• Обновено
Чиста, Природна и Органска Маска за Чистење на Лицето и Телото. Глина, Detoxifies, Exfoliates, Ја Храни

Чиста, Природна и Органска Маска за Чистење на Лицето и Телото. Глина, Detoxifies, Exfoliates, Ја Храни

DEN 263.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Вашата кожа ќе љубов оваа глина врз основа маска со природни pumice exfoliators.Оваа прекрасна маска, исто така може да се користи како чистење.Со целосна 6 унци, вашето тело ќе биде во ЉУБОВ со овој производ (така ќе вашите pocketbook!).Фантастични висококвалитетни природни, чисти и органски состојки ќе разлиствам, негуваат И детоксикација skin.By користење на нашата КОЖА ЉУБОВ Маска/Чистење..ќе се зголеми производството на колаген, појасни вклучен порите, го олеснуваат создавањето на свежо нов дебели и сочни клетки од кожата, а detoxify пренатрупани complexions.Дали сте уморни од ставање на тешка и нездрава хемикалии на вашата кожа, но сакате РЕЗУЛТАТИ?Гиа Природни е доведување ќе решенија со безбедноста, квалитетот и РЕЗУЛТАТИ!Употребата на нашите производи ќе имаат вие (и на вашите пријатели) гледаат помлади, поцврста и поздрава кожа.Нашата Кожа Љубов Маска/Чистење е задолжително во вашата нега на кожата рутина.Со оваа голема Гиа производ, што се додавање на вашата возраст-борба за нега на кожата арсенал.Одлична за сите типови на кожа.Дизајниран за вашето лице, но функционира одлично како сите над телото чистење, како и.Започнете денес и да се види на промени започне. (пакување може да варира).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Seraphic нега на кожата Exfoliating Лицето Жилети - Dermaplaning Алатка ги Отстранува Мртвите Површински Кожата и Несакани Лицето
  • Обновено

Seraphic нега на кожата Exfoliating Лицето Жилети - Dermaplaning Алатка ги Отстранува Мртвите Површински Кожата и Несакани Лицето

DEN 155.76

Нежно ги Отстраните Мртвите Кожата и Праска Fuzz Нашите exfoliating лицето жилети обезбеди одлична механичка �

30 Пакет Phytoscience Двојно StemCell Phyto Мобилен Тец Против Стареење Формула Швајцарскиот Квалитет Формула Подмладување Антиоксиданс
  • Обновено

30 Пакет Phytoscience Двојно StemCell Phyto Мобилен Тец Против Стареење Формула Швајцарскиот Квалитет Формула Подмладување Антиоксиданс

DEN 4800.00

Поправка и подмладување на клетки.Helpact како антистареењето и одложувања.Антиоксиданс агенти , Improveyour зд�