• Обновено
Данска Данска Фудбал Поврзана Шамија

Данска Данска Фудбал Поврзана Шамија

DEN 476.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Увезени.Данска фудбал двострано поврзана шамија.Многу мека на допир и модерен.Современа, око-фаќање на дизајн. 57-во.долго време од 7-во.широк. 1992 Европското првенство наведени.Живописни бои, со висок квалитет акрилик предиво, многу мека на допир.Има две страни со "Данска" натписи, и Данска знаме или на сртот на секој крај.Во 1992 Европскиот шампионат се наоѓа на едната страна.Задолжително за секој Данска фан или мајчин и голем дански сувенир за никого.Произведени во Европа според најстрогите барања на Европската Унија прописи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Shawl Scarfs Тенко Ќебе Обвива Тенок И Лесен St Patricks Ден Украси Персоналните Scarfs За Жени Позитивни Зима Наставник Подароци
  • Обновено

Shawl Scarfs Тенко Ќебе Обвива Тенок И Лесен St Patricks Ден Украси Персоналните Scarfs За Жени Позитивни Зима Наставник Подароци

DEN 1550.40

Shawls Тенко Ќебе Ќебе St Patricks Ден Украси Смешно Scarfs За Жените Кашмир Зима Подарок Торба.Главна Карактерист�

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер
  • Обновено

Kingree 50PCS лицето маска turban headband turban шамија вратот топлина headwear трговија на големо за прашина-доказ сончевиот ветер

DEN 2332.80

Мултикористење магија главата носат се направени од Полиестер микрофибер која е мека и удобна, многу до