• Обновено
Палестина Палестинското Знаме Помине Уметност Keffiyeh Арт Лак Ленти Нокти, Црна, Бела, Зелена, Црвена

Палестина Палестинското Знаме Помине Уметност Keffiyeh Арт Лак Ленти Нокти, Црна, Бела, Зелена, Црвена

DEN 1507.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Лак Ленти.Направени Со 100% Реално Лак.Кора и се Применува.Не Суво Време.Светлината Е Потребно.Се Вклопува Во Сите Ноктите.Не-Токсични, Суровост-Бесплатно, и 100% Вегетаријанци.Отстрани Ги Со Лак Смена.Вклучува : 16 лак Ленти, Cuticle Стап, и Мини Датотека.Палестина Знаме Помине Уметност.Нашите лак Ленти се брз и лесен начин да се добие нокти во секое време.Само кора на лак ленти од листот, да ги применуваат за вашите нокти со нашите вклучени мини датотека, и voila!Имаш професионален изглед на нокти во минути.Нашите лак ленти се направени со 100% реално лак и да се придржуваат на ноктите.Тие се како лак, без хаотичен процес за апликација.Најдобриот дел?Не суво време и можете да ги направите во удобноста на вашиот дом.Ќе ви се допаднат како професионален тие изгледаат и колку е лесно тие да се користат.Плус, нашите лак ленти доаѓаат во пакет од 16 кој вклучува cuticle стап и мини file - сè што ви треба за прекрасни нокти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Гел лак за Полнење 36 боја Сликарство Не-Токсични УВ Гел лак Сет, Помине Уметност Пигмент Гел со Сликарство, Цртање на Ноктите Четка,
 • Обновено

Гел лак за Полнење 36 боја Сликарство Не-Токсични УВ Гел лак Сет, Помине Уметност Пигмент Гел со Сликарство, Цртање на Ноктите Четка,

DEN 527.76

????????[36*8ml Боја УВ Боја Гел] ????36 различни гел ноктите вклучува голем спектар на бои кои можат да одговорат

DouborQ Бургундија Црвено Гел лак 1Pcs 15ml Впие Исклучување Гел лак на Ноктите Уметност Нокти Салон DIY Дома Помине Гел 0.5 Oz
 • Обновено

DouborQ Бургундија Црвено Гел лак 1Pcs 15ml Впие Исклучување Гел лак на Ноктите Уметност Нокти Салон DIY Дома Помине Гел 0.5 Oz

DEN 191.76

Личниот Стил : Бургундија црвена боја ноктите гел е внимателно избрани за да го додадете вашиот прекрас�

DIY лак Пенкало, Скица Тоа Помине Пенкала Помине Пенкала за Помине Уметност Ноктите Боја Пенкало Помине Уметност Алатка Преносни
 • Обновено

DIY лак Пенкало, Скица Тоа Помине Пенкала Помине Пенкала за Помине Уметност Ноктите Боја Пенкало Помине Уметност Алатка Преносни

DEN 177.36

Усвојува еко‑пријателски состојки, безбедно и не‑токсични, сигурен за користење, може да се користат с

Newmind Гел лак Сјајот Сјајна Platinum Сликарство, УВ LED, 5ml Bling Bling, Трепет Поли Гел за Нокти, Уметност, Девојки, Жени - Пинк
 • Обновено

Newmind Гел лак Сјајот Сјајна Platinum Сликарство, УВ LED, 5ml Bling Bling, Трепет Поли Гел за Нокти, Уметност, Девојки, Жени - Пинк

DEN 196.08

* Сјајна platinum гел прави вашите нокти повеќе модерни Погодна за двете професионални салон или домашна уп�

MOIBASE PolyGel Помине Продолжување Гел PolyGel Помине Продолжување Гел 2 ПАРЧИЊА 30ml Поли Гел Ноктите Комплет Градител Гел Ноктите
 • Обновено

MOIBASE PolyGel Помине Продолжување Гел PolyGel Помине Продолжување Гел 2 ПАРЧИЊА 30ml Поли Гел Ноктите Комплет Градител Гел Ноктите

DEN 239.76

Пакет се вклучени : износот на 2x30ml Polygel е доволно за да се направи една година помине проширување.Така мо�

MIZHSE Цветаат Гел лак 8 Бои, Акварел Цвет Гел Мермер Помине Мастило, Маникир Поставена Помине Уметност Декорација Ширење Ефект 10ml
 • Обновено

MIZHSE Цветаат Гел лак 8 Бои, Акварел Цвет Гел Мермер Помине Мастило, Маникир Поставена Помине Уметност Декорација Ширење Ефект 10ml

DEN 359.76

МАГИЈА МЕРМЕР ЦВЕТААТ ЕФЕКТИВНО : Сјајот Цвет Гел нудат лесен начин да се созд различни мермер цветаат е

EMMA Убавина Гел лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно, Патка Патка
 • Обновено

EMMA Убавина Гел лак, Долготрајни Ноктите во Боја, 12+ Бесплатно Формула, Вегетаријанска храна & Суровост-Бесплатно, Патка Патка

DEN 288.00

Лесна апликација и отстранување.Високо сјаен финиш, чип отпорни, и 21ден престојуваат моќ 3060 вториот лек

BeePee 9 Боја Траен лак Акрилик Гел лак 30ml Помине Продолжување Гел за Брзо Градење Без Хартија Носителот Кристал Гел Помине Уметност
 • Обновено

BeePee 9 Боја Траен лак Акрилик Гел лак 30ml Помине Продолжување Гел за Брзо Градење Без Хартија Носителот Кристал Гел Помине Уметност

DEN 866.40

Број на модел : Ноктите Продолжување Gel Ingredient : Ноктите Gel Quantity : 1pc NET WT : 30ml Color : 9 бои(изборен)Пакет се Вклуч

Карма Органски Природен Не токсични лак - Вегетаријанци и без Суровост Ноктите Боја за Помине Уметност - Брзо Сушење на Ноктите полски
 • Обновено

Карма Органски Природен Не токсични лак - Вегетаријанци и без Суровост Ноктите Боја за Помине Уметност - Брзо Сушење на Ноктите полски

DEN 166.80

❤ Негуваат вашите Нокти – Нашите витамин збогатена формула е долготраен и чипотпорни.Нашите нокти зај�

Nailtural Потекло лак — Роден да се Истражуваат Боја на Лаванда — Суровост-Слободен Вегетаријанска храна Растителна Основа лак —
 • Обновено

Nailtural Потекло лак — Роден да се Истражуваат Боја на Лаванда — Суровост-Слободен Вегетаријанска храна Растителна Основа лак —

DEN 162.72

БОЈА на ЛАК СО ПРИРОДАТА – користиме природни состојки, како компири, репка, и маниока во нашата формула

Се СРЕТНЕ НИЗ Гел лак 12 Бои Комплет-Претстојните Пролет Колекција Впие исклучување УВ LED Помине Светилка Гел лак за DIY Дома Помине
 • Обновено

Се СРЕТНЕ НИЗ Гел лак 12 Бои Комплет-Претстојните Пролет Колекција Впие исклучување УВ LED Помине Светилка Гел лак за DIY Дома Помине

DEN 215.76

❤️ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 12 x Гел лак Бои (8ml секое шише)На Гел лак Пролет Колекција во Собата е доволно за да