• Обновено
MCN-UV50 50g Лемење Паста Флукс Лемење Калај Електрични Лемење Железо Заварување Тековите

MCN-UV50 50g Лемење Паста Флукс Лемење Калај Електрични Лемење Железо Заварување Тековите

DEN 287.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Висок обврзници сила, со неутрална PH вредност, изолација е силна, заварување површината мазна.IC и за PCB не се применува.Својата врела точка само малку повисоки од точка на топење на лемење.За мобилни телефони, PC картички и други софистицирани електронски чип-на ниво на помош за заварување.Пакет Се Вклучени : .Висок обврзници сила, со неутрална PH вредност, изолација е силна, заварување површината мазна.IC и за PCB не се применува.Својата врела точка само малку повисоки од точка на топење на лемење.За мобилни телефони, PC картички и други софистицирани електронски чип-на ниво на помош за заварување.Пакет се Вклучени : 1 x MCN-UV50 50g Лемење Paste Detail Слики : .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Jammas 5pcs/многу 50мл Пластични Јасна Течност Шише со Игли се Притисне Транспарентен Refillable Шишиња за Колофон Лемење Флукс Паста
  • Обновено

Jammas 5pcs/многу 50мл Пластични Јасна Течност Шише со Игли се Притисне Транспарентен Refillable Шишиња за Колофон Лемење Флукс Паста

DEN 2073.60

Број на модел : Лемење Флукс Шише.BI0006359 Спецификации : Сосема нов Материјал : PE пластичен Големина : прибл

Лемење Производи Колофон Паста Флукс Лемење Паста XG-50 Лемење Флукс Паста И 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење на Жица За Електрични
  • Обновено

Лемење Производи Колофон Паста Флукс Лемење Паста XG-50 Лемење Флукс Паста И 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење на Жица За Електрични

DEN 152.40

Ќе се штетни од вдишување ако тоа е проголта.Опасност од кумулативни ефекти.Да се чува далеку од храна, п