• Обновено
Франциско Гоја Бебе Лима/Habas Pequenas 16 Оз. Пакување Од 3.

Франциско Гоја Бебе Лима/Habas Pequenas 16 Оз. Пакување Од 3.

DEN 2066.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Производ на САД.Пакување од 3. Бебе Лима/Habas Pequenas, Ако тоа е франциско гоја.тоа мора да биде добар.Насоки : Кафе грав и мозоци.Нежно се готви грав во 4 чаши вода додека тендер.Може Да Содржи Соја И Пченица.Исто така познат како путер грав, лима грав има деликатна buttery вкус и мека текстура.Лима грав се одличен додаток на супи, чорби, месни јадења или служел на сопствените како прекрасни гарнир.Производ на САД.Пакување од 3. Бебе Лима/Habas Pequenas, Ако тоа е франциско гоја.тоа мора да биде добар.Насоки : Кафе грав и мозоци.Нежно се готви грав во 4 чаши вода додека тендер.Може Да Содржи Соја И Пченица.Исто така познат како путер грав, лима грав има деликатна buttery вкус и мека текстура.Лима грав се одличен додаток на супи, чорби, месни јадења или служел на сопствените како прекрасни гарнир.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата