• Обновено
Valcom VC-V-9945A Valcom Еден Тон Warble Гласна

Valcom VC-V-9945A Valcom Еден Тон Warble Гласна

DEN 3610.32
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Задоволство Странство.Дизајнот е стилски и иновативни.Функционалност дека е Непобедлива.Valcom Еден Тон Warble Гласно Рог - Прекин или непрекинато контакт затворање activation - Изградена-во тонски генератор на говорникот и контрола на јачина на звук - Warble тонноќ прстен - Еден тонвремето часовникот/врата/alarm - Еден тон прекрива warble tone ако ги активирате истовремено - CE.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

MGROLX Преносни Megaphone Spearker/Bullhorn-со Вграден Сирената/Alarm-Музика-30 Вати Енергија & 800 Двор Спектар-Местење на Јачината
  • Обновено

MGROLX Преносни Megaphone Spearker/Bullhorn-со Вграден Сирената/Alarm-Музика-30 Вати Енергија & 800 Двор Спектар-Местење на Јачината

DEN 422.16

МОЌЕН : овие преносни bullhorn испорачува 30 watts на власт и не е доволно моќни за да го носат звукот што се одне

Loudmore 25 Вати Компактен Megaphone Говорникот, ПА Bullhorn - со вградена Сирена, Рекордерот на Глас, 800 метри Опсег & Шише Настроената
  • Обновено

Loudmore 25 Вати Компактен Megaphone Говорникот, ПА Bullhorn - со вградена Сирена, Рекордерот на Глас, 800 метри Опсег & Шише Настроената

DEN 431.76

【Преносни говорникот】На handsfree преносни говорникот може да емитираат гласен и јасен звук, па вие не мор�