• Обновено
JIHAE115 лупа Стојат Топла Лицето Steamer Една Цевка Чистење на Лицето Инструмент за Професионална Нега на Кожата Спа Салон Домаќинство Убавина Алатка

JIHAE115 лупа Стојат Топла Лицето Steamer Една Цевка Чистење на Лицето Инструмент за Професионална Нега на Кожата Спа Салон Домаќинство

DEN 5499.84
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Оваа овлажнител не само што не е сакан од жените, но исто така сакан од мажи кои сакаат да ја подобрат нивната состојба на кожата или само да се релаксираат работа под стрес. ★ Бренд : jiahe115★ Добредојдовте во мојата продавница,★ се надеваме дека ќе може да го најдете производот ви се допаѓа во нашата продавница.★ Главната функција на лупа е да се прошири на слика на предметот.★ Набљудување метод 1 : Набљудување огледало е поблиску до набљудување цел, забележани така што набљудување целна не се движи, и растојанието помеѓу човечкото око и набљудување целна не се промени, а потоа рачно лупа се пресели и се пресели и назад.Се додека сликата не станува остри и јасни,★ Набљудување метод 2 : Премести очила блиску до окото колку што е можно.На зголемувачот не се движи и се движи објектот се додека сликата не е во голема мера се јасни.★ Употреба : 1. Безбоен achromatic леќа.Ова јасно може да се набљудуваат идентификација на кутии и светлината и carcinence, фотографии и скапоцени камења.2. Тоа исто така може да се користи за тестирање на накит сертификација, супстрат површина квалитет, боја корекција, итн.Да читате книга, да читате весник, на работа или да ја користите за многу други апликации.★ Нашиот производ е целосно тестирани, се проверуваат и се одликува пред превозот, па може да се купи со доверба.Зошто да ги купите нашите производи : Честитки за изнаоѓање на висок квалитет и разумни цени Лицето Steamer It ќе престане да работи автоматски ако водата е под топлинската цевка.Со користење на овој производ редовно може да moisturizes кожата, намалување на брчките, и обоени печ.Спецификации : Предмет Тип : Топла Спреј Machine Material : ABSOptional Приклучоци : САД, МК, EUOptional Напон : 110 V/220 VRated Моќ : 750 WPackage Тежина : Околу.6000g Applicable место : салон за Убавина, салон за убавина, спа,etc Package Листа : 1 x Топла Спреј Machine1 x Manual Precautions : 1. На sprayer ќе додадете вода тест машина во фабриката, па нормално е да имаат тест водаостанатите во резервоарот за вода.2. Не invert и навалување на во.Топла магла промовира кожата да се отвори порите, го надополнува влага и влага, навлезат длабоко во кожата и омекне стариот cuticle.Автоматско Исклучување Ако водата е под минималното ниво на водата, единица ќе престане да работи за да се спречи оштетување.Ја подобрува циркулацијата на крвта, го подобрува клеточното виталност и апсорбира кислород преку кожата, правејќи ја кожата поздрава и помлади.Нежна магла го покрива целото лице, со фино подесени млазници, брзо ги отвора порите и темелно ги отстранува шминка, нечистотија и други нечистотии од кожата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нано Лицето Господин Лице Sprayer Нано Лицето За Лице Навлажнувачки Hydratin Со Боја Светло Функција За Нега На Кожата Алатки Се
 • Обновено

Нано Лицето Господин Лице Sprayer Нано Лицето За Лице Навлажнувачки Hydratin Со Боја Светло Функција За Нега На Кожата Алатки Се

DEN 227.76

Господин Навлажнувачки Лице Придавам Влогови На Кожата Крем Може Да Се Контрола На Рамнотежата На Мрсн

Преносни Нано Лицето Господин,Двојно-дупка USB Мини Кул Лице Магла Steamer со Кожата Влага Тестер,Корисна Лицето Sprayer за Eyelash
 • Обновено

Преносни Нано Лицето Господин,Двојно-дупка USB Мини Кул Лице Магла Steamer со Кожата Влага Тестер,Корисна Лицето Sprayer за Eyelash

DEN 455.76

❈【Кожата Влага Аналитичар Тестер】Нашите магла sprayer со кожата влага тест функција,процентот на масло и

Лицето Steamer Пареа за Лице Лични Дома БАЊАТА Навлажнувачки Чистење на Порите Овлажнител Atomizer Blackhead Смена Алатки за Полнење
 • Обновено

Лицето Steamer Пареа за Лице Лични Дома БАЊАТА Навлажнувачки Чистење на Порите Овлажнител Atomizer Blackhead Смена Алатки за Полнење

DEN 1198.80

ЕФЕКТИВНОСТ ДЛАБОКО НАВЛАЖНУВАЧКИ : Напојува Со Наноисконски Технологија, Овој POPМОДЕРНА.C FACAIL STREAMER се З

HEYUANPIUS Шминка Airbrush комплет, Мини Нано Воздушниот Компресор Вода Кислород Лицето Машина Навлажнувачки Магла Sprayer Спреј
 • Обновено

HEYUANPIUS Шминка Airbrush комплет, Мини Нано Воздушниот Компресор Вода Кислород Лицето Машина Навлажнувачки Магла Sprayer Спреј

DEN 1431.36

ТИПC погодно брзо полнење поддржува различни методи на полнење, без разлика каде и да си, во секое време �

Нано Магла Sprayer, Нано Господин за Lash Екстензии, Мини Лицето Господин, Навлажнувачки Хидратантен Алатка, 30ml USB Полнење,Шминка
 • Обновено

Нано Магла Sprayer, Нано Господин за Lash Екстензии, Мини Лицето Господин, Навлажнувачки Хидратантен Алатка, 30ml USB Полнење,Шминка

DEN 254.16

➤НАНО НИВО МАГЛА : Ултразвучно испитување вибрации ќе се претворат водата во нанониво на магла, тоа мож�

KSDCDF Лицето Steamer СПА - Најдобар Професионален Нано Ionic Топло Магла, Дома Лице Сауна, Преносни Овлажнител Машина, Длабоко Чистење
 • Обновено

KSDCDF Лицето Steamer СПА - Најдобар Професионален Нано Ionic Топло Магла, Дома Лице Сауна, Преносни Овлажнител Машина, Длабоко Чистење

DEN 2018.40

Нова наноionic лицето steamer дека со комбинирање на конвенционално греење на елемент со нов ултра sonic спреј з

Airbrush Шминка за Полнење, Лицето Хидратација Машина Вода Кислород Sprayer Вода Кислород Инјектирање Airbrush Спреј за Домаќинство
 • Обновено

Airbrush Шминка за Полнење, Лицето Хидратација Машина Вода Кислород Sprayer Вода Кислород Инјектирање Airbrush Спреј за Домаќинство

DEN 2054.16

✿✿✿ Кислород за Вбризгување на Технологија : Нашата кислород за вбризгување на инструмент користи аку

Нано Магла Sprayer, Преносни Нано Лицето Господин Полнење на Мобилни Лицето Уред Овлажнител за Лицето за Нега на Кожата, Шминка,
 • Обновено

Нано Магла Sprayer, Преносни Нано Лицето Господин Полнење на Мобилни Лицето Уред Овлажнител за Лицето за Нега на Кожата, Шминка,

DEN 1924.80

Батерија : Нема батеријата е потребно, таа може да се полни преку USBкабел Тоа само трае околу 3 часа за да �

Нанометри Sprayer - Лице Навлажнувачки Спреј Лицето Господин Спреј Рачни Хидратантен Лицето Steamer Преносни Магла Спреј Корисна
 • Обновено

Нанометри Sprayer - Лице Навлажнувачки Спреј Лицето Господин Спреј Рачни Хидратантен Лицето Steamer Преносни Магла Спреј Корисна

DEN 215.76

Придавам влогови на кожата Нано спреј, длабоко придавам влогови и го надополнува вода, одржување на рам

Нано Лицето Steamer Магла Спреј Мини Убавина Уред - USB Полнење Лице Sprayer, за Eyelash Екстензии Чистење на Порите Вода Спа Навлажнувачки
 • Обновено

Нано Лицето Steamer Магла Спреј Мини Убавина Уред - USB Полнење Лице Sprayer, за Eyelash Екстензии Чистење на Порите Вода Спа Навлажнувачки

DEN 2311.20

Придавам влогови И Освежување на Вашата Кожа : Оваа мини лицето наномагла се користи за лице, тело, коса �

Лицето Steamer - Убавина Опрема Лице Steamer За Лице Навлажнувачки Hydratin За Нега На Кожата Алатки Се Соочуваат Со Навлажнувачки
 • Обновено

Лицето Steamer - Убавина Опрема Лице Steamer За Лице Навлажнувачки Hydratin За Нега На Кожата Алатки Се Соочуваат Со Навлажнувачки

DEN 1818.96

Топла Магла Лице Длабоко Чистење На Micron Магла На Десктоп Крем Се Отвора Порите На Кожата.Кога Тоа Проди�

Лицето Steamer - Hann Професионални Синус Пареа Inhaler за Дома Лицето Топло Магла Овлажнител Steamer, Бонус од не ' Рѓосувачки Челик
 • Обновено

Лицето Steamer - Hann Професионални Синус Пареа Inhaler за Дома Лицето Топло Магла Овлажнител Steamer, Бонус од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 623.76

♥ Природни масла пареа постепено се прска во воздухот, и голема количина на вода за магла можат да се ре�

Водород Кислород Обраснат Убавина Машина, FAZJEUNE 6 во 1 Лице Подмладување на Кожата Massager Кожата Кревање Навремено Отстранување
 • Обновено

Водород Кислород Обраснат Убавина Машина, FAZJEUNE 6 во 1 Лице Подмладување на Кожата Massager Кожата Кревање Навремено Отстранување

DEN 10527.84

????ПОВЕЌЕ ЕФЕКТ ЕФИКАСНОСТ ???? — FAZJEUNE 6 во 1 обраснат убавина massager имаат мултиефекти на лицето за нега на к

Преносни Нано Ionic Лицето Steamer Топло Магла Лице Почиста Дома Кожата Спа Пареа за Синусите Акни Порите Очисти Blackhead Смена
 • Обновено

Преносни Нано Ionic Лицето Steamer Топло Магла Лице Почиста Дома Кожата Спа Пареа за Синусите Акни Порите Очисти Blackhead Смена

DEN 935.76

❤️Наноionic Пареа 10 X Ефективни Пенетрација во Споредба со нормален лицето пареа, Наноionic пареа може да на

Водород Кислород Лицето Машина 7 во 1 Мултифункционален Хидро Кислород Џет Микро Меурчиња, Пора Blackhead Длабоко Чистење Хидро Лицето
 • Обновено

Водород Кислород Лицето Машина 7 во 1 Мултифункционален Хидро Кислород Џет Микро Меурчиња, Пора Blackhead Длабоко Чистење Хидро Лицето

DEN 7655.76

⭐ДОБАР ПОМОШНИК ЗА САЛОНИ за УБАВИНА : Ова е неопходен професионална опрема за козметички салони и кожа

MAIVARA Сите-во-1 Ароматерапијата Решение - Органски Steamer - Обраснат на лице Спа со Ароматерапијата - Навлажнувачки & Чистење
 • Обновено

MAIVARA Сите-во-1 Ароматерапијата Решение - Органски Steamer - Обраснат на лице Спа со Ароматерапијата - Навлажнувачки & Чистење

DEN 1416.00

СИТЕВО1 АРОМАТЕРАПИЈАТА РЕШЕНИЕ : Дизајнирани со ексклузивни функција е да генерира и ослободување топ�

Newbealer Замена на Делови за 3in1 Лицето Steamer - Вода Резервоарот, Резервоарот за 180ml со Капа, Ароматерапијата Кошница и Млазницата
 • Обновено

Newbealer Замена на Делови за 3in1 Лицето Steamer - Вода Резервоарот, Резервоарот за 180ml со Капа, Ароматерапијата Кошница и Млазницата

DEN 263.76

Ова е Newbealer замена на делови.Пакетот вклучува Резервоарот за Вода w / кап, Ароматерапијата Кошница и Млаз�

BIIII Мултифункционален Водород Кислород Лицето Машина, 7 во 1 Вакуум Чистење на Лицето,Хидро Вода Кислород Џет Кора Машина Професионални
 • Обновено

BIIII Мултифункционален Водород Кислород Лицето Машина, 7 во 1 Вакуум Чистење на Лицето,Хидро Вода Кислород Џет Кора Машина Професионални

DEN 7415.76

★ [Убавина Започнува Овде]Нашата антистареењето убавина СПА машина карактеристики 7 во 1 функционален д

Лицето Steamer Лични Пареа Inhaler Сауна Лицето Steamer Топла Магла Навлажнувачки Убавина инструмент Подмладување и Хидрат Вашата
 • Обновено

Лицето Steamer Лични Пареа Inhaler Сауна Лицето Steamer Топла Магла Навлажнувачки Убавина инструмент Подмладување и Хидрат Вашата

DEN 479.76

Ве молиме исклучете го и додадете вода по ладење за 10 минути.И Пријатна Магла, исто така, може да се приро

NSWD Озонската Steamer Професионални Лицето Steamer со Нано Ionic Топло Магла за Лицето Прилагодлива Висина од 32 Инчи до 41 Инчи
 • Обновено

NSWD Озонската Steamer Професионални Лицето Steamer со Нано Ionic Топло Магла за Лицето Прилагодлива Висина од 32 Инчи до 41 Инчи

DEN 2116.80

1 Топлина спреј со нано ion спреј може да помогне за подобрување на квалитетот на кожата, го олеснат тонот

AMMZON Нано Магла Sprayer Кул Магла Sprayer Преносни се Соочуваат со Спреј USB Полнење Atomization Навлажнувачки Убавина Инструмент
 • Обновено

AMMZON Нано Магла Sprayer Кул Магла Sprayer Преносни се Соочуваат со Спреј USB Полнење Atomization Навлажнувачки Убавина Инструмент

DEN 934.80

Двоендупка хидратантен уред, маглата е големо и добро, и на кожата е лесно да се апсорбираат! 20ml голем ре�

Phoneix 30ML Нано Магла Sprayer Обраснат на лице Ладење Лице Sprayer USB Магла Преносни Овлажнител Мини Убавина Уред за Нега на Кожата
 • Обновено

Phoneix 30ML Нано Магла Sprayer Обраснат на лице Ладење Лице Sprayer USB Магла Преносни Овлажнител Мини Убавина Уред за Нега на Кожата

DEN 191.76

Направени од високо квалитетна ABS, трајни и екопријателски.Atomized честички се повеќе деликатна и лесно се