• Обновено
Hunza Органски Бебе Лима Грав (2 кг)

Hunza Органски Бебе Лима Грав (2 кг)

DEN 1718.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Локално расте во сад, овие Лима Грав се сертифицирани органски од страна на USDA.Здравје-свесни diners замена на месото во исхраната ќе имам арома на Лима Грав деликатна, buttery вкус.Одличен извор на протеини, Лима Грав, исто така, обезбеди богата понуда на диетални влакна и железо.Доаѓа спакувани во еден висок квалитет на зелена стенд-ап торбичка за удобност и трајност.Заштедите пари кога наредил овие грав во поголеми количини со купување 5 кг или повеќе!.Големина : 2 Фунта (Пакување од 1).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата