• Обновено
#14 x 3/4 Тип На Само-Прислушување Завртки/Комбо/Пан Глава/Челик/Цинк (Картон: 3,000 компјутери)

14 x 3/4 Тип На Само-Прислушување Завртки/Комбо/Пан Глава/Челик/Цинк (Картон: 3,000 компјутери)

DEN 10607.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Пан Комбинација А Само Прислушување Завртки.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J933 спецификации.Случај Појачани да Rockwell C45 мин. (Core Цврстина : Rockwell C28-38).Целосно Навој.Само-Прислушување Завртки, #14 x 3/4" Тип На Само-Прислушување Завртки / Комбо / Пан Глава / Челик / Цинк.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мали Делови-1024ABTPB Челик, Лим Завртка, Црна Оксид Заврши, Пан Главата, Ѕвезда Диск, Тип АБ, 10-16 Тема Големина, 1-1/2 Должина
  • Обновено

Мали Делови-1024ABTPB Челик, Лим Завртка, Црна Оксид Заврши, Пан Главата, Ѕвезда Диск, Тип АБ, 10-16 Тема Големина, 1-1/2 Должина

DEN 292.08

Тип АБ точка има конусна совет и парична казна распоредени теми кои се погодни за формирање теми во тено

FixtureDisplays® 100PK М3 Х 8мм Теренот 0.5 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел Позлатен Крст Вдлабнати
  • Обновено

FixtureDisplays® 100PK М3 Х 8мм Теренот 0.5 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел Позлатен Крст Вдлабнати

DEN 1027.20

Тркалезна Глава Метрички Навој М3, 8mm тема должина.Теренот : 0.5 mm.Глава diamter : 5.2 ММ Pack Грофот : 100 PK.Се вози ти

X-DREE 50 Компјутери 4.2mmx25mm Нерѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава на Состојба Само Прислушување Завртки(Viti autofilettanti на
  • Обновено

X-DREE 50 Компјутери 4.2mmx25mm Нерѓосувачки Челик Филипс Рамна Глава на Состојба Само Прислушување Завртки(Viti autofilettanti на

DEN 287.28

Глава Стил : Филипс Рамна Глава; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик; Име На Производ : Само Прислушувањ

Челичен Лим со Завртки, Цинк Позлатен, Пан Главата, Дупчиња Диск, Тип АБ, 6-20 Тема Големина, 3/4 Должина (Пакување од 100)
  • Обновено

Челичен Лим со Завртки, Цинк Позлатен, Пан Главата, Дупчиња Диск, Тип АБ, 6-20 Тема Големина, 3/4 Должина (Пакување од 100)

DEN 96.48

Тип АБ точка има конусна совет и парична казна распоредени теми кои се погодни за формирање теми во тено

(1000 компјутери) М5.5 X 38mm, DIN 7982 / ISO 7050, Метрички, Само-Прислушување Лист Метални Навртки, Рамни Pozidriv Алтернативни
  • Обновено

(1000 компјутери) М5.5 X 38mm, DIN 7982 / ISO 7050, Метрички, Само-Прислушување Лист Метални Навртки, Рамни Pozidriv Алтернативни

DEN 9604.32

Исто така познат како самоприслушување завртки, тие најчесто се користат во тенок мерач лим апликации.Н

10 x 1-1/2 (50 Парчиња) не 'Рѓосувачки Челик Филипс Пан Главата Дрвени Завртки, од не' Рѓосувачки Челик 304 (18-8), Пан Главата
  • Обновено

10 x 1-1/2 (50 Парчиња) не 'Рѓосувачки Челик Филипс Пан Главата Дрвени Завртки, од не' Рѓосувачки Челик 304 (18-8), Пан Главата

DEN 215.52

Тема Големина : #10 x 11 / 2"; Конец Должина : 11 / 2 инчен или 38mm (не вклучувајќи главата).Пакет : 50 КОМПЈУТЕРИ; Фил

18-8 од Нерѓосувачки Челик, Лим Завртка, Обична Заврши, Пан Главата, Филипс Диск, Тип А, 8-15 Тема Големина, 3-1/2 Должина (Пакување
  • Обновено

18-8 од Нерѓосувачки Челик, Лим Завртка, Обична Заврши, Пан Главата, Филипс Диск, Тип А, 8-15 Тема Големина, 3-1/2 Должина (Пакување

DEN 275.28

Тип точка има конусна совет и распоредени теми кои се погодни за формирање теми во дупки drilled во тенок ме

Нерѓосувачки 8 x 3/4 Филипс Пан Главата Само за Дупчење Лим Onda Завртки со Ударна Точка, (1/2 1 во Должина Оглас), 100 Парчиња(8
  • Обновено

Нерѓосувачки 8 x 3/4 Филипс Пан Главата Само за Дупчење Лим Onda Завртки со Ударна Точка, (1/2 1 во Должина Оглас), 100 Парчиња(8

DEN 312.00

Сад на Philips P2 малку за #8 Завртки #2 Ударна Точка; Соодветен материјал за дебелини до 0.10".Ова е прислушување

FixtureDisplays® 100PK М3.5 X 12mm Теренот 0.6 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел Позлатен Крст Вдлабнати
  • Обновено

FixtureDisplays® 100PK М3.5 X 12mm Теренот 0.6 mm Круг Главата Метрички Навој Филипс Вози Јаглероден Челик Никел Позлатен Крст Вдлабнати

DEN 43.44

Тркалезна Глава Метрички Навој М3.5, 12mm тема должина.Теренот : 0.6 mm.Глава diamter : 5.5 ММ Pack Грофот : 100 PK.Се вози �

IMScrews 25pcs 14 x 1-1/2 од не ' Рѓосувачки Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртки, 410 Нерѓосувачки Челик Целосна
  • Обновено

IMScrews 25pcs 14 x 1-1/2 од не ' Рѓосувачки Хексадецимален за Миење Главата Само за Дупчење Завртки, 410 Нерѓосувачки Челик Целосна

DEN 287.76

IMSCREWS висококвалитетни 410 нерѓосувачки челик хексадецимален за миење главата автодупчење завртки пакет