• Обновено
MITBAK Мартини Очила 8 МЛ (Сет од 6) Со Стилски и Шарени Бази | Домот Stemless Бар Очила | Одлична за Мартини, саем, Коктел, Виски, Маргарита, и Повеќе | Коктел-Чаши Направени Во ?

MITBAK Мартини Очила 8 МЛ (Сет од 6) Со Стилски и Шарени Бази | Домот Stemless Бар Очила | Одлична за Мартини, саем, Коктел, Виски,

DEN 767.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

????СТАРИОТ СВЕТ на СТИЛ СО ЕЛЕГАНТЕН, МОДЕРЕН ПРЕСВРТ : Овие 8-унца мартини очила имаат заострените силуета со стилски и шарени база и црна бенд.Овие десерт чаши се внимателно направена од олово-слободен стакло и дојде шест до еден сет. ????ЌЕ ги КОРИСТАТ ОВИЕ БАР ДОДАТОЦИ СИТЕ НА ВРЕМЕ : Од бар до кујната, оваа глава-претворање стакло е сигурно да се стави на добар употреба.Тие се идеални за различни коктели, како виски, бурбон, мартини, џин и тоник, водка и сода, и други алкохолни пијалаци. ????ПОГОДНА ЗА РЕЧИСИ БИЛО каков ВИД НА НАСТАН : Додадете контакт на класа и софистицираност на било повод, големи или мали, со овие еден-на-еден вид кул очила.Тие се големи за повик за да добиете средби во вашиот дом со пријателите и семејството, свадби, и повеќе. ????ДАДЕ ПОДАРОЦИ КОИ СЕ СИГУРНИ ДА СЕ СТАВИ НА ДОБАР УПОТРЕБА : да се Даде на овие очила како подарок за некој посебен за Божиќ, Hanukkah, Тајната на Дедо мраз, Родендени, Годишнини, Свадби, Housewarming Партии, и многу повеќе. ????На НАШИТЕ КЛИЕНТИ да ЗНАЧИ дека СВЕТОТ ЗА НАС : да се Даде на овие таписерии чаши за пиење се обидете.Ние сме убедени сте ќе треба да ги сакам (слики не прават правда).Ако не сте 100% воодушевен со нив (а и ние знаеме дека ќе биде), а потоа ќе издаде целосна наплата.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Keaiduoa Коктел-Чаши Транспарентен Мартини Коктели Мешани Поставите Обновливи Стакло од Пиење Сок Прави Купот на Стакло за Домашен
  • Обновено

Keaiduoa Коктел-Чаши Транспарентен Мартини Коктели Мешани Поставите Обновливи Стакло од Пиење Сок Прави Купот на Стакло за Домашен

DEN 388.80

【Коктел Чаша 】 : елегантен и уникатен облик, погоден за ладни пијалоци, овие стакло можат да се сместат 4

1 Парче Нерѓосувачки Челик Мартини Чаша Коктел Матични Вино, Чаши Бар Фенси Чаши Вино Чаша Златни Сребрени Две Бои да се Избере од
  • Обновено

1 Парче Нерѓосувачки Челик Мартини Чаша Коктел Матични Вино, Чаши Бар Фенси Чаши Вино Чаша Златни Сребрени Две Бои да се Избере од

DEN 1437.60

Космосот, капки лимон, маргаритите, daiquiris, нане juleps, manhattens, chocolatinis.Дури и ракчиња коктели, ceviche, сладолед ш�

Rolf Стакло Matchstick Мартини Чаша - Сет од 4 Произлегоа 10 Унца Мартини Очила - Lead-Free Стакло - Diamond-Тркала Врежани Коктел-Чаши
  • Обновено

Rolf Стакло Matchstick Мартини Чаша - Сет од 4 Произлегоа 10 Унца Мартини Очила - Lead-Free Стакло - Diamond-Тркала Врежани Коктел-Чаши

DEN 1296.00

Дијаманттркала врежани во САД.Карактеристики на аглеста во облик на сад за да се подобри вкусови на ваш�

Schott Zwiesel Основните Бар Дизајниран од страна на Светски Познатиот Mixologist Чарлс Schumann Tritan Кристално Стакло, Традиционалните
  • Обновено

Schott Zwiesel Основните Бар Дизајниран од страна на Светски Познатиот Mixologist Чарлс Schumann Tritan Кристално Стакло, Традиционалните

DEN 1872.00

6секој основните бар од страна на Чарлс Schumann; традиционални мартини чаша стил; 6.1 унца капацитет; 5.1 инчи �

Toyvian 2 парчиња Срце Облик Коктел Чаша Љубов Срцето Стакло Goblet Свадба Пијат Чаша Јасно Десерт сладолед Првенство Decoative Мартини
  • Обновено

Toyvian 2 парчиња Срце Облик Коктел Чаша Љубов Срцето Стакло Goblet Свадба Пијат Чаша Јасно Десерт сладолед Првенство Decoative Мартини

DEN 563.76

Неговиот материјал, безбеден и еколошки пријателски, и многу издржливи за долгорочна употреба.Има широ�

FOMIYES Коктел Стакло Стакло Пина Colada Стакло Високи Лале Кристално Стакло Коктел Чаша Купот Мартини Чаша Goble Дома Бар Стакло
  • Обновено

FOMIYES Коктел Стакло Стакло Пина Colada Стакло Високи Лале Кристално Стакло Коктел Чаша Купот Мартини Чаша Goble Дома Бар Стакло

DEN 354.96

Тоа доаѓа со мазни купот на површината, удобно допир, лесен за чистење.Одлично за многу настани, како што

Море Urchin Кристално Проѕирно Мартини Чаша Пиење Чаша Коктел-Чаши Стакло Материјал Совршен за Бар Свадба Партии Коктел-Чаши за Свадба
  • Обновено

Море Urchin Кристално Проѕирно Мартини Чаша Пиење Чаша Коктел-Чаши Стакло Материјал Совршен за Бар Свадба Партии Коктел-Чаши за Свадба

DEN 507.36

Мулти цел куп, ќе се применуваат до коктел, пијалаци, ладни пијалаци, кулер, сладолед и така натаму.Ведна�

FOMIYES Купе Коктел Чаша Круг Шампањ Очила Менхетен Очила Кристал Мартини Чаши за Пиење Martinis Manhattans Вотка Џин и Коктели
  • Обновено

FOMIYES Купе Коктел Чаша Круг Шампањ Очила Менхетен Очила Кристал Мартини Чаши за Пиење Martinis Manhattans Вотка Џин и Коктели

DEN 362.16

погоден за ресторани, кафулиња, домови, барови, банкети и други прилики.шампањ купе очила.Уникатен подар

WSSBK Креативни Коктел Мартини Чаша Виски Персоналните Нерѓосувачки Челик Шик Дизајн Вински Бар Ресторан Шампањ Мечка Првенство 1PC
  • Обновено

WSSBK Креативни Коктел Мартини Чаша Виски Персоналните Нерѓосувачки Челик Шик Дизајн Вински Бар Ресторан Шампањ Мечка Првенство 1PC

DEN 3561.36

Нерѓосувачки челик на квалитетот на храната,безбедно,без мирис,лесна за чистење。.Мазната површина,све�

DOITOOL 1Pcs Коктел Чаша, Креативни Swan Облик Коктел Чаша со Вино Стакло, Уникатен Шампањ Купе Стакло Птица Форма Мартини Goblet
  • Обновено

DOITOOL 1Pcs Коктел Чаша, Креативни Swan Облик Коктел Чаша со Вино Стакло, Уникатен Шампањ Купе Стакло Птица Форма Мартини Goblet

DEN 1380.00

【Висока Qaulity】На Коктелчаши се рака разнесени од најдобрите ултра јасно lead free кристал даваат максимум �