• Обновено
Компатибилен за Hikvision 5MP Безбедност РОЕ IP Камера Отворено, 2.8 mm Фиксен Објектив, се Изгради во Микрофон,Smart IR Ноќ Визија, H. 265,IP67 Водоотпорен

Компатибилен за Hikvision 5MP Безбедност РОЕ IP Камера Отворено, 2.8 mm Фиксен Објектив, се Изгради во Микрофон,Smart IR Ноќ Визија,

DEN 1679.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [HD 5 MP Резолуција] Ultra HD 5 MP резолуција (2592 x 1944@15fps),4 MP@25fps, да Обезбеди повеќе HD и неспокојот визуелно искуство. 1/2.8" слика Sony сензор и 2.8 mm фиксен објектив нуди супер-широк 112° агол на гледање ,кој ви овозможува да ги покрие повеќе земјата и да се задржи повеќе од она што е важно за да можете безбедно.(DHCP функција е забрането од стандардните и треба да биде вклучено). [H. 265+ &EXIR&Вграден МИКРОФОН] Smart H. 265 технологијата го намалува проток и складирање на барања од страна на до 50% во споредба со стандардот H. 264 видео компресија.Поддршка до 30m IR Nigth верзија, EXIR имаат Подобар квалитет на сликата во темнина.Вграден микрофон поддржува гласовни снимање и одговарање. [Движење откривање&P2 P]камерата поддршка на движење откривање,снимање од страна на алармот откривање, Камерата може лесно да го додадете камера на мобилен телефон преку АПЛИКАЦИЈА,Преглед во реално време, без разлика каде се наоѓате. [IP67 Водоотпорен] Исклучителни weatherproofing држи вашиот HD 8 MP безбедносни камери безбеден и сигурен да се користи во затворени простории или на отворено во секоја состојба.Нивните IP67 оценка прави совршен отворено камери како тие се херметички затворени за да се заштити од течности и мали честички.Овие водоотпорна IP камери покрие сите на вашите внатрешна или надворешна безбедност потреби. [Лесен за употреба и Услуга]камерата е Компатибилна со Hikvision,камерата може да Plug and play со Hikvison NVR, компатибилен со Сини Ирис, Ispy,и слично, Power Over Ethernet (РОЕ 802.3 болест), лесен за употреба.Ние ќе се обезбеди живот-време и професионална техничка поддршка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

YNUOMS E26 Сијалица 1080P Безбедносна Камера, Безжичната WiFi PTZ 360° Панорамски, Паметни Движење Откривање и Алармот, двонасочна
 • Обновено

YNUOMS E26 Сијалица 1080P Безбедносна Камера, Безжичната WiFi PTZ 360° Панорамски, Паметни Движење Откривање и Алармот, двонасочна

DEN 2330.40

★ Smart авто следење : HD 1080 P super clear леќа прикажува кристално јасна мазна видео во живо, можете да се внимава

Безбедносната Камера Дома Далечински Надзор Камера, Безжичната WiFi Камера Full-HD 1080P Панорамска Камера со Инфрацрвен Ноќ Визија
 • Обновено

Безбедносната Камера Дома Далечински Надзор Камера, Безжичната WiFi Камера Full-HD 1080P Панорамска Камера со Инфрацрвен Ноќ Визија

DEN 767.76

✅ ✅ 【Лесно безжична инсталација】Оваа камера може да биде инсталиран со обичен E27 сијалица база (110 V~240 V

FansQ Видео Врата 9 инчен Следи Жичен Видео Телефон Врата Спогодба Влез Систем со HD 1080P Ноќ Визија Камера,Поддршка Далечински
 • Обновено

FansQ Видео Врата 9 инчен Следи Жичен Видео Телефон Врата Спогодба Влез Систем со HD 1080P Ноќ Визија Камера,Поддршка Далечински

DEN 1540.80

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

Безбедносната Камера Заградата Авто Следење Купола Трајни Rotatable 1pc Rainproof Камера Ѕид за Внатрешна и Надворешна
 • Обновено

Безбедносната Камера Заградата Авто Следење Купола Трајни Rotatable 1pc Rainproof Камера Ѕид за Внатрешна и Надворешна

DEN 1224.00

Одговара за внатрешен и надворешен ѕид или плафон во секоја соба.Лесен за употреба и монтажа.Корисен до�

Hsility PTZ Контролер IP Контролер за PTZ Камера за Видео Switcher за Livestream Камера Контролер за Visca Камера со 4D Џојстик RJ45
 • Обновено

Hsility PTZ Контролер IP Контролер за PTZ Камера за Видео Switcher за Livestream Камера Контролер за Visca Камера со 4D Џојстик RJ45

DEN 12470.16

PTZ Контролер Bult во повеќе од 3 протоколи и контролор дојде со RJ45 RS422 RS232,На PTZ контролер може да го контрол�

[2021 Надгради] Безжична Видео Врата Камера - WONGKUO HD 166° Безбедност Smart WiFi Doorbells со Затворен Свири, Движење Откривање,
 • Обновено

[2021 Надгради] Безжична Видео Врата Камера - WONGKUO HD 166° Безбедност Smart WiFi Doorbells со Затворен Свири, Движење Откривање,

DEN 1679.76

【2.4 GHz Wi Fi Конекција т поддржува 5g.ве молиме потврдете го вашиот wifi прво 2.За време на поврзување, доколку

HDView 5MP Мегапикселна HD IP Мрежа Камера H. 265 РОЕ Дигитални WDR Широк Динамички Опсег 2.8 mm Објектив 3-Axis Агол IR Инфраред
 • Обновено

HDView 5MP Мегапикселна HD IP Мрежа Камера H. 265 РОЕ Дигитални WDR Широк Динамички Опсег 2.8 mm Објектив 3-Axis Агол IR Инфраред

DEN 1823.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

JMX Акрилик/PC видео надзор Замена Јасно Камера Купола Покрие Безбедносна Камера Домување Миленичиња Куче Ограда Прозорец Светларникот
 • Обновено

JMX Акрилик/PC видео надзор Замена Јасно Камера Купола Покрие Безбедносна Камера Домување Миленичиња Куче Ограда Прозорец Светларникот

DEN 431.76

МУЛТИ USE видео надзор покрие заштита, Светларникот прозорец, Пет прозорец и сл.Транспарентност : ≥94%, На�

Hiseeu 1080P Соларни Безжична Камера, Надворешна Безбедносна Камера Поддршка Стан Далечински, 2-Начин Аудио, Движење Сигнализација,
 • Обновено

Hiseeu 1080P Соларни Безжична Камера, Надворешна Безбедносна Камера Поддршка Стан Далечински, 2-Начин Аудио, Движење Сигнализација,

DEN 1919.76

【Долготрајни Батерии Моќ & Соларен Погон】Hiseeu C10TZ+ вграден 6000 m Ah Panasonic Полнење батерии, Батерии може да т�

Домашно милениче Камера со Телефон СТАН, 1080P Бебе Монитор со Звук Откривање,Движење Аларм за Внатрешна Безбедност,IR Ноќ Визија
 • Обновено

Домашно милениче Камера со Телефон СТАН, 1080P Бебе Монитор со Звук Откривање,Движење Аларм за Внатрешна Безбедност,IR Ноќ Визија

DEN 959.76

【2Начин Аудио и MIPC Стан】 внатрешна безбедност камерата има вграден микрофон и звучник, кликнете на мик�

Видео Врата Видео Врата Телефон Спогодба Систем, Жичен Врата Chimes Колекции Влез Систем со 1pcs Ноќ Визија Камера, 1pcs 7 инчен
 • Обновено

Видео Врата Видео Врата Телефон Спогодба Систем, Жичен Врата Chimes Колекции Влез Систем со 1pcs Ноќ Визија Камера, 1pcs 7 инчен

DEN 1603.20

ПИР MOTION DETECTION – Овој Безжичен Врата Камера има вградено во ПИР движење откривање функција.Можете да го п

Fmystery Безбедносна Камера, HD 1080P/720P Бебе Монитор Мини пан/навалите WiFi IP Надзор Камерата Автоматски Следење двонасочна Аудио
 • Обновено

Fmystery Безбедносна Камера, HD 1080P/720P Бебе Монитор Мини пан/навалите WiFi IP Надзор Камерата Автоматски Следење двонасочна Аудио

DEN 1045.20

Мини HD 1080 P / 720 P WIFI камера по желба.Камерата може да бидат ротирани во 350° panning и 90° поместување.WIFI конекци�

Jings WiFi PTZ Камера Отворено, 2MP 4X Дигитален Зум Авто Следење на WiFi Камера Отворено 1080P 30M Боја Визија Ноќ IP Камера YCC365,2mp
 • Обновено

Jings WiFi PTZ Камера Отворено, 2MP 4X Дигитален Зум Авто Следење на WiFi Камера Отворено 1080P 30M Боја Визија Ноќ IP Камера YCC365,2mp

DEN 511.20

★ Човековите Авто Следење : камерата ќе хоризонтална автоматски песна на телото, кога некој се движат...

Отворено 2.4 G 4.5 инчен WiFi Wireless PTZ Безбедносна Камера 1080P HD Пан Навалите 20X Оптички Зум Надзор Камера Аудио 200ft Ноќ
 • Обновено

Отворено 2.4 G 4.5 инчен WiFi Wireless PTZ Безбедносна Камера 1080P HD Пан Навалите 20X Оптички Зум Надзор Камера Аудио 200ft Ноќ

DEN 2039.76

4 инчен PTZ IP КАМЕРА СО 20x ОПТИЧКИ ЗУМ : Alptop ВО500 PW безжична надворешна безбедносна камера опремена со 4.7~94mm �

StuntCams Спартанско Дух GoLive Verizon LTE Live Stream Далечинско Гледање Затемнување IR Инфраред Трага Камера со 32GB SD Картичка
 • Обновено

StuntCams Спартанско Дух GoLive Verizon LTE Live Stream Далечинско Гледање Затемнување IR Инфраред Трага Камера со 32GB SD Картичка

DEN 11999.76

Моќен живо стриминг видео.GPS анти кражба заштита.Далечински управувач со Спартанско Камера за Управува�

YNUOMS Безжичен WiFi IP Camera E27 Крушка, Tuya Smart Живот 3MP PTZ Ноќ Визија Две Начин Зборува за Автоматско Следење на видео надзор
 • Обновено

YNUOMS Безжичен WiFi IP Camera E27 Крушка, Tuya Smart Живот 3MP PTZ Ноќ Визија Две Начин Зборува за Автоматско Следење на видео надзор

DEN 2094.48

★ Лесен и брз инсталацијата, може да биде инсталиран со обичните E27 сијалица база.Неверојатна 3 MP Full High Def