• Обновено
Littleladybug Момчиња X'mas дрвото Crewneck Цртан филм Долг Ракав, T-shirt

Littleladybug Момчиња X'mas дрвото Crewneck Цртан филм Долг Ракав, T-shirt

DEN 359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Памук.Материјал : 100% Памук.Сезона : Пролет,Есен,Зима.Екипажот деколте, tee со долги ракави.Удобно : свиленкаста и мазна дише ткаенина која детска љубов.Опис : Материјал : Памук Одговара Тип : Лабава Neck Style : Crewneck Модел Стил : Ткаеше Ракав Тип : Долг Ракав Ткаенина Измијте : Рака Мие Големина Табела : 18-24 M : Должина : 40cm,Биста : 27*2cm,Ракав : 32cm,висина : 80-90cm 2 T : Должина : 42cm,Биста : 28*2cm,Ракав : 33cm,висина : 90-100 3 T : Должина : 44cm,Биста : 29cm,Ракав : 34cm,висина : 100-110cm 4 T : Должина : 46cm,Биста : 30*2cm,Ракав : 35cm,висина : 110-120cm 5 T : Должина : 48cm,Биста : 32*2cm,Ракав : 36cm,висина : 120-130cm 6 T : Должина : 50cm,Биста : 34*2cm,Ракав : 38cm,висина : 130-140cm Поради прирачник за мерење,ве молиме овозможи 0.5 инчи-1inch/1-3cm грешка Како различни екрани екранот боите различно, бојата на самиот објект може да difffer се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

UNIPIN Плус Големина Денот на Вљубените Кошули за Жените Симпатична Љубов Срцето Графички Печатени Долг Ракав О-Вратот на Повик Блузи
  • Обновено

UNIPIN Плус Големина Денот на Вљубените Кошули за Жените Симпатична Љубов Срцето Графички Печатени Долг Ракав О-Вратот на Повик Блузи

DEN 431.76

Она што ќе добиете : 1 PC Жените Врвот.Облека за нега : ниска температура рака мие / машина за миење, не кај�

Sczwkhg Дуксери за Тинејџерски Девојки Жените Исече Руно Zip До Маскирани Суичери Огромен Долг Ракав Fuzzy Pullover Палта
  • Обновено

Sczwkhg Дуксери за Тинејџерски Девојки Жените Исече Руно Zip До Маскирани Суичери Огромен Долг Ракав Fuzzy Pullover Палта

DEN 431.76

Па ве молиме контактирајте со нас ако се оштетени или неточни објект ^_^ 2 На секое прашање или проблем, не

Sczwkhg Дуксери за Тинејџерски Девојки Жените Исече Руно Zip До Маскирани Суичери Огромен Долг Ракав Fuzzy Pullover Палта
  • Обновено

Sczwkhg Дуксери за Тинејџерски Девојки Жените Исече Руно Zip До Маскирани Суичери Огромен Долг Ракав Fuzzy Pullover Палта

DEN 431.76

Па ве молиме контактирајте со нас ако се оштетени или неточни објект ^_^ 2 На секое прашање или проблем, не