• Обновено
Rettru XD-WiFi Најмалите Надзор Камера Wi-Fi со Ноќно гледање,Движење Откривање,Cloud Складирање,Далечинско Гледање,Компатибилен со Android/iphone Телефон СТАН,Прозорец/MAC PC

Rettru XD-WiFi Најмалите Надзор Камера Wi-Fi со Ноќно гледање,Движење Откривање,Cloud Складирање,Далечинско Гледање,Компатибилен

DEN 1079.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔✔✔【НАМЕНЕТА ЗА 24/7 НАДЗОР】На Rettru XD-Wi Fi е мала надзор на камерата.Вие само треба да го поврзете на моќ банка или USB ѕид полначот пред да ја користите камерата, а потоа ставете го некаде ќе се грижи најмногу. 24/7 надзор може да биде лесно да се реализира.Тоа е идеален за надворешна употреба.На пример,home security, бебе камери, домашни миленичиња нега, итн.Димензии : 1.5 x 1.3 x 0.4 инчи, Тежина : 0.43 оз. ✔✔✔【МОЌЕН НОЌ ВИЗИЈА】Изградена во 1 HD леќа и 2 поединечни 940 nm инфраред ЛЕР.Камерата автоматски се врти на инфрацрвен(IR) во услови на слаба светлина,што ќе ви овозможи да се види јасно во рамките на 16 ft во темница. ✔✔✔【ГОЛЕМИ СКЛАДИРАЊЕ】XD-Wi Fi поддржува складирање и cloud складирање.Складирање може да биде до 128 GB.Cloud складирање е одличен начин да ви помогне да бекап датотеки кога камерата е со не Микро SD картичка или картичката е оштетена.Видео предизвика под Мобилни Откривање на владата ќе биде автоматски ги префрлиле на облак.Која ги Држи вашите датотеки сигурна и целосна. ✔✔✔ 【ДВИЖЕЊЕ ОТКРИВАЊЕ & ПИ ХУМАНОИДНИ ОТКРИВАЊЕ】Во движење откривање на чекање, кога било движење на објектот е откриен во набљудувањето област, камерата ќе започнете да снимате и испрати аларм порака за да ве извести.Ако ви требаат повеќе точни аларм информации, можете да го вклучите ПИ хуманоидни откривање.Користење на вештачка интелигенција алгоритми, откако било човечкото тело или животно е призната, камерата ќе ве известиме веднаш. (Забелешка : НА хуманоидни откривање е плаќање врз основа). ✔✔✔【ДАЛЕЧИНСКИ & ЗАТВОРИ-ОПСЕГ ПРИСТАП】може да се види во реално време видео на Android/iphone паметен телефон,Windows/Mac КОМПЈУТЕР преку стан по камерата беше поврзан со Wi-Fi (2.4 G Hz Band Wi-Fi само) или поврзан со вашиот телефон/pc директно.Поврзување со Wi-Fi ви овозможува да се внимава од каде ти е гајле повеќето без ограничување на далечина.Ако сепак сакате да ја користите оваа камера некаде без Wi-Fi,можете да го поврзете телефонот/pc за да камера е "жешко" место.Набљудување во реално време може да се изврши на вашиот телефон/компјутер во рок од 25 ft.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

4K Ултра HD РОЕ Камера, Henkion 8MP Надворешна IP Безбедносната Камера за Видео Надзор, IP66 Водоотпорен, Боја, Ноќ Визија, 3.6 мм
 • Обновено

4K Ултра HD РОЕ Камера, Henkion 8MP Надворешна IP Безбедносната Камера за Видео Надзор, IP66 Водоотпорен, Боја, Ноќ Визија, 3.6 мм

DEN 1437.60

4 K / 8 MP УЛТРА HD РОЕ КАМЕРА : Ова Рое IP Камера е 8Мегапикселна / 3840x2160&15 FPS висока резолуција.Тоа е 1.6 X појасна

SHYPT Надворешна Безбедносна Камера Картичка Облак Cam Безжична 1080p Водоотпорен Ноќ Визија за Безбедност Надзор Систем Бела
 • Обновено

SHYPT Надворешна Безбедносна Камера Картичка Облак Cam Безжична 1080p Водоотпорен Ноќ Визија за Безбедност Надзор Систем Бела

DEN 9467.52

Боја Категорија : Бела.Инсталација метод : обичните.Ѕидмонтирани : таванот.Карактеристики : Антивандали�

LCF дивиот свет Камера GPS FTP Стапица 4G Игра Камера со GPS 12 Милиони HD 1080P IP66 Водоотпорен Далечински Мониторинг Инфраред
 • Обновено

LCF дивиот свет Камера GPS FTP Стапица 4G Игра Камера со GPS 12 Милиони HD 1080P IP66 Водоотпорен Далечински Мониторинг Инфраред

DEN 2368.80

☁Живописни 1080p HD, одлична ноќ визија : Вие не може да се види кристално јасни и детални слики со висока ре

(Компатибилен за Hikvision) 8MP Рое Мрежа Куршум Камера,Отворено UltraHD 4K Безбедносната Камера со Вграден Микрофон/Аудио,98ft IR
 • Обновено

(Компатибилен за Hikvision) 8MP Рое Мрежа Куршум Камера,Отворено UltraHD 4K Безбедносната Камера со Вграден Микрофон/Аудио,98ft IR

DEN 2039.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

BlueFishCam Леќа 3.6 mm Cmos 1000TVL видео надзор Камера во Боја Аналогни Безбедносна Камера 24 Инфраред Led диоди Водоотпорен со
 • Обновено

BlueFishCam Леќа 3.6 mm Cmos 1000TVL видео надзор Камера во Боја Аналогни Безбедносна Камера 24 Инфраред Led диоди Водоотпорен со

DEN 669.60

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Homyl 2 парчиња Безбедноста Камера Отворено, Безжичната WiFi IP Camera HD 1080P LED Сијалица светла Боја Ноќ 360° Поглед, Движење
 • Обновено

Homyl 2 парчиња Безбедноста Камера Отворено, Безжичната WiFi IP Camera HD 1080P LED Сијалица светла Боја Ноќ 360° Поглед, Движење

DEN 1199.76

* Далечински Погледнете : не е важно каде се наоѓате, вие може да се види следење на екранот во СТАН во сек

Соларен Погон Безжична Безбедност Камера, Henkion WiFi Отворено Камера 1080P Пан Навалите Батерија на Камерата Водоотпорен Дома Надзор,
 • Обновено

Соларен Погон Безжична Безбедност Камера, Henkion WiFi Отворено Камера 1080P Пан Навалите Батерија на Камерата Водоотпорен Дома Надзор,

DEN 3311.76

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Tuya Smart Wifi IP Camera, Отворено Водоотпорен Floodlight 1080P Ноќ Визија Движење Откривање на Безбедносен Надзор за Градина,Камера+32g
 • Обновено

Tuya Smart Wifi IP Camera, Отворено Водоотпорен Floodlight 1080P Ноќ Визија Движење Откривање на Безбедносен Надзор за Градина,Камера+32g

DEN 2608.32

★ Ова безбедност отворено камера поддршка на IPHONE / Андроид системи, само поддршка од 2,4 G wifi.Со "TUYA / Smart Жи�

FMOGG Безбедност Отворено Водоотпорен Камера со 25m Ноќ Визија,Далечинско Гледање,Движење Откривање и да се Поттикнат Сигнали,Безжични
 • Обновено

FMOGG Безбедност Отворено Водоотпорен Камера со 25m Ноќ Визија,Далечинско Гледање,Движење Откривање и да се Поттикнат Сигнали,Безжични

DEN 1778.40

[Smart Security во секое време,Насекаде]Home security на дофат на вашите прсти.Поврзете се на вашата домашна секое вр�

ANNKE 4 Спакувани 2.0 ПРАТЕНИК 1080P 1920TVL Безбедносна Камера Колекции, HD TVI Add-on Отворено CCTV Камери, IR Ноќ Визија, Водоотпорна
 • Обновено

ANNKE 4 Спакувани 2.0 ПРАТЕНИК 1080P 1920TVL Безбедносна Камера Колекции, HD TVI Add-on Отворено CCTV Камери, IR Ноќ Визија, Водоотпорна

DEN 2159.76

【1080 P HD Гледање】Со два пати поголема резолуција од 720 P, безбедносната камера претставува детали што тре

Соларни Безбедносна Камера, INQMEGA 2.4 G WiFi Камери за Безбедност на Безжични Отворено , Соларен Панел 12000mAh Полнење на Батеријата,
 • Обновено

Соларни Безбедносна Камера, INQMEGA 2.4 G WiFi Камери за Безбедност на Безжични Отворено , Соларен Панел 12000mAh Полнење на Батеријата,

DEN 1430.40

【100% ЖицаFree & Соларен Погон 】Соларни камера со 12000m Ah батерија(вклучуваат) останува целосно наполнета со

ZZL Отворено Камери за Безбедност на Безжични Затворен Соларна Батерија 1080HD Ниско-Потрошувачката на Енергија Паметни Дома со Телефон
 • Обновено

ZZL Отворено Камери за Безбедност на Безжични Затворен Соларна Батерија 1080HD Ниско-Потрошувачката на Енергија Паметни Дома со Телефон

DEN 2710.80

Соларни Полнење Панел Долг Режим,изградена во две батерија 18650 1080 P HDIP камера,мобилен далечински видите.S

PENGBO Надворешна IP Камера 1080P Метал Случај видео надзор Видео Надзор Куршум Камери Водоотпорен Cam Поддршка Onvif
 • Обновено

PENGBO Надворешна IP Камера 1080P Метал Случај видео надзор Видео Надзор Куршум Камери Водоотпорен Cam Поддршка Onvif

DEN 1656.00

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

EXVIST 4K(8MP) Varifocal Безжична Куршум Надворешна Безбедносна Камера, Dual Светлина, 2.7 mm~13.5 mm Моторните Леќа, IP66, Човечки
 • Обновено

EXVIST 4K(8MP) Varifocal Безжична Куршум Надворешна Безбедносна Камера, Dual Светлина, 2.7 mm~13.5 mm Моторните Леќа, IP66, Човечки

DEN 3109.68

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �