• Обновено
ERZHUI Комерцијални Домаќинство casters Мебел Casters со Кочница,360 степени Ротирачкото,Навој Матични Рициново Тркала M6 x 15mm,за Канцеларија Стол,Навртки,Mute(Universal+brake25mm)

ERZHUI Комерцијални Домаќинство casters Мебел Casters со Кочница,360 степени Ротирачкото,Навој Матични Рициново Тркала M6 x 15mm,за

DEN 1701.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

1. Материјал : завртка род рициново се направени од најлон материјал, кој е лесно да се поттикнат и да се повлече, и молчи и не е лесно да се фаќа.Протезата е направен од хром-обложено челик. 2. Карактеристики : Вграден-во прецизност топката лежишта.На целата површина е хром-позлатен, и завртка род е фиксна да се подобри на производот живот.Ролери заковки се задебелена и засилен за да се спречи пропаѓање. 3. Сопирање функција : со кочница, тоа може да ротираат со голема брзина од 360 степени, не е лесно да ' рѓа, има силна отпорност на триење, и е мазна и работната енергија. 4. Димензии : Воланот дијаметар : 25мм/32-милиметри, инсталација висина : 39.5 mm/46.5 мм, со завртки дијаметар : M6 X15mm, воланот дебелина : 13mm, универзална радиус на вртење : 28mm/31mm, кочница радиус на вртење : 47.5 mm/49mm. 5. Цел : е погоден за замена на casters како што се мебел вртливата столици, канцелариски столови, цвет стои, полици итн.Ако овие уреди имаат тркала, столици може да се премести лесно, заштеда на време и напор.Име : Завртка за исклучување на универзална wheel Material : nylon Model : Ротари/Brake Installation тип : завртка rod Wheel дијаметар : 25мм/32mm Installation висина : 39.5 mm/46.5 mm Screw род дијаметар : M6x15mm Single тркала оптоварување : 25kg Quantity : 4 Features : 1. На casters се направени од најлон, што е лесно да помогнам и да се повлече.На целата површина е хром-позлатен, и завртка род е фиксна да се подобри на производот живот.Ролери заковки се задебелена и дополнет, што е не се лизга, молчи и тешко да се фаќа.2. Со сопирачки, тоа може да ротираат со голема брзина од 360 степени, не е лесно да ' рѓа, има силна отпорност на триење, и е мазна и работната енергија.3. Цел : Погоден за замена на casters како што се мебел, вртливата столици, канцелариски столови, компјутер столици, итн.Ако овие уреди имаат тркала, столици може да се премести лесно, заштеда на време и напор.answer : ___________________________ note : 1. Овој производ се мери рачно, ве молиме оставете малку различна големина, како резултат на различните методи на мерење.2. Поради разликата на светлината и резолуција, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме обратете се до вистинската боја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bxfdc 2 Блек Метал СТП Канцеларија Стол Вртливата Casters Мебел Тркала Зафат Прстен Матични за Софа Кревет Стоки Полица за Складирање
 • Обновено

Bxfdc 2 Блек Метал СТП Канцеларија Стол Вртливата Casters Мебел Тркала Зафат Прстен Матични за Софа Кревет Стоки Полица за Складирање

DEN 1454.40

1.Направен од Метал & СТП, со зафат прстен матични 2.На капацитет е 30kgr секој рициново 3.Се применуваат на к�

MroMax 1.97 инчен Тркала Кол Најлон Вртливата Рициново Тркала Пластични 360 степени 8мм х 13mm Навој Матични Рициново Близнак Тркала
 • Обновено

MroMax 1.97 инчен Тркала Кол Најлон Вртливата Рициново Тркала Пластични 360 степени 8мм х 13mm Навој Матични Рициново Близнак Тркала

DEN 215.76

【ГОЛЕМИНА】 Тркала Дијаметар : 50mm / 1.97"; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31"; Конец Должина : 13mm / 0.51"; Оптоварување : 7k

Матични Casters со Кочница,Тешки Вртливата Навој Матични Casters,3/8-16x1(НЕ Метрички M10) Матични Casters со Кочница за Коли,Двојно
 • Обновено

Матични Casters со Кочница,Тешки Вртливата Навој Матични Casters,3/8-16x1(НЕ Метрички M10) Матични Casters со Кочница за Коли,Двојно

DEN 475.68

79"(20mm),воланот дијаметар е 2"(50mm),Стандард 3 / 8" со 16 TPI,Груб Навој (САД) : На студ дијаметар е 3 / 8",студ должина

Ерик Xian Количка за Мебел Мебел Фитинг Тркала 40 mm 50 кг highperformance Вртливата Castor 4 Парчиња Сет на Мебел castors Канцеларија
 • Обновено

Ерик Xian Количка за Мебел Мебел Фитинг Тркала 40 mm 50 кг highperformance Вртливата Castor 4 Парчиња Сет на Мебел castors Канцеларија

DEN 4619.52

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна упо�

Theia Технички Тешки Индустрија Израмнување Рициново Тркала Вртливата Плоча Поставена на Матични Castors Стигнале |Вертикална се
 • Обновено

Theia Технички Тешки Индустрија Израмнување Рициново Тркала Вртливата Плоча Поставена на Матични Castors Стигнале |Вертикална се

DEN 2088.00

ТРКАЛА ДИЈАМЕТАР : 2.5 инчен' вкупна ВИСИНА : 4.7 инчен.Пакет вклучуваат, исто така, 16pcs од Нерѓосувачки чели�

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Црна Тркала и 12mm Произлегува - Вклучува 4 Вртливата - 1200 кг
 • Обновено

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Црна Тркала и 12mm Произлегува - Вклучува 4 Вртливата - 1200 кг

DEN 1576.32

Овие Услуга Рициново Серија #20 Полиуретан casters нудат различни тркала големини и монтажа височини : 3" Трк�

Hirate 3 Вртливата Рициново Тркала 3/8 Навој Матични со Двојна Кочница Сет од 4 Lockable Имајќи Casters за Мебел Индустриски Количка
 • Обновено

Hirate 3 Вртливата Рициново Тркала 3/8 Навој Матични со Двојна Кочница Сет од 4 Lockable Имајќи Casters за Мебел Индустриски Количка

DEN 407.52

ИМПЕРИАЛ МАТИЧНИ ГОЛЕМИНА : Нашата рициново тркала се стандардни 3 / 8" со 16 TPI,Груб Навој (САД), на студ диј�

CNZXCO Ефективни casters 2 инчен Casters со Метал,360 степени Вртливата Рициново со Кочница,со Навој Матични М8/M10,за Троседот Стол,offee
 • Обновено

CNZXCO Ефективни casters 2 инчен Casters со Метал,360 степени Вртливата Рициново со Кочница,со Навој Матични М8/M10,за Троседот Стол,offee

DEN 1977.60

1 Карактеристики : Овие сребро завртка casters се мазни и се флексибилни, флексибилни во употреба, носатотпо

TTBB Вртливата Рициново Тркала - Индустриски Castors, Пакување од 4, Смирува, Нема Рѓа, Носат-Отпорни, Тежок Товар, Едноставна Инсталација,
 • Обновено

TTBB Вртливата Рициново Тркала - Индустриски Castors, Пакување од 4, Смирува, Нема Рѓа, Носат-Отпорни, Тежок Товар, Едноставна Инсталација,

DEN 470.40

☆МатеријалНа casters се направени од носатотпорни, гума, кој е издржлив, и заградата е направен од нерѓосув

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-G20-CH 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 7/16 x 7/8 Зафат
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-G20-CH 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 7/16 x 7/8 Зафат

DEN 228.72

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 7 / 16" x 7 / 8" Зафат Прстен Матични.Хром Х�

ECYC 4PCS Гардероба Прозорец Рициново Тркало Макара Тркачи Лизгачки Вратата Ролери Кабинет Бакар оков за Мебел
 • Обновено

ECYC 4PCS Гардероба Прозорец Рициново Тркало Макара Тркачи Лизгачки Вратата Ролери Кабинет Бакар оков за Мебел

DEN 406.32

Оваа рициново воланот е погоден за мали машини, колички, мебел и управување, итн.Обезбеди ниска почетна �

Lphy 1.5 Навој Матични Casters, 3/8 Инчи Матични Дијаметар, Вртливата Заклучување Замена Тркала за Мебел, Количка, Workbench, Количка
 • Обновено

Lphy 1.5 Навој Матични Casters, 3/8 Инчи Матични Дијаметар, Вртливата Заклучување Замена Тркала за Мебел, Количка, Workbench, Количка

DEN 407.76

ИНСТАНТ – МОБИЛНОСТсет од 4 навој рициново со клуч е идеален како замена за коли, мебел, dolly, workbench, количк

Нерѓосувачки Челик со Висока Температура Фенолни Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Браун Тркала и 3/8 Произлегува
 • Обновено

Нерѓосувачки Челик со Висока Температура Фенолни Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Браун Тркала и 3/8 Произлегува

DEN 5865.60

Овие Услуга Рициново Серија #20 Висока Температура Фенолни casters нудат различни тркала големини и монтажа

JUSTJUNFEN 2 Инчен Топката Рициново Тркала со 38mm Матични, Гроздобер Вртливата Рициново, за Мебел, Троседот, Чаир, Кабинетот на
 • Обновено

JUSTJUNFEN 2 Инчен Топката Рициново Тркала со 38mm Матични, Гроздобер Вртливата Рициново, за Мебел, Троседот, Чаир, Кабинетот на

DEN 610.56

Мазна и тивко возен : внатрешниот лого на количка ролни брзо, а на површината е мазна, и нема да бидат зак�

KFidFran Вртливата Рициново Тркала СТП Рициново 3 Инчен Кол Тркала М12 60mm x Навој Матични 264lb Капацитет(Lenkrollen СТП-Lenkrolle
 • Обновено

KFidFran Вртливата Рициново Тркала СТП Рициново 3 Инчен Кол Тркала М12 60mm x Навој Матични 264lb Капацитет(Lenkrollen СТП-Lenkrolle

DEN 1231.20

[ Карактеристики ] Тркала Кол : 76mm / 3.0 инчен ; Тркало Дебелина : 30мм / 1.2 инч [ Капацитет] 120kg / 264lb на тркала

WLGQ Мебел Рициново,4 Парчиња Mute Castor Тркала,се Движат Рициново Тркала,Гума Вртливата Castor,Мали Castor Тркала,за Рака Количка,Работни
 • Обновено

WLGQ Мебел Рициново,4 Парчиња Mute Castor Тркала,се Движат Рициново Тркала,Гума Вртливата Castor,Мали Castor Тркала,за Рака Количка,Работни

DEN 1511.76

?Квалитетни Материјали : Мека гума материјал тркала се силни и издржливи.Лесно да помогнам и да се повле�

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-T10-CH 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 5/16-18 x 1 Навој
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-T10-CH 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 5/16-18 x 1 Навој

DEN 228.48

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 5 / 1618" x 1" Навој Матични.Хром Хауба, Црн

Молчи Универзална Гумени Тркала TPR Канцеларија Стол Casters Тркала Матични Рициново Тркала Замена Поставите 75mm М12 3во
 • Обновено

Молчи Универзална Гумени Тркала TPR Канцеларија Стол Casters Тркала Матични Рициново Тркала Замена Поставите 75mm М12 3во

DEN 486.96

АПЛИКАЦИЈАТА Може да се користи во строга употреба на магацини, продавници, ресторани, училишта и болни

MALLLALA 3вртливата Рициново тркала со Царски 5/16-18 Навој Матични,Сет од 4,Тешки Навој Матични Casters со Безбедноста Двојна Сопирачки,Капацитет
 • Обновено

MALLLALA 3вртливата Рициново тркала со Царски 5/16-18 Навој Матични,Сет од 4,Тешки Навој Матични Casters со Безбедноста Двојна Сопирачки,Капацитет

DEN 2023.20

Англиски Casters .Лесен За Инсталација : инсталацијата е едноставна,дури и може да се заврши работата со сво

2 Топката Рициново Тркала Сет од 4 Возен Гроздобер Месинг Топката Тркала со 5/16 x 1 1/2 (8 x 38mm) Матични Штекер Користејќи го
 • Обновено

2 Топката Рициново Тркала Сет од 4 Возен Гроздобер Месинг Топката Тркала со 5/16 x 1 1/2 (8 x 38mm) Матични Штекер Користејќи го

DEN 344.64

▲Топка со дијаметар од околу 2 inche (49.5 mm) антички злато топки casters, матични должина е околу 5 / 16" x 1 1 / 2" (8 x 38mm

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-M41-ПОТ 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 12 mm x 15 mm Навој
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-M41-ПОТ 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 12 mm x 15 mm Навој

DEN 228.48

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 12 mm x 15 mm Навој Матични.Бела без кочниц

Schioppa GLEIH 412 NPE SL L12 Серија 4 x 1-1/4 со Дијаметар од Вртливата Рициново со Тркала Брава, Сопирачки, Не-Означување Полипропилен
 • Обновено

Schioppa GLEIH 412 NPE SL L12 Серија 4 x 1-1/4 со Дијаметар од Вртливата Рициново со Тркала Брава, Сопирачки, Не-Означување Полипропилен

DEN 384.48

Вртливата Raceway.Карактеристики 4 x 11 / 4" (100 x 32 мм) тркало што се нуди поширок многу од конкурентите за допол�