• Обновено
Боја Апстрактно Сликарство Круг Куче Frisbees Летечки Диск Играчки за Обука Спорт Храната Сад

Боја Апстрактно Сликарство Круг Куче Frisbees Летечки Диск Играчки за Обука Спорт Храната Сад

DEN 408.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Куче Фризби е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, кој не е лесно да се деформира.Тоа може да се врати веднаш откако ќе бидат свиткани од страна на надворешни сили.Тоа е залак отпорен и издржлив, не е лесно да брус.Потешко материјал го прави летечки диск постабилна.Оваа фризби е светлина и издржливи, може да се стави во носење, и да комуницирате со куче во секое време кога ќе излезе.Мулти-цел, тоа не е само Фризби, но конкавна површината исто така, може да биде исполнет со храна и вода, кој може да го надополнува физичка сила за кучиња во секое време и да ги задоволи дневните потреби на милениците.Домашно милениче фризби : 20.2 cm/8 инчен, ве молиме да се измери големината пред купување, оваа големина е совршена големина за мали и средни кучиња.Симпатична куче Фризби обезбедува добра вежба, тренинг, и игра за вас и вашето домашно милениче.Во исто време, можете исто така да поминат добар време заедно.На родендени, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, било кој празник, им даде на тоа да се домашни миленичиња, пријатели и колеги , совршен подарок за семејството.Големината податоците се добиени од страна на прирачник за мерење.Нормално е дека грешката е во рок од 1-2cm.Ако сте го купиле нашите миленичиња фризби, и има било какви проблеми во текот на процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил за консултации и решение, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Куче Фризби е изработен од КОМПЈУТЕР материјал, кој е залак отпорен и издржлив, не е лесно да брус, и потешко материјал го прави летечки диск постабилна.Симпатична куче Фризби обезбедува добра вежба, тренинг, и игри за вас и вашето домашно милениче.Во исто време, можете исто така да поминат добро време заедно како специјален подарок за вашето домашно милениче пријателите и семејството на одмор.Потсетување : препорачливо е да се мијат со вода редовно да се задржи на Фризби чисти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SKIPDAWG Интерактивни Куче Затегнување Играчка, Куче Летање Диск Куче Вода Играчка Не-Токсични Светлина TPR / Најлон Материјал, домашно
  • Обновено

SKIPDAWG Интерактивни Куче Затегнување Играчка, Куче Летање Диск Куче Вода Играчка Не-Токсични Светлина TPR / Најлон Материјал, домашно

DEN 213.36

БЕЗБЕДНО, ЛЕСНИ И ИЗДРЖЛИВИ : SKIPDAWG куче диск играчка е направен од висококвалитет TPR и зајакната со најло

Куче Летање Диск - за Средни и Големи Кучиња - Блескав Флаер за Обука – Тешки Трајни производи за домашни Миленици – Лесни, Интерактивни
  • Обновено

Куче Летање Диск - за Средни и Големи Кучиња - Блескав Флаер за Обука – Тешки Трајни производи за домашни Миленици – Лесни, Интерактивни

DEN 454.80

Нема потреба да ги инсталирате батериите, ретки земјата светло, долго времетраење, водоотпорен, мала те�

Juegoal Отворено Игра во Собата, Двор Игри Летање Диск Фризби во Собата, се Фати за Шише Спортски Подароци за Семејството Возрасни
  • Обновено

Juegoal Отворено Игра во Собата, Двор Игри Летање Диск Фризби во Собата, се Фати за Шише Спортски Подароци за Семејството Возрасни

DEN 575.76

Отворено Игра во Собата : Juegoal шише баш игра е одличен спорт и надворешна игра за сите возрасти.Идеален з�

NICEFAN Куче Летање Диск Трајни Куче Играчки Мека Природна Гума Диск за Куче Безбедност Лебди летачката чинија за Вода Базен Плажа
  • Обновено

NICEFAN Куче Летање Диск Трајни Куче Играчки Мека Природна Гума Диск за Куче Безбедност Лебди летачката чинија за Вода Базен Плажа

DEN 167.76

【Симпатична Играчки за Кучиња】Нашите гума летечки дискови се достапни во повеќе светли бои, со коскит�

Френклин Спортски Летечки Диск - Спорт Диск за на Плажа, во Дворот, на Тревникот, Парк, Кампување и Повеќе - Одлична за Сите Возрасти
  • Обновено

Френклин Спортски Летечки Диск - Спорт Диск за на Плажа, во Дворот, на Тревникот, Парк, Кампување и Повеќе - Одлична за Сите Возрасти

DEN 191.76

140 ГРАМ ТЕЖИНА : Овој летечки диск тежи 140 грама со 10 5" дијаметар, што го прави доволно тешки да се користи