• Обновено
NSZJWD Автомобил Грејач, 12V 150W Брзо Греење Одмрзне Defogger, 2 во 1 Греење Фан/Ладење Вентилатор, 360 Степени Прилагодливи Брзо Греење Одмрзне Defogger за Сите Автомобили

NSZJWD Автомобил Грејач, 12V 150W Брзо Греење Одмрзне Defogger, 2 во 1 Греење Фан/Ладење Вентилатор, 360 Степени Прилагодливи Брзо

DEN 326.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

【2 ВО 1 РЕЖИМИ】Со топла и ладна switch.Овој автомобил грејач не е само идеални за одмрзнување/demisting прозорец & windscreens.Но, исто така, може да се користи како вентилаторот за ладење да ви даде ветер во текот на летото.Вие само треба да се промени го прекинувачот, а потоа на топол воздух или ладно правец ќе излезе веднаш како вашите потреби. 【ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈН】Компактна големина, преносни и удобен да го инсталирате.Ротационен носител е дизајниран за слободни прилагодување, удобен и практичен.Тоа доаѓа со ротари носителот кој може да се користи за усогласување и лесно режија исто како и еден автомобил на пропустливи, па може да се прилагоди на вашиот склопот на агол. 【Го РЕШИ ВАШИОТ ПРОБЛЕМ】Овој Автомобил Фан Грејач може да помогне да се реши проблемот дека магла и мраз поклопец на вашиот автомобил е шофершајбната блокирање на вашиот видите ефикасно, така можете да добиете на патот и стигнете до вашата дестинација. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Широко се користи во автомобил, камион, возило, клима уред и други најчесто се користи за домаќинство.Погоден за сите 12 V возила во автомобил, кампување и патувања, де-fogging/одмрзнување во зима и Одржување на кул во лето.Многу погодна како подарок за вашето семејство или пријатели. 【ЛЕСЕН за УПОТРЕБА】базата на преносни автомобил грејач може да биде ставен на не се лизга mator едноставно спроведен со двострано лента.Приклучете го автомобил грејач во вашиот Ciga rette полесни штекер( само компатибилни со 12 V полесни порта).Погодна за отворен патување или кампување. 2 во 1 режими со вентилатор и грејач switch Помалку потрошувачка на енергија, ниско ниво на бучава, безбеден и сигурен.Не треба да се чека на моторот за да се загрее кога греење.Базата може да се монтира користење со лепило влошки.Се одмрзне и defog брзо возење визија е појасно.Широко се користи во автомобил, камион, возило, клима уред и други најчесто се користи за домаќинство име на Производ : Автомобил Грејач Производ материјал : ABS Производ во боја : Црна, Жолта Производ тежина : 0.3 кг Производ големина : за 16*10*7.2 cm/6.3*3.94*2.76 инчен Кабел должина : 140cm/55.12 инчен Моќност : 150 W Напон : 12 V.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Соларен Погон Автомобил Издувни Фан, Автомобил Радијатор Фан Енергија, Заштеда На Енергија Воздухот Се Пропустливи Радијатор Воздух
 • Обновено

Соларен Погон Автомобил Издувни Фан, Автомобил Радијатор Фан Енергија, Заштеда На Енергија Воздухот Се Пропустливи Радијатор Воздух

DEN 624.00

Одличен дизајнАвтомобил Радијатор Фан, кој помага да се елиминира милениче и тутун мириси.Надворешните

Homyl Електричен Автомобил Defogger Ладење Фанови Фен за Загревање на Воздухот Фан Plug and Play Брзо Греење Фен за Зимски Автомобил,
 • Обновено

Homyl Електричен Автомобил Defogger Ладење Фанови Фен за Загревање на Воздухот Фан Plug and Play Брзо Греење Фен за Зимски Автомобил,

DEN 431.76

* Лесен за употреба, plug and play, само треба да го приклучиш во вашиот автомобил е запалка приклучок, притисн�

X AUTOHAUX ABS Соларен Погон Автомобил Прозорец Шофершајбната Авто Воздухот се Пропустливи Вентилаторот за Ладење на Системот Кулер
 • Обновено

X AUTOHAUX ABS Соларен Погон Автомобил Прозорец Шофершајбната Авто Воздухот се Пропустливи Вентилаторот за Ладење на Системот Кулер

DEN 407.76

Авто Фан Соларен Погон Фан е вентилатор за да им помогне кул вашиот автомобил на топол ден.Пропустливи м

HSART 12V / 24V Автомобил Воздух за Ладење Двојна Глава Фан, Автомобил Кулер Воздух Фан, 360 степени на Сите Круг Прилагодливи, Ниско
 • Обновено

HSART 12V / 24V Автомобил Воздух за Ладење Двојна Глава Фан, Автомобил Кулер Воздух Фан, 360 степени на Сите Круг Прилагодливи, Ниско

DEN 959.76

Енергија на ветар и ниско ниво на бучава : Ниска потрошувачка на енергија, ниско ниво на бучава.Дува топо

12V Автомобил Авто Вентилаторот за Ладење, Автомобил Возило Електрични Вентилаторот за Ладење Автоматски Мини Прилагодливи Брзина
 • Обновено

12V Автомобил Авто Вентилаторот за Ладење, Автомобил Возило Електрични Вентилаторот за Ладење Автоматски Мини Прилагодливи Брзина

DEN 563.76

2 Брзини Кафез Fan DC напојува 12 V преносни прилагодливи фан, 2 брзини кафез фан.На цигараполесни приклучок �

Електрични Вентилаторот за Ладење Монтирање на Комплет, Стабилна Електричен Вентилатор Планината Тенок Вентилатор, Монтирање на Комплет
 • Обновено

Електрични Вентилаторот за Ладење Монтирање на Комплет, Стабилна Електричен Вентилатор Планината Тенок Вентилатор, Монтирање на Комплет

DEN 2004.00

Произведени со премиум пластични материјали, антиносат, нема лесно пукаат.Супер квалитет на електрична

Qiilu 12V Автомобил Греење Ладење Компактен Грејач 3Hole 600W-800W Defroster Demister Потоплите Зима Брзо Греење Потоплите Мраз Отстранување
 • Обновено

Qiilu 12V Автомобил Греење Ладење Компактен Грејач 3Hole 600W-800W Defroster Demister Потоплите Зима Брзо Греење Потоплите Мраз Отстранување

DEN 1430.16

【2 во 1 Греење & Ладење】Овој Автомобил фан грејач може удар природен ветер и топол воздух, со цел за брзо

Преносни Автомобил Грејач,Авто Грејач Фан,Автомобил Defogger, Брзо Греење Брзо Defrosts Defogger 12V 150W Авто Керамички Грејач Фан
 • Обновено

Преносни Автомобил Грејач,Авто Грејач Фан,Автомобил Defogger, Брзо Греење Брзо Defrosts Defogger 12V 150W Авто Керамички Грејач Фан

DEN 479.76

ТОПЛИНА која ШТО РАБОТИ Одмрзне вашиот шофершајбната за неколку секунди со Висок Електричен Грејач.Со

12V Преносни Автомобил Грејач,MoreChioce 180W 2 во 1 Грејач/Ладење Вентилатор Автомобил Греење Одмрзне Defogger 360° Rotatable Шофершајбната
 • Обновено

12V Преносни Автомобил Грејач,MoreChioce 180W 2 во 1 Грејач/Ладење Вентилатор Автомобил Греење Одмрзне Defogger 360° Rotatable Шофершајбната

DEN 616.56

Материјал : школка е изработен од ABS материјали, цврсти и издржливи 360 може да се ротира : грејач усвојува

KESOTO Висока Моќност Автомобил Грејач Практични Авто Апарати Брзо Греење со Приклучок Полесни за Ладење Фанови Мултифункционален
 • Обновено

KESOTO Висока Моќност Автомобил Грејач Практични Авто Апарати Брзо Греење со Приклучок Полесни за Ладење Фанови Мултифункционален

DEN 431.76

Не само за греење на кабината, но исто така и за загреете моторот и подмачкување на нафта за да се олесни

Направи Авто Делови Производство Премиум Покровот & Сечилото Двојна Радијатор Вентилаторот за Ладење Собранието За Chrysler Градот
 • Обновено

Направи Авто Делови Производство Премиум Покровот & Сечилото Двојна Радијатор Вентилаторот за Ладење Собранието За Chrysler Градот

DEN 3023.76

ОБЈЕКТОТ FITMENT За Chrysler Градот & Земјата 2005 2007 / За Dodge Караван 2005 2007 / За Dodge Гранд Караван 2005 2007 година Г�

Куп Форма Автомобил Топол Воздушен Компресор,Преносни Автомобил Грејач Defroster,12V Шофершајбната Demister Defogger Филтер 360 Степен
 • Обновено

Куп Форма Автомобил Топол Воздушен Компресор,Преносни Автомобил Грејач Defroster,12V Шофершајбната Demister Defogger Филтер 360 Степен

DEN 541.20

????【Надграден 2во1 Автомобил Грејач】Нашите преносни автомобил грејач има два начини на поставување : гр

Автомобил Грејач, 2 во 1 Брзо Греење Одмрзне Defogger, Греење Фан и Вентилаторот за Ладење Автомобилот ветробранското стакло Фан
 • Обновено

Автомобил Грејач, 2 во 1 Брзо Греење Одмрзне Defogger, Греење Фан и Вентилаторот за Ладење Автомобилот ветробранското стакло Фан

DEN 695.76

2 во 1 автомобил грејач : Може да се користи како грејач или ладилникот.Можете брзо да ги отстрани мраз и м

Автомобил Вентилаторот за Ладење, Авто Автомобил Возило за 12V Електрични Вентилаторот за Ладење Мини Прилагодливи Брзина Молчи Воздушен
 • Обновено

Автомобил Вентилаторот за Ладење, Авто Автомобил Возило за 12V Електрични Вентилаторот за Ладење Мини Прилагодливи Брзина Молчи Воздушен

DEN 827.76

DC моќност опции за да го направи одличен избор за вашиот автомобил, камион, RV, sleeper кабина, ЏИП, АТВ.DC 12 V на

MINUOSHIPINDIAN Термичка Паста на Процесор на ПРОЦЕСОРОТ Радијатор 14.3 W/mk Маснотии Компјутер Вентилаторот за Ладење VGA графичкиот
 • Обновено

MINUOSHIPINDIAN Термичка Паста на Процесор на ПРОЦЕСОРОТ Радијатор 14.3 W/mk Маснотии Компјутер Вентилаторот за Ладење VGA графичкиот

DEN 185.04

1 Некорозивен 2 Непроводници 3 Ниска термичка отпорност 4 Бесплатни Scraper Алатка 5 Отпорни на високи темпер