• Обновено
Џет-Смазка Бела Литиум Маснотии - Сите-Целта | Тешки Товари | водоотпорен | Pumpable | NLGI #2 | Содржи PTFE | 14 оз. | Пакување од 30

Џет-Смазка Бела Литиум Маснотии - Сите-Целта | Тешки Товари | водоотпорен | Pumpable | NLGI 2 | Содржи PTFE | 14 оз. | Пакување

DEN 5688.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

NLGI #2 - Путер од кикиритки Конзистентност.Водоотпорен.Pumpable.Тешки Маснотии.Произведено во САД.Премиум сите намена маснотии кои се обезбедува супериорни перформанси и заштита.БЕЛА ЛИТИУМ МАСНОТИИ со PTFE продира и форми долга-трајни заштитен филм кој ќе го издржат тешките бремиња и нема да се работи или да се измијат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Бакар Анти Ги Искористи Лубрикант | Бакар Маснотии | Кочница Металните Игли & Камери | Искра Приклучоци | Нишка Соединение | Гром
  • Обновено

Бакар Анти Ги Искористи Лубрикант | Бакар Маснотии | Кочница Металните Игли & Камери | Искра Приклучоци | Нишка Соединение | Гром

DEN 407.76

Висока Темп Бакар Антиги искористи Маст За Навој Фитинзи Завртки Четка Врвот Апликатори Вклучени!.Го на