• Обновено
Unior 215/2 Двојно Кутија Клуч, Лесен Дизајн; 14 x 17 милиметри

Unior 215/2 Двојно Кутија Клуч, Лесен Дизајн; 14 x 17 милиметри

DEN 515.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Материјал : Хром Молибден.Целосно појачани.Хром-позлатен.Двојно цевка приклучоци, лесен дизајн; 14 x 17. Материјал : Хром Молибден челик Целосно појачани и зацврстен Хром позлатен според EN12540 произведени според DIN 896 (само метрички димензија).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BULLTOOLS 6-Парче Flex-Раководител Екстра Долг Ratcheting Клучеви Двојно Кутија Крајот Хром Vanadium Челик 72-Заб Клуч Сет со Метрички
  • Обновено

BULLTOOLS 6-Парче Flex-Раководител Екстра Долг Ratcheting Клучеви Двојно Кутија Крајот Хром Vanadium Челик 72-Заб Клуч Сет со Метрички

DEN 1991.76

【180°РОТИРАЧКИ ГЛАВАТА】На 180°ротирачки главата на двата краја на клуч овозможува ratchet клуч за флексибил

Hegebeck Реверзибилна Клуч Torx Форумот Двојно Кутија Крајот Ratcheting Клуч Автомобил Поправка Алатка за Автомобилската Дома, DIY
  • Обновено

Hegebeck Реверзибилна Клуч Torx Форумот Двојно Кутија Крајот Ratcheting Клуч Автомобил Поправка Алатка за Автомобилската Дома, DIY

DEN 249.36

【Димензија】Клуч Дијаметар : 1417mm / 0.550.67 инчен;Вкупна должина : 228mm / 8.98 инч 【Форумот Крајот】долга рачка ra