• Обновено
16Pcs Мебел Перница Мебел Лизгачи Тешки Ефикасна Трајни Корисни за Обновливи Мебел Двигатели за Движење на Тешки Мебел Дребулии за Подот Заштита (Боја : A)

16Pcs Мебел Перница Мебел Лизгачи Тешки Ефикасна Трајни Корисни за Обновливи Мебел Двигатели за Движење на Тешки Мебел Дребулии за

DEN 900.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Големина : прибл. 8. 3 x 8. 1 x 1. 0 cm.Изработени од пластични материјали, силни и издржливи.Половина од 16pcs мебел лизгачот е кружен, а останатите половина се шестоаголни.Погоден за тврдо дрво подови, laminates и теписи, лесно да се ревидираат и да ги преуредите дневна простори.Заштитни перница нема да оштетување на мебел и може да се залепи за лесно движење.Материјал : ЕВА и пластика.-Големина : прибл. 8. 3 x 8. 1 x 1. 0 см.- Половина од 16pcs мебел лизгачот е кружен, а останатите половина се шестоаголни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WUJIN HAISHOP 5Pcs Мебел Транспорт Ролери Поставите Отстранување Кревање Движат Алатка Тешки Преместите Мебел Лизгачи (Боја : Р)
 • Обновено

WUJIN HAISHOP 5Pcs Мебел Транспорт Ролери Поставите Отстранување Кревање Движат Алатка Тешки Преместите Мебел Лизгачи (Боја : Р)

DEN 3025.20

1 x Lifter 4 парчиња x Тркала.Тоа може да се користи од страна на професионални двигатели или во дом, складишт�

WUJIN HAISHOP 8pcs Мебел Двигател Алатка Тешки Животни Лесно се Движат Ролери Поставите Домашен Транспорт Lifter Лизгачи Отстранлив
 • Обновено

WUJIN HAISHOP 8pcs Мебел Двигател Алатка Тешки Животни Лесно се Движат Ролери Поставите Домашен Транспорт Lifter Лизгачи Отстранлив

DEN 5124.00

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

WUJIN HAISHOP Мебел Двигател Алатка Тешки Работи Ролери 5PCS/Set Транспорт Lifter со Поместување Тркала Уред Почетен Прибор за Мебел
 • Обновено

WUJIN HAISHOP Мебел Двигател Алатка Тешки Работи Ролери 5PCS/Set Транспорт Lifter со Поместување Тркала Уред Почетен Прибор за Мебел

DEN 1116.00

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

uxcell 100mm x 25мм Правоаголник PTFE Мебел Лизгачи, Лепило Само се Држиме за Дрво Подови, Керамички Плочки и Carpeting 8pcs
 • Обновено

uxcell 100mm x 25мм Правоаголник PTFE Мебел Лизгачи, Лепило Само се Држиме за Дрво Подови, Керамички Плочки и Carpeting 8pcs

DEN 311.76

МАТЕРИЈАЛ : Мебел автостап лизгачи глајд модели се направени од PTFE, долговечност, и издржливост.НАМАЛУВ�

WUJIN HAISHOP 1pc се Движи Мебел Алатка за Транспорт Shifter Движат Тркала Лизгачот за Смена на Ролери Тешки Мебел Лизгачи
 • Обновено

WUJIN HAISHOP 1pc се Движи Мебел Алатка за Транспорт Shifter Движат Тркала Лизгачот за Смена на Ролери Тешки Мебел Лизгачи

DEN 2554.32

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

Slipstick CB139 XL Тешки Мебел Двигатели за Тврдо дрво Подови (4 Парчиња) Премија 9-1/2 x 5-3/4 Овална Чувствува Мебел Лизгачи за
 • Обновено

Slipstick CB139 XL Тешки Мебел Двигатели за Тврдо дрво Подови (4 Парчиња) Премија 9-1/2 x 5-3/4 Овална Чувствува Мебел Лизгачи за

DEN 275.76

ПРАВИ се ДВИЖАТ ТЕШКИ МЕБЕЛ НА ТЕШКО ДРВО ПОДОВИ ЛЕСНО – Slipstick премиум чувствува лизгачи функција ултра

WUJIN HAISHOP се Движи Мебел Алатка за Транспорт Shifter Движат Тркала Лизгачот за Смена на Ролери Тешки Мебел Лизгачи (Боја : 1pcs)
 • Обновено

WUJIN HAISHOP се Движи Мебел Алатка за Транспорт Shifter Движат Тркала Лизгачот за Смена на Ролери Тешки Мебел Лизгачи (Боја : 1pcs)

DEN 2410.32

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

WUJIN HAISHOP 5Pcs Мебел Двигател Алатка Сет Тешки Животни Транспорт Lifter Тркала Двигател Ролери со Тркала Бар Професионални Движат
 • Обновено

WUJIN HAISHOP 5Pcs Мебел Двигател Алатка Сет Тешки Животни Транспорт Lifter Тркала Двигател Ролери со Тркала Бар Професионални Движат

DEN 2266.32

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

WUJIN HAISHOP Професионални се Движи Мебел Алатка за Транспорт Shifter Движат Тркала Лизгачот за Смена на Ролери Тешки Бар Двигател
 • Обновено

WUJIN HAISHOP Професионални се Движи Мебел Алатка за Транспорт Shifter Движат Тркала Лизгачот за Смена на Ролери Тешки Бар Двигател

DEN 1370.40

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

WUJIN HAISHOP Тешки Мебел Ролери се Движат Алатки Мултифункционален Тешки Објект се Движат Макара Мебел Лизгачи (Боја : Црвена)
 • Обновено

WUJIN HAISHOP Тешки Мебел Ролери се Движат Алатки Мултифункционален Тешки Објект се Движат Макара Мебел Лизгачи (Боја : Црвена)

DEN 3156.96

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

WUJIN HAISHOP 360 степени Професионални Мебел Двигател Алатки за Транспорт Lifter Тешки Животни се Движат 4 Тркала Ролери Универзална
 • Обновено

WUJIN HAISHOP 360 степени Професионални Мебел Двигател Алатки за Транспорт Lifter Тешки Животни се Движат 4 Тркала Ролери Универзална

DEN 4133.28

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

WUJIN HAISHOP 1 Сет Практични Тешки Објект Транспорт Lifter Мебел Дома Тркала Ролери Двигател Домаќинство се Движат Рака Алатка Поставува
 • Обновено

WUJIN HAISHOP 1 Сет Практични Тешки Објект Транспорт Lifter Мебел Дома Тркала Ролери Двигател Домаќинство се Движат Рака Алатка Поставува

DEN 612.00

Способен за кревање и носење 150 KG / 330 Lbs.Лесно лифтови мебел, без повреда на грбот.Се користи за софи, bookcases

Liyic 48 Комбо Pack Само-Стап Тепих Едрилици за Чаир-32PCS 1inch Квадратни Само Лепило Мебел глајд модели&16PCS 1/2X4 Бар Мебел Движат
 • Обновено

Liyic 48 Комбо Pack Само-Стап Тепих Едрилици за Чаир-32PCS 1inch Квадратни Само Лепило Мебел глајд модели&16PCS 1/2X4 Бар Мебел Движат

DEN 143.76

✔ ЛЕСНО ДВИЖЕЊЕСо лепење Liyic мебел лизгачи под мебел,можете да се мешаат на мебел околу без никакви проб

Мебел Лизгачот за Влошки, се Движат Вашиот Мебел Лесно Нозе Заштитник со Завртка Тешки Тефлон Стол Нога глајд модели за Tiled и Тврдо
 • Обновено

Мебел Лизгачот за Влошки, се Движат Вашиот Мебел Лесно Нозе Заштитник со Завртка Тешки Тефлон Стол Нога глајд модели за Tiled и Тврдо

DEN 239.76

Издржливи Тефлон Материјал Овие мебел лизгачи се направени од издржлив PTFE (Тефлон) материјал, кој може �

Desunia 1 Кол. Најлон Лизгачот глајд модели за столици, Столици, & Маси - ги Штити Вашиот Подови како Мебел Слајдови Како Магија
 • Обновено

Desunia 1 Кол. Најлон Лизгачот глајд модели за столици, Столици, & Маси - ги Штити Вашиот Подови како Мебел Слајдови Како Магија

DEN 703.20

РАБОТИ НА РЕЧИСИ СИТЕ ПОВРШИНИ Мебел "лебди" низ плочка, тврдо дрво, тепих, дури и бетон!.САМОПОДМАЧКУВАЊ