• Обновено
Тешко да се Најде Fastener 014973242398 Завршувањето Подлошки, 10, Парче-100

Тешко да се Најде Fastener 014973242398 Завршувањето Подлошки, 10, Парче-100

DEN 245.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Дијаметар 1 : #10 (3/16").Дијаметар 2 : 19/32 инчи.Материјал : Челик.Крај : Никел.Стил : Чаша За Миење.Дијаметар : 3/16 Инчен (#10).Материјал : Челик.Крај : Никел.Стил : Чаша За Миење.Тип : Завршувањето На Миење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата