• Обновено
CNZXCO Ефективни casters Castors Тема Тркала М12 Молчи Гума casters Двојно Тркала Близнак Топката Тркала Мебел Количка casters Универзална Вртливата Кочница Тркала Тивка

CNZXCO Ефективни casters Castors Тема Тркала М12 Молчи Гума casters Двојно Тркала Близнак Топката Тркала Мебел Количка casters Универзална

DEN 1041.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Близнаци Тркала Ширина : 3.8 cm / 1.49 инчи; Тркало дијаметар : 4.0 cm / од 1,5 инчи; 5.0 cm / 2 инчи; матични Големина : М12 x 25cm / 0.47 x 0.98 инчи.МАЗНА & NOISELESS - Casters се мазни валање, носат-отпор, трајни и noiseless, тркалата се направени од гума, ултра тивок, никаква бучава, на лежишта се направени од високо јаглероден челик, непречено водење и флексибилно управување.ТЕШКИ ТРКАЛА - Овие casters доаѓа со Челик и двојно топката лежишта вртливата главата, 60 степен ротација дозволува целосна слобода на движење.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ДВОЈНО ЗАКЛУЧУВАЊЕ - Casters Тркала се удобен живот, носат-отпор, издржлив - 1.5 инчен casters секој со оптоварување на 320 KG, 2 инчен casters секој со оптоварување на 400 KG.ПОВЕЌЕ USE - Овие Гумени Тркала се идеални за огромен спектар на употреба DIY да индустриски апликации дома, училишта, гаража, продавници, колички, маса и болници, Совршен casters за мали опрема и мал простор мебел, вклучувајќи отоманската империја, кафе на маса, растенијата стои, полици за книги, играчки кутии, шопинг коли, workbench.Големина Име : 2inch Colour Име : 4_swivel Product Име : им била заклучена завртка две тркала мебел casters Product материјал : железо заградата + гума wheel Wheel дијаметар : од 1,5 инчи (40mm) / 2 инчи (50mm)Тркало ширина : двете 38mm / 1.49 inches Installation висина : 76mm / 2.99 inchesthread големина : М12 × 25mm / 0.47 × 0.98 inch Scope на примена : компјутер биро, ноќни маса, гардероба, кафе на маса, стол, трпезариска маса, троседот, итн.Карактеристики : Костим за тврдо, ламинатни, ќерамиди, камени плочи и сите други хард подови.Високи перформанси и издржливи castors.управувачот со завртување брава, сопирачки, спречува да се тркала наназад или panning.Тркалата се дизајнирани за да лесно да се тркалаат на тврдо или мазна стил подови.Тенок површински тркала заштита на паркет (ламинатни, плочка, чеша) од гребнатини или навртки.Тоа е лесно да се постави и имаат многу занишан движење.Идеален за дома мебел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ерик Xian Количка за Мебел Мебел Фитинг Тркала 40 mm 50 кг highperformance Вртливата Castor 4 Парчиња Сет на Мебел castors Канцеларија
 • Обновено

Ерик Xian Количка за Мебел Мебел Фитинг Тркала 40 mm 50 кг highperformance Вртливата Castor 4 Парчиња Сет на Мебел castors Канцеларија

DEN 4619.52

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна упо�

Нерѓосувачки Челик со Висока Температура Фенолни Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Браун Тркала и 3/8 Произлегува
 • Обновено

Нерѓосувачки Челик со Висока Температура Фенолни Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Браун Тркала и 3/8 Произлегува

DEN 6432.72

Овие Услуга Рициново Серија #20 Висока Температура Фенолни casters нудат различни тркала големини и монтажа

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-M23-WH-Б 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Кочница Рициново, 8 мм x 25 mm Навој
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-M23-WH-Б 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Кочница Рициново, 8 мм x 25 mm Навој

DEN 168.48

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 8 мм x 25 mm Навој Матични.Бела со кочниц�

WLGQ Мебел Рициново,4 Парчиња Mute Castor Тркала,се Движат Рициново Тркала,Гума Вртливата Castor,Мали Castor Тркала,за Рака Количка,Работни
 • Обновено

WLGQ Мебел Рициново,4 Парчиња Mute Castor Тркала,се Движат Рициново Тркала,Гума Вртливата Castor,Мали Castor Тркала,за Рака Количка,Работни

DEN 1511.76

?Квалитетни Материјали : Мека гума материјал тркала се силни и издржливи.Лесно да помогнам и да се повле�

Theia Технички Тешки Индустрија Израмнување Рициново Тркала Вртливата Плоча Поставена на Матични Castors Стигнале |Вертикална се
 • Обновено

Theia Технички Тешки Индустрија Израмнување Рициново Тркала Вртливата Плоча Поставена на Матични Castors Стигнале |Вертикална се

DEN 2088.00

ТРКАЛА ДИЈАМЕТАР : 2.5 инчен' вкупна ВИСИНА : 4.7 инчен.Пакет вклучуваат, исто така, 16pcs од Нерѓосувачки чели�

Молчи Универзална Гумени Тркала TPR Канцеларија Стол Casters Тркала Матични Рициново Тркала Замена Поставите 75mm М12 3во
 • Обновено

Молчи Универзална Гумени Тркала TPR Канцеларија Стол Casters Тркала Матични Рициново Тркала Замена Поставите 75mm М12 3во

DEN 486.96

АПЛИКАЦИЈАТА Може да се користи во строга употреба на магацини, продавници, ресторани, училишта и болни

KFidFran Вртливата Рициново Тркала СТП Рициново 3 Инчен Кол Тркала М12 60mm x Навој Матични 264lb Капацитет(Lenkrollen СТП-Lenkrolle
 • Обновено

KFidFran Вртливата Рициново Тркала СТП Рициново 3 Инчен Кол Тркала М12 60mm x Навој Матични 264lb Капацитет(Lenkrollen СТП-Lenkrolle

DEN 1231.20

[ Карактеристики ] Тркала Кол : 76mm / 3.0 инчен ; Тркало Дебелина : 30мм / 1.2 инч [ Капацитет] 120kg / 264lb на тркала

MALLLALA 3вртливата Рициново тркала со Царски 5/16-18 Навој Матични,Сет од 4,Тешки Навој Матични Casters со Безбедноста Двојна Сопирачки,Капацитет
 • Обновено

MALLLALA 3вртливата Рициново тркала со Царски 5/16-18 Навој Матични,Сет од 4,Тешки Навој Матични Casters со Безбедноста Двојна Сопирачки,Капацитет

DEN 2023.20

Англиски Casters .Лесен За Инсталација : инсталацијата е едноставна,дури и може да се заврши работата со сво

CMmin Фабрика Штекер Castor Тркала Вртливата со Сопирачки,Двојна Носечка,360 степени Ротирачкото,со Навој Матични,за Креветчето Casters,Кујната
 • Обновено

CMmin Фабрика Штекер Castor Тркала Вртливата со Сопирачки,Двојна Носечка,360 степени Ротирачкото,со Навој Матични,за Креветчето Casters,Кујната

DEN 1683.12

1 Материјал : casters се направени од полиуретан материјал, кој е лесен и флексибилен, молчи и лизгање, без по

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWUN-75U-M10-Б.К 3 со Дијаметар од Најлон Тркала Unhooded Не-Кочница Рициново, 6 мм Дијаметар x
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWUN-75U-M10-Б.К 3 со Дијаметар од Најлон Тркала Unhooded Не-Кочница Рициново, 6 мм Дијаметар x

DEN 205.44

Unhooded Вртливата Близнак Тркала Рициново 75mm (3") Воланот.Уретан 6mm X 12mm Навој Матични.Црна без кочница.Близн

DJASM jjzxw Нерѓосувачки Челик Лизгачки Вратата Пластика Челик Прозорец Макара Алуминиум Легура Стакло, Месинг Тркала Исклучен Ролери
 • Обновено

DJASM jjzxw Нерѓосувачки Челик Лизгачки Вратата Пластика Челик Прозорец Макара Алуминиум Легура Стакло, Месинг Тркала Исклучен Ролери

DEN 3144.96

Материјал:Алуминиум+ Најлон.Заврши:песокполски.Достапни за : Сите видови на дрво лизгачки врати.Вртли

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-T10-WH-Б 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Кочница Рициново, 5/16-18 x 1 Навој
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-T10-WH-Б 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Кочница Рициново, 5/16-18 x 1 Навој

DEN 168.48

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 5 / 1618" x 1" Навој Матични.Бела со кочниц�

ECYC 4PCS Гардероба Прозорец Рициново Тркало Макара Тркачи Лизгачки Вратата Ролери Кабинет Бакар оков за Мебел
 • Обновено

ECYC 4PCS Гардероба Прозорец Рициново Тркало Макара Тркачи Лизгачки Вратата Ролери Кабинет Бакар оков за Мебел

DEN 406.32

Оваа рициново воланот е погоден за мали машини, колички, мебел и управување, итн.Обезбеди ниска почетна �

HMEILI Casters Casters 4 ПАРЧИЊА Креветчето Универзална Вртливата Кочница 8мм Долго Матични Castor Тркала 2 Инчи Додатоци Мебел долготрајната
 • Обновено

HMEILI Casters Casters 4 ПАРЧИЊА Креветчето Универзална Вртливата Кочница 8мм Долго Матични Castor Тркала 2 Инчи Додатоци Мебел долготрајната

DEN 844.80

Носи тешки товари, амортизацијата непречено, работи правилно, и се претвора лесно.Носатотпорни, гумени �

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Црна Тркала и 12mm Произлегува - Вклучува 4 Вртливата - 1200 кг
 • Обновено

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Црна Тркала и 12mm Произлегува - Вклучува 4 Вртливата - 1200 кг

DEN 1576.32

Овие Услуга Рициново Серија #20 Полиуретан casters нудат различни тркала големини и монтажа височини : 3" Трк�

QQAA 4 ПАРЧИЊА Вртливата Тешки Машина Израмнување Castors Тркала, Машина Casters Навој Род, Телескопски Метри Висина Прилагодливи,
 • Обновено

QQAA 4 ПАРЧИЊА Вртливата Тешки Машина Израмнување Castors Тркала, Машина Casters Навој Род, Телескопски Метри Висина Прилагодливи,

DEN 1401.60

Нашите castors тркала направен од висок квалитет на најлон и метал заграда, тоа е цврсти и издржливи.Тешки ca

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-40N-G24-Б.К 1.57 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 7/16 Дијаметар
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-40N-G24-Б.К 1.57 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 7/16 Дијаметар

DEN 217.44

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 40mm (1.57") Воланот.Најлон 7 / 16" x 13 / 8" Зафат Прстен Матични.Црна

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Црна Тркала и 12mm Произлегува - Вклучува 4 со Врвот за Заклучување
 • Обновено

Полиуретански Вртливата Навој Матични Рициново Сет од 4 w/3 x 1.25 Црна Тркала и 12mm Произлегува - Вклучува 4 со Врвот за Заклучување

DEN 566.40

Овие Услуга Рициново Серија #20 Полиуретан casters нудат различни тркала големини и монтажа височини : 3" Трк�

Количка за мебел Тркала за колички 240 kg полиуретан СТП тркала castors нерѓосувачки челик навој завртка кочница за заклучување индустриски
 • Обновено

Количка за мебел Тркала за колички 240 kg полиуретан СТП тркала castors нерѓосувачки челик навој завртка кочница за заклучување индустриски

DEN 5464.32

Нашите castor тркала и други компоненти во собата, се дизајнирани да бидат издржливи, дури и со редовна упо�

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-G20-CH 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 7/16 x 7/8 Зафат
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-G20-CH 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 7/16 x 7/8 Зафат

DEN 228.72

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 7 / 16" x 7 / 8" Зафат Прстен Матични.Хром Х�

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-M41-TN 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 12 mm x 15 mm Навој
 • Обновено

Близнаци Тркала Рициново Решенија TWHN-50N-M41-TN 2 со Дијаметар од Најлон Тркала Маскирани Не-Кочница Рициново, 12 mm x 15 mm Навој

DEN 228.48

Маскирани Вртливата Близнак Тркала Рициново 50mm (2") Воланот.Најлон 12 mm x 15 mm Навој Матични.Тен без кочница

Hirate 3 Рициново Тркала со 3/8-16UNC Навој Матични(2 Casters со Кочница Заклучување),4 Пакет Вртливата Матични Casters Тркала со
 • Обновено

Hirate 3 Рициново Тркала со 3/8-16UNC Навој Матични(2 Casters со Кочница Заклучување),4 Пакет Вртливата Матични Casters Тркала со

DEN 623.76

【Кралскиот Матични Големина】 : Нашата рициново тркала се стандардни 3 / 8" со 16 TPI,Груб Навој (САД), на студ

Пастир Regent Серија 2-1/2 со Дијаметар од Мека Гума Тркала Вртливата Рициново, 3/8 Дијаметар x 1-1/2 Должина UNC16 Навој Матични,
 • Обновено

Пастир Regent Серија 2-1/2 со Дијаметар од Мека Гума Тркала Вртливата Рициново, 3/8 Дијаметар x 1-1/2 Должина UNC16 Навој Матични,

DEN 147.36

Цинк позлатен заврши.Топлина третираат raceways за зголемена отпорност на абење.Идеален за тела, коли, инст�