• Обновено
Лемење Производи Колофон Паста Флукс Лемење Паста XG-50 Лемење Флукс Паста И 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење на Жица За Електрични Лемење И Pcb Поправки Железо Станиц

Лемење Производи Колофон Паста Флукс Лемење Паста XG-50 Лемење Флукс Паста И 63/37 Калај Олово Колофон Core Лемење на Жица За Електрични

DEN 152.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ќе се штетни од вдишување ако тоа е проголта.Опасност од кумулативни ефекти.Да се чува далеку од храна, пијат, и хранење на животните нешта.Кога се користи, не пијат јадат или чад.Избегне пролонгирана или повторува контакт на било кожата со лемење паста.Ако лемење паста е проголтан, лекар веднаш.Чувајте го садот и во затворен и ладно место. (на 0 до 10°).Спецификации : Тип : XG-50 Легури : Sn63/Pb37 Microns : 25-45um Тежина : околу 35 грама Пакување листа : 1 x MCN-300 Лемење, Заварување Паста .

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Jammas 5pcs/многу 50мл Пластични Јасна Течност Шише со Игли се Притисне Транспарентен Refillable Шишиња за Колофон Лемење Флукс Паста
  • Обновено

Jammas 5pcs/многу 50мл Пластични Јасна Течност Шише со Игли се Притисне Транспарентен Refillable Шишиња за Колофон Лемење Флукс Паста

DEN 2073.60

Број на модел : Лемење Флукс Шише.BI0006359 Спецификации : Сосема нов Материјал : PE пластичен Големина : прибл