• Обновено
Рачно Ткаени Бамбус Овошје Кошница Леб Кошница Овошје Кошница Десктоп Организатор(S-2 парчиња Плитки)

Рачно Ткаени Бамбус Овошје Кошница Леб Кошница Овошје Кошница Десктоп Организатор(S-2 парчиња Плитки)

DEN 1041.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Мултифункционален кујна организатор : Благодарение на цврстата основа, овие кружни бамбус корпи се одлично решение за секојдневна чување и прикажување.Овие бамбус складирање кошници може да биде овошје кошеви, леб кошеви во кујната.Погоден за употреба дома, во канцеларија и на многу други места.Рачно изработени од страна на Виетнамски занаетчии : Нашата бамбус плетени кошници се 100% рачно изработени, кои се направени од природни ткаени траен и еколошки бамбус.Симпатична, едноставен и елегантен дизајн : совршен кујна круг кошница со одличен дизајн, природна боја и пространа големината..кога ги користите во вашата прекрасна кујна, дневна соба, или на вечера Забавува гостите во една прекрасна уметност стил.Тие се многу погодни за страна маси, кафе маси, складирање столици, облекување маси или било кој дел од вашиот прекрасен дом; стави сè на едно место дефинитивно ќе го направи вашиот дом организиран и уметнички.Лесен за одржување : само ги чистат со влажна крпа за да се врати своите оригинални сјајна боја.Може да ги овие бамбус плетени кошници со вода и нека сува редовно.Рачно изработени бамбус корпи не се погодни за dishwashers и не може да биде во печки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Печење Алатки, Обновливи Занает Ратан Кошница Европски Стил Храна Одделение Долго Леб Ратан Кошница рачно изработени за Почетници
 • Обновено

Печење Алатки, Обновливи Занает Ратан Кошница Европски Стил Храна Одделение Долго Леб Ратан Кошница рачно изработени за Почетници

DEN 924.00

МАТЕРИЈАЛ : Ова ратан кошница е направен од природни ратан, која ги исполнува стандардите на храна.ПОПРО

UXZDX CUJUX Ратан Складирање Кошница Десерт, Овошје Торта Леб Десерт Кошница Дневна Соба Складирање Кутија Десктоп Дребулии Лента
 • Обновено

UXZDX CUJUX Ратан Складирање Кошница Десерт, Овошје Торта Леб Десерт Кошница Дневна Соба Складирање Кутија Десктоп Дребулии Лента

DEN 3870.24

Тоа се прави на еколошки и природни ратан, која може да додадете шарм на секоја соба.Лесен за складирање

GJRFYJ cfslp Рачно Ткаени Складирање Кошница Ратан Складирање Фах Плетен Кошница Леб Овошје Екранот Леб Кошница
 • Обновено

GJRFYJ cfslp Рачно Ткаени Складирање Кошница Ратан Складирање Фах Плетен Кошница Леб Овошје Екранот Леб Кошница

DEN 2395.92

Ратан складирање фах : лесен за употреба и лесно да се продавница.Вечера плоча е направена од ратан мате�

генерички Плетен Пикник Кошница Ткаени Овошје Кошница Кошница за Отпадоци Леб Храна Организатор Зеленчук Кошеви за Леб Ужина Candys
 • Обновено

генерички Плетен Пикник Кошница Ткаени Овошје Кошница Кошница за Отпадоци Леб Храна Организатор Зеленчук Кошеви за Леб Ужина Candys

DEN 2073.60

Со голем капацитет за дизајн, оваа кошница може да ни помогне продавницата за повеќе работи.ткаени скла�

Aicheng Леб Кошница, Овошје Кошница, Правоаголни Ткаени Кошница со Рачки, Плетен Кошница за Складирање Леб, Овошје, Храна, Доручек,
 • Обновено

Aicheng Леб Кошница, Овошје Кошница, Правоаголни Ткаени Кошница со Рачки, Плетен Кошница за Складирање Леб, Овошје, Храна, Доручек,

DEN 379.68

Широк спектар на употреба : леб кошница е погоден за ставање на леб, колачи, бонбони, цреши, грозје и друг�

BTYAY Рачно Ткаени Складирање Кошница Леб Овошје Кошница Зеленчук Складирање Кошница Рачно Ткаени Дрво Чип Кошеви (Боја : Беж)
 • Обновено

BTYAY Рачно Ткаени Складирање Кошница Леб Овошје Кошница Зеленчук Складирање Кошница Рачно Ткаени Дрво Чип Кошеви (Боја : Беж)

DEN 1052.64

Материјалот е нетоксични и безопасно, влага доказ и корозијадоказ.Simples форма, еднаква боја, стилски и уб�

HOLPPO-URG Ратан Леб Кошница Ткаени Складирање Кошница Дома Креативни Десктоп Освежување Кутија, за Леб и Складирање Декорација на
 • Обновено

HOLPPO-URG Ратан Леб Кошница Ткаени Складирање Кошница Дома Креативни Десктоп Освежување Кутија, за Леб и Складирање Декорација на

DEN 364.80

На висококвалитетни производи : процесот На ткаење на Виетнамски ратан бара повеќе од десетина процеси,

CC&WLL Рачно Ткаени Ратан Складирање Кошарка Обрачот Зеленчук Кошница Леб Кошница Ратан Бамбус Плетени Овошје Кошница Кошница
 • Обновено

CC&WLL Рачно Ткаени Ратан Складирање Кошарка Обрачот Зеленчук Кошница Леб Кошница Ратан Бамбус Плетени Овошје Кошница Кошница

DEN 524.40

Вклучувајќи 4 големини на вештачки плетен кошеви, различни големини се исполнат различни потреби.Круг п

GJRFYJ cfslp Плетен Ткаени Леб Овошје Кошница за Храна Служат Послужавник, Козметички Десктоп Кујна Бања Складирање Кутија
 • Обновено

GJRFYJ cfslp Плетен Ткаени Леб Овошје Кошница за Храна Служат Послужавник, Козметички Десктоп Кујна Бања Складирање Кутија

DEN 1796.16

Направени од издржлив, висок квалитет ракаплетени.Многу погоден за прикажување и служат леб, тестенини,

UXZDX рачно изработени Плетен Складирање Кошница Леб Овошје Кошница Кошница Служат Кошеви за Домашна Кујна Биро Бонбони Дребулии
 • Обновено

UXZDX рачно изработени Плетен Складирање Кошница Леб Овошје Кошница Кошница Служат Кошеви за Домашна Кујна Биро Бонбони Дребулии

DEN 3863.28

Направени од високо квалитетни материјали со едноставни моден дизајн, силен, издржлив и убава.Мултифун�

MOFUCA Ткаени Плетен Кошница, Ратан Леб и Зеленчук Кошеви, Декоративни Служат Послужавник за Домашна Кујна(Големина:3pcs)
 • Обновено

MOFUCA Ткаени Плетен Кошница, Ратан Леб и Зеленчук Кошеви, Декоративни Служат Послужавник за Домашна Кујна(Големина:3pcs)

DEN 630.48

Разноврсна кошници : Нејзините оди добро со работите кога се користи како плочи,кромид, чување на играчк

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Craetive рачно изработени Плетени Дрвени Кошеви Зеленчук, Овошје, Леб, Храна за Складирање Кошница, со
 • Обновено

ZXJTX Леб Кошеви за Табела Craetive рачно изработени Плетени Дрвени Кошеви Зеленчук, Овошје, Леб, Храна за Складирање Кошница, со

DEN 1425.60

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така чове

Овошје Кошеви Леб Сад Храна Чување Во Кујна Соба Мали До Големи Гроздобер Декоративни Ратан Плетен Кошница Служат Снек Копче Држачот
 • Обновено

Овошје Кошеви Леб Сад Храна Чување Во Кујна Соба Мали До Големи Гроздобер Декоративни Ратан Плетен Кошница Служат Снек Копче Држачот

DEN 839.76

✅Не ПОСТОИ НИШТО ПОДОБРО ЗА ПРИРОДНООРИЕНТИРАНИ ЛУЃЕ : Овие слатки плетен кошеви треба да биде еден од �

Громот Група PLBK1034G, 10-3/4-Инчен Овална Полипропилен Брза Храна француски Помфрит Кошница, Зелените Пластични Леб Кошница, 12-Парче
 • Обновено

Громот Група PLBK1034G, 10-3/4-Инчен Овална Полипропилен Брза Храна француски Помфрит Кошница, Зелените Пластични Леб Кошница, 12-Парче

DEN 340.80

Совршен за секој повик за јадење воспоставување, храна овие кошници се единствена алтернатива за тради�

Aicheng Ратан Леб Кошница Круг Ткиво Служи Послужавник, Плетен Служат Кошница за Бомбичка Вечера Партии Кафе, Појадок, 9.4/11.4 инчен
 • Обновено

Aicheng Ратан Леб Кошница Круг Ткиво Служи Послужавник, Плетен Служат Кошница за Бомбичка Вечера Партии Кафе, Појадок, 9.4/11.4 инчен

DEN 314.64

Одлични во Квалитет : Направени со рачно ткаени ратан материјал, ратан круг кошница е издржлив и environmenrall

HJUIK RattanStorage Кошница Ткиво Служи Кошеви рачно изработени Плетен Ткаени Складирање Кошница Ресторан Леб, Овошје, Зеленчук Храна
 • Обновено

HJUIK RattanStorage Кошница Ткиво Служи Кошеви рачно изработени Плетен Ткаени Складирање Кошница Ресторан Леб, Овошје, Зеленчук Храна

DEN 2294.40

Може да се користи како леб кошница, бисквит послужавник, храна / чај / пијалаци служба послужавник, отом�

GRETD Круг Гроздобер Стариот Ковано Железо Складирање Кошница Кујна Овошје Леб Јадење Железо Послужавник за Храна Пикник Преземање
 • Обновено

GRETD Круг Гроздобер Стариот Ковано Железо Складирање Кошница Кујна Овошје Леб Јадење Железо Послужавник за Храна Пикник Преземање

DEN 2640.24

Материјал : Железо.Круг ковано железо складирање фах, уникатен Phnom Penh дизајн, убава и издржливи.Надвореш�

ZXJTX Леб Кошеви за Маса, Ратан Леб Кошница Круг Ливчиња Форма Рачно Ткаени Чај Фах Храна Служат Вечера Партии Кафе Појадок Чување,
 • Обновено

ZXJTX Леб Кошеви за Маса, Ратан Леб Кошница Круг Ливчиња Форма Рачно Ткаени Чај Фах Храна Служат Вечера Партии Кафе Појадок Чување,

DEN 684.96

Кога се романтични и домот се меша и натпревар дела се поставени, тие не се само садови, но исто така чове

GYC Плетен Ткиво Служи Кошеви за Леб, Овошје Зеленчук Закуски, Селски рачно изработени Ресторан Служи и Tabletop Екранот Кошница
 • Обновено

GYC Плетен Ткиво Служи Кошеви за Леб, Овошје Зеленчук Закуски, Селски рачно изработени Ресторан Служи и Tabletop Екранот Кошница

DEN 2088.00

Рачно изработени : Сите рачно изработени производи се рачно изработени од страна на земјата занаетчии.И