• Обновено
Andover Здравствена заштита 9200NP-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Неонски Розова, Латекс Слободни, најголемиот Дел (Пакување од 75)

Andover Здравствена заштита 9200NP-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Неонски Розова, Латекс Слободни, најголемиот

DEN 7318.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

15' должина. 2 инчи.Пакет од 75. Земја на потекло : сад.Брз-стап Латекс-Слободен пена завој кој што ја врши, како и латекс завои.Може да се користи за сите сплотена завој апликации.Силна 20 кг.затегнувачка цврстина.Брзо се држи отворен мобилен пена држи до себе.Останува во место и нема да го разрешат.Стапови над влажни завои.Cellular Foam патентирана технологија обезбедува долготрајни сплотена бонд.Лесно да се примени.Лесно Солза патентираните технологии – без машинка е потребно.Мала тежина и не-иритирачки за дополнителна удобност и да ја продолжи носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Авто-Adherent Сплотена Завој - 12 Пак најголемиот Дел | Црна Себе-Почитување Медицински Wrap | 2 Широк x 5 Метри Атлетски Спортски
 • Обновено

Авто-Adherent Сплотена Завој - 12 Пак најголемиот Дел | Црна Себе-Почитување Медицински Wrap | 2 Широк x 5 Метри Атлетски Спортски

DEN 455.76

ЕДИНСТВЕН!КОРИСТИ од СТРАНА на ПРОФЕСИОНАЛНИ СПОРТСКИ ТРЕНЕРИ : Нашата сплотена завои заштити вашите р�

Американската Бел Крст Пластични Лепливи Ленти, Стерилни, 2 x 3 Печ, 1/Пакет, 2000 Пакет/Случај (Пакување од 2000 година)
 • Обновено

Американската Бел Крст Пластични Лепливи Ленти, Стерилни, 2 x 3 Печ, 1/Пакет, 2000 Пакет/Случај (Пакување од 2000 година)

DEN 3134.64

Многу абсорбента нелеплива подлога за заштита на раната 100% ултразвучно микро перфорации да се спречи к�

Сите Здравствени Напредни Брзо Оздравување Hydrocolloid Гел Завои, Прсти & Прсти, 8 ct | 2X Побрз за Прва Помош Плускавци или Рана
 • Обновено

Сите Здравствени Напредни Брзо Оздравување Hydrocolloid Гел Завои, Прсти & Прсти, 8 ct | 2X Побрз за Прва Помош Плускавци или Рана

DEN 228.00

Smartлекува Технологија промовира до 2x побрз од страна на обезбедување на влажна рана средина за да се оле

Транспарентен Водат Леплив Фластер Водоотпорен Фластер Јасно Лепливи Завои Облекување Лента за Тетоважи (8 Инчен x 5.47 Двор)
 • Обновено

Транспарентен Водат Леплив Фластер Водоотпорен Фластер Јасно Лепливи Завои Облекување Лента за Тетоважи (8 Инчен x 5.47 Двор)

DEN 287.76

Водоотпорен и практична настава : покријте ја кожата од надворешни триење и вода за подобро да се развив

YANGY Шарени Спорт Само Лепило Еластичен Завој Коленото Поддршка Влошки 4.5 м врвка за околу Глуждот Заштитник Дланка Рамо Заврши
 • Обновено

YANGY Шарени Спорт Само Лепило Еластичен Завој Коленото Поддршка Влошки 4.5 м врвка за околу Глуждот Заштитник Дланка Рамо Заврши

DEN 314.40

Одлична за сите видови на активности и спортови како што се одење, пешачење, џогирање, работи, кошарка, ј�

Andover Здравствена заштита 9200BL-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Сина, Латекс Слободни, најголемиот
 • Обновено

Andover Здравствена заштита 9200BL-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Сина, Латекс Слободни, најголемиот

DEN 7327.44

15' должина 2 инчи.Пакет од 75 Земја на потекло : сад.Брзстап ЛатексСлободен пена завој кој што ја врши, како

Леплив Фластер Закрпи Компатибилен со слободен стил Libre Enlite Старател (30-Pack) – Водоотпорен, Sweatproof Континуирано Гликоза
 • Обновено

Леплив Фластер Закрпи Компатибилен со слободен стил Libre Enlite Старател (30-Pack) – Водоотпорен, Sweatproof Континуирано Гликоза

DEN 311.76

ДОЛГОТРАЈНИ ЛЕПИЛО ПЕЧ БЕЗ ИРИТАЦИЈА Нашата постојана гликоза метар печ стапови повеќе и повеќе удобн�

Бендот-Помош Бренд Ourtone Еластична Ткаенина Лепливи Завои Флексибилни Заштита Заштита на Ситни Парчиња Инциденти QuiltAid Подлога
 • Обновено

Бендот-Помош Бренд Ourtone Еластична Ткаенина Лепливи Завои Флексибилни Заштита Заштита на Ситни Парчиња Инциденти QuiltAid Подлога

DEN 1425.60

30count кутија на БендотПомош Бренд Ourtone Еластична Ткаенина Лепливи Завои во избрани големини на сенка BR45 з

48 Парчиња Туш Водоотпорен Печ Транспарентен Водоотпорен Лепило Закрпи за G6 Overpatch Транспарентни Налепници за Долготрајни Sweatproof
 • Обновено

48 Парчиња Туш Водоотпорен Печ Транспарентен Водоотпорен Лепило Закрпи за G6 Overpatch Транспарентни Налепници за Долготрајни Sweatproof

DEN 167.76

Лесен за користење : начинот на употреба гарантира дека лента печ е толку лесно да се користи како завој,

sansheng (24-Pack) Само Леплив Фластер,1inch x 5 Метри Завои Заврши,Еластична Сплотена Завој за Зглоб, Глуждот, Рака, итн
 • Обновено

sansheng (24-Pack) Само Леплив Фластер,1inch x 5 Метри Завои Заврши,Еластична Сплотена Завој за Зглоб, Глуждот, Рака, итн

DEN 204.24

➊The завој се придржува до себе.тие имаат самоспособност да се почитуваат.Не клипови или игли се потребн�

FixiC слободен стил Лепило Закрпи 25 КОМПЈУТЕРИ – Добар за Libre – Enlite – Guardian – Водоотпорен Лепило Закрпи – Пре-Сече – Најдобри
 • Обновено

FixiC слободен стил Лепило Закрпи 25 КОМПЈУТЕРИ – Добар за Libre – Enlite – Guardian – Водоотпорен Лепило Закрпи – Пре-Сече – Најдобри

DEN 405.84

✌️ Е ТЕШКО ДА СЕ ЗАДРЖИ НА СЕНЗОР НА ВАШАТА КОЖА ЗА ДОЛГО ВРЕМЕ?Нови ВОДООТПОРЕН ЛЕПИЛО ЗАКРПИ со Fixic ра�

Сите Здравствени Еластична Ткаенина Лепливи Завои, 1 во х 3 во | Флексибилен Заштита за Прва Помош и Раната Грижа, Една Големина,
 • Обновено

Сите Здравствени Еластична Ткаенина Лепливи Завои, 1 во х 3 во | Флексибилен Заштита за Прва Помош и Раната Грижа, Една Големина,

DEN 255.36

Прва помош завои се дише и удобен за носење.Нелеплива подлога перници и им помага на заштита на ситни па�

LotFancy Памук Еластичен Завој Заврши, (4 Инчи, Широк x 15 Метри), 2 ПАРЧИЊА Памук Компресија Завои со Кука и Јамка Затворање на
 • Обновено

LotFancy Памук Еластичен Завој Заврши, (4 Инчи, Широк x 15 Метри), 2 ПАРЧИЊА Памук Компресија Завои со Кука и Јамка Затворање на

DEN 263.76

ПРЕМИУМ ЕЛАСТИЧНИ ЗАВОИ : ЛАТЕКСБЕСПЛАТНО, Lot Fancy еластичен завој е направен од премиум мека и дише памук

microMend Итни Рана Затворање на Хируршки Квалитет на Поправка на Лацерација Без Бода - Мислам Напред - да Бидат Подготвени - Додадете
 • Обновено

microMend Итни Рана Затворање на Хируршки Квалитет на Поправка на Лацерација Без Бода - Мислам Напред - да Бидат Подготвени - Додадете

DEN 861.60

ИЗБЕГНУВАЈТЕ СТРЕСНИ, СКАПИ ПАТУВАЊА НА ER со прифатлива, лесназада се применуваат, сигурна и безбедна б�

Кожата Зафат Универзално Лепило Закрпи за CGM и Инсулински Пумпи (20-Pack), 0.8-Инчен Дупка, Водоотпорен & Sweatproof за 10-14 Дена,
 • Обновено

Кожата Зафат Универзално Лепило Закрпи за CGM и Инсулински Пумпи (20-Pack), 0.8-Инчен Дупка, Водоотпорен & Sweatproof за 10-14 Дена,

DEN 719.76

????ТРАЕ 1014 ДЕНА : Нашата CGM лепило печ држи вашиот уред цврсто да вашата кожа и се протега својот живот, бе�

Поправи Еластична Нето Тубуларна Поддршка Завој - Хируршка Рана Облекување, Медицински Памук Stockinette, 10 Метри Долго, Дише &
 • Обновено

Поправи Еластична Нето Тубуларна Поддршка Завој - Хируршка Рана Облекување, Медицински Памук Stockinette, 10 Метри Долго, Дише &

DEN 503.76

Удобно, дише, мек, флексибилен, безбедни и здрави.Еластична тубуларна поддршка завои полесно да се стави