19cm/ 6.3*7.48in
Packing List:
 
1* Garage Storage Hook :
Notes:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Најдобри предлози во категоријата

KFidFran Гаража Складирање Куки Комунални Ѕид Монтирани Двојно Куки L-Тип 71x64x110mm Црна за Организирање на алат, Скали,Велосипеди,Градина
 • Обновено

KFidFran Гаража Складирање Куки Комунални Ѕид Монтирани Двојно Куки L-Тип 71x64x110mm Црна за Организирање на алат, Скали,Велосипеди,Градина

DEN 468.00

Спецификација : Материјал : Железо,Гума; Површинска обработка : Пластични Позлатен; Капацитет На Оптовар

8Pcs 1.8 инчен Нерѓосувачки Челик Подлога Око Плоча У Куки + 8 Компјутери Нерѓосувачки Челик Snap Кука Морски Хардвер Главен Кука
 • Обновено

8Pcs 1.8 инчен Нерѓосувачки Челик Подлога Око Плоча У Куки + 8 Компјутери Нерѓосувачки Челик Snap Кука Морски Хардвер Главен Кука

DEN 335.76

【ВисокоКвалитетни Материјали】 : Подлога Око Плоча У Куки и Предвремени Куките се направени од високо к

arricraft 80 Компјутери Слика 8 Таванот Кука Клипови, 10 Кг Товарот Капка Суспендирани Ги Куките Клипови, од не ' Рѓосувачки Челик
 • Обновено

arricraft 80 Компјутери Слика 8 Таванот Кука Клипови, 10 Кг Товарот Капка Суспендирани Ги Куките Клипови, од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 311.76

Пакет Вклучуваат ќе добие 80 компјутери пролет челик слика 8 таванот кука клипови, 2 стилови и 2 големини.З

Над Вратата Кука 6Pcs Корисни Големи Тешки Складирање Виси Куки Дома Гаража Велосипед Скала Ѕид Монтирани Загради Кука Вратата Закачалка
 • Обновено

Над Вратата Кука 6Pcs Корисни Големи Тешки Складирање Виси Куки Дома Гаража Велосипед Скала Ѕид Монтирани Загради Кука Вратата Закачалка

DEN 1626.00

Овие куки се тешки, дебели челик и нема да се наведнуваат лесно,Вклучени во тубуларна метална конструкц�

Ѕидот Монтирани Гаража Складирање Челик Куки, 3.5 Инчи Тешки Комунални Двојно Полици Организаторот за алат, најголемиот Дел предмети,
 • Обновено

Ѕидот Монтирани Гаража Складирање Челик Куки, 3.5 Инчи Тешки Комунални Двојно Полици Организаторот за алат, најголемиот Дел предмети,

DEN 479.76

ГАРАЖА КУКА : Комунални складирање челик куките се Идеални за алат, торби за голф, градина алатки и други

Она е преубава Чанта Кука,Кристијан Подарок,Поттикнување Стих,Кристијан Подарок,Духовна Накит,Духовните Дарови,HO0E81
 • Обновено

Она е преубава Чанта Кука,Кристијан Подарок,Поттикнување Стих,Кристијан Подарок,Духовна Накит,Духовните Дарови,HO0E81

DEN 1742.40

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г�

SUZYN 10 Компјутери Гаража Складирање Куки со Велосипед Куки за Гаража Организација Комунални Тешки Куки за Организирање алат
 • Обновено

SUZYN 10 Компјутери Гаража Складирање Куки со Велосипед Куки за Гаража Организација Комунални Тешки Куки за Организирање алат

DEN 1006.08

2,МултиФункција Можете да ги користите комунални куки да се укине скали, велосипеди и голем број на друг

Коњ Чанта Кука,коњ подароци,коњ накит,јавање коњи подароци,коњ љубовник подароци Коњ Накит,Уникатен Коњ Торба Кука,Природата Љубовник
 • Обновено

Коњ Чанта Кука,коњ подароци,коњ накит,јавање коњи подароци,коњ љубовник подароци Коњ Накит,Уникатен Коњ Торба Кука,Природата Љубовник

DEN 854.40

Материјал : метал база,стаклена леќа, печати,Направени да нарачате,рачно изработени објект.Чанта Кука г�

Stormann Гаража Куки Ѕид Тешки Челик Комунални Куки&Закачалки, Анти-Лизга Гумени Обложени, Гаража за Складирање Организаторот за
 • Обновено

Stormann Гаража Куки Ѕид Тешки Челик Комунални Куки&Закачалки, Анти-Лизга Гумени Обложени, Гаража за Складирање Организаторот за

DEN 695.76

Премиум & Тешки Материјал : лопата рамка е направен од тешкидолжност железо, и слој е направен од здрав П�

Ѕидот Контрола Боја Четка Кука и Протнете го Гајтанот Носителот Складирање Организатор Штипки за Ѕид Контрола Метал Pegboard - (4)
 • Обновено

Ѕидот Контрола Боја Четка Кука и Протнете го Гајтанот Носителот Складирање Организатор Штипки за Ѕид Контрола Метал Pegboard - (4)

DEN 215.28

Пакет (4) Бел Ѕид Контрола Дупчиња Колче Одбор Боја Четка Куки за Бои Четки и Гајтанот Складирање.Тесен К�

TYFZ Хардвер Кука 10Pcs Јајце Форма Пролет Snap Куки Морски 316 од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален Пешачење Кампување Појас
 • Обновено

TYFZ Хардвер Кука 10Pcs Јајце Форма Пролет Snap Куки Морски 316 од не ' Рѓосувачки Челик Мултифункционален Пешачење Кампување Појас

DEN 885.84

Лесно да се инсталира, издржливи и отпорни на корозија.Универзална одговара, погодна за двете внатрешни