• Обновено
Andover Здравствена заштита 9200RD-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Црвена, Латекс Слободни, најголемиот Дел (Пакување од 75)

Andover Здравствена заштита 9200RD-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Црвена, Латекс Слободни, најголемиот

DEN 7318.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

15' должина. 2 инчи.Пакет од 75. Земја на потекло : сад.Брз-стап Латекс-Слободен пена завој кој што ја врши, како и латекс завои.Може да се користи за сите сплотена завој апликации.Силна 20 кг.затегнувачка цврстина.Брзо се држи отворен мобилен пена држи до себе.Останува во место и нема да го разрешат.Стапови над влажни завои.Cellular Foam патентирана технологија обезбедува долготрајни сплотена бонд.Лесно да се примени.Лесно Солза патентираните технологии – без машинка е потребно.Мала тежина и не-иритирачки за дополнителна удобност и да ја продолжи носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Pangda 12 Парчиња Леплив Фластер Заврши Водат Авто-Adherent Лента за Спорт, Зглобовите, Глуждот, 5 Метри Секој (2 Инчи, 12 Бои)
  • Обновено

Pangda 12 Парчиња Леплив Фластер Заврши Водат Авто-Adherent Лента за Спорт, Зглобовите, Глуждот, 5 Метри Секој (2 Инчи, 12 Бои)

DEN 350.16

Количина : 12 ролни на самоadherent спортски лента; Боја : 12 бои, вклучуваат црна, бела, сина, црвена и така ната

Andover Здравствена заштита 9200NP-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Неонски Розова, Латекс Слободни, најголемиот
  • Обновено

Andover Здравствена заштита 9200NP-175 Coflex LF2 Само-Adherent Заврши, 15' Должина, 2 Ширина, Неонски Розова, Латекс Слободни, најголемиот

DEN 7318.56

15' должина 2 инчи.Пакет од 75 Земја на потекло : сад.Брзстап ЛатексСлободен пена завој кој што ја врши, како

Леплив Фластер Закрпи Компатибилен со слободен стил Libre Enlite Старател (30-Pack) – Водоотпорен, Sweatproof Континуирано Гликоза
  • Обновено

Леплив Фластер Закрпи Компатибилен со слободен стил Libre Enlite Старател (30-Pack) – Водоотпорен, Sweatproof Континуирано Гликоза

DEN 311.76

ДОЛГОТРАЈНИ ЛЕПИЛО ПЕЧ БЕЗ ИРИТАЦИЈА Нашата постојана гликоза метар печ стапови повеќе и повеќе удобн�

LotFancy Памук Еластичен Завој Заврши, (4 Инчи, Широк x 15 Метри), 2 ПАРЧИЊА Памук Компресија Завои со Кука и Јамка Затворање на
  • Обновено

LotFancy Памук Еластичен Завој Заврши, (4 Инчи, Широк x 15 Метри), 2 ПАРЧИЊА Памук Компресија Завои со Кука и Јамка Затворање на

DEN 263.76

ПРЕМИУМ ЕЛАСТИЧНИ ЗАВОИ : ЛАТЕКСБЕСПЛАТНО, Lot Fancy еластичен завој е направен од премиум мека и дише памук

Бендот-Помош Бренд Ourtone Еластична Ткаенина Лепливи Завои Флексибилни Заштита Заштита на Ситни Парчиња Инциденти QuiltAid Подлога
  • Обновено

Бендот-Помош Бренд Ourtone Еластична Ткаенина Лепливи Завои Флексибилни Заштита Заштита на Ситни Парчиња Инциденти QuiltAid Подлога

DEN 1425.60

30count кутија на БендотПомош Бренд Ourtone Еластична Ткаенина Лепливи Завои во избрани големини на сенка BR45 з

YANGY Шарени Спорт Само Лепило Еластичен Завој Коленото Поддршка Влошки 4.5 м врвка за околу Глуждот Заштитник Дланка Рамо Заврши
  • Обновено

YANGY Шарени Спорт Само Лепило Еластичен Завој Коленото Поддршка Влошки 4.5 м врвка за околу Глуждот Заштитник Дланка Рамо Заврши

DEN 314.40

Одлична за сите видови на активности и спортови како што се одење, пешачење, џогирање, работи, кошарка, ј�