• Обновено
Бања Лажичка Сол Дрвени Ladle Лажица Топки за Канистри Лажичка Брашно Мешалки за Готвење

Бања Лажичка Сол Дрвени Ladle Лажица Топки за Канистри Лажичка Брашно Мешалки за Готвење

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Зголемување справи со должина што го прави лесен за употреба, особено во топла супа или вода.Нашите дрвени супа ladle лажица е силна, избалансиран, и висок капацитет.Направен од висок квалитет на дрвен материјал, тоа е nontoxic и безопасно, издржливост и нема напукнување или деформација.Погоден за готвење јадења, каша, супа, овес и сосови.Ги импресионира вашите utensil алатки кои овие лажици ги исполнуваат сите кујната готвење лажици треба.Најдобар подарок идеи за време на празниците, housewarming, или Божиќ за мајки, grandmas, жени.Тоа исто така може да се користи за scooping млеко во прав, чај во прав, шеќер, прашок за пециво, сода бикарбона, зачини и други мирудии.Дрвени занаети, убавината на трупци е во самите себе.Се чини дека постои вродена доверба во резба и тие се родени со постојано менување на жито.Тие се чини дека се бескрајно класичен и се неопходност, со силен уметнички талент.Нејзините не само лажичка вода, шеќер, каша, и брашно да се одржи жита, и неговиот сестран во домашна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нов 304 од не ' Рѓосувачки Челик Супа Ladle, 3 OZ Ladle Лажици со S Облик Рачка, Голема Порција Ladle Кујна Utensil Лажичка за Супа,
  • Обновено

Нов 304 од не ' Рѓосувачки Челик Супа Ladle, 3 OZ Ladle Лажици со S Облик Рачка, Голема Порција Ladle Кујна Utensil Лажичка за Супа,

DEN 359.76

Материјал : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик, мазна површина, без остар раб.Безбедно, Rustproof, Издржли�

Готвење Светлина Служи Ladle, Не-Стап Садови Отпорни На Топлина Кујна, Машина За Миење Садови Безбедно Најлон Gadget, Црна
  • Обновено

Готвење Светлина Служи Ladle, Не-Стап Садови Отпорни На Топлина Кујна, Машина За Миење Садови Безбедно Најлон Gadget, Црна

DEN 215.76

БЕЗБЕДНА ЗА НЕСТАП ПОВРШИНА : На најлон изградба на главата на ова служи ladle е безбедно за користи на нес�

Исклучителна Јасно Пластика Супа Ladle И Сок Ladle Јас Pack 4 5 Унца Јас Удар Ladle Јас Голема Ladle Јас Мали Ladle Јас Удар Сад
  • Обновено

Исклучителна Јасно Пластика Супа Ladle И Сок Ladle Јас Pack 4 5 Унца Јас Удар Ladle Јас Голема Ladle Јас Мали Ladle Јас Удар Сад

DEN 311.76

✔️ВКЛУЧУВА : Нашата 4 Пакет Од 5 Мл Големи Мешалки Секој Поединец Пластични Ladle Е Силна Трајни И Јасно Пл�

Силиконски Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Наместен,3-Флексибилни Парчиња Силиконски Главата Готвење Лажици Utensil со Вок Шпатула,Ladle,Дупчиња
  • Обновено

Силиконски Нерѓосувачки Челик Кујнски Прибор Наместен,3-Флексибилни Парчиња Силиконски Главата Готвење Лажици Utensil со Вок Шпатула,Ladle,Дупчиња

DEN 2229.60

♠Имаат ист КУЈНА UTENSIL СЕТ : совршена комбинација на три типови,Нестап силикони садови, вклучувајќи Шпат�

2 Парчиња 15 Инчи и 13.5 Инчен од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвење Алатка Сет Вклучува Дупчиња Лажица и Супа Ladle, Цедилка Лажица
  • Обновено

2 Парчиња 15 Инчи и 13.5 Инчен од Нерѓосувачки Челик Кујнски Готвење Алатка Сет Вклучува Дупчиња Лажица и Супа Ladle, Цедилка Лажица

DEN 335.76

Долго се справи со дизајн : на дупчиња лажица мерки за прибл 15 инчи, и супа ladle е за 13.5 инчи, па тие не ќе го�

Златото Не ' Рѓосувачки Челик Ladle Долго Се Справи Со Лажица, Голема Лажица, Трајни Прибор -11.4 Инчи (Боја : Злато)
  • Обновено

Златото Не ' Рѓосувачки Челик Ladle Долго Се Справи Со Лажица, Голема Лажица, Трајни Прибор -11.4 Инчи (Боја : Злато)

DEN 366.00

Попрофесионално одлична за секоја кујна,Совршен за никаква сосови, супи, чили, сок или чорби.Професион�

2 Парчиња/Set Нерѓосувачки Челик Готвење Алатка Мет Полски Долго Се Справи Со Супа Ladle Skimmer Бакар Кујна Додатоци (Големина :
  • Обновено

2 Парчиња/Set Нерѓосувачки Челик Готвење Алатка Мет Полски Долго Се Справи Со Супа Ladle Skimmer Бакар Кујна Додатоци (Големина :

DEN 617.28

** 8 / 10 нерѓосувачки челик Flatware, поминаа на ФДУ, LFGB и ЕУ ХРАНА БЕЗБЕДНО ТЕСТ Тоа е здрав за човечкиот орган�

Рада Прибор за јадење Не-Нула Ladle - Отпорни на Топлина Супа Ladle Готвење Utensil – Служат Лажица со Ергономски Удобност Зафат
  • Обновено

Рада Прибор за јадење Не-Нула Ladle - Отпорни на Топлина Супа Ladle Готвење Utensil – Служат Лажица со Ергономски Удобност Зафат

DEN 249.60

СОВРШЕН ЗА ДОДЕЛУВАЊЕ СУПИ – Служи домашни супи, чорби, сосови, па дури и возрасни пијалоци со овој ladle.С�

Нерѓосувачки Челик Виси Ladle со Уникатни Криви се Справува со креативни жешко тенџере супена лажица задебелување Страна Остатокот
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Виси Ladle со Уникатни Криви се Справува со креативни жешко тенџере супена лажица задебелување Страна Остатокот

DEN 335.76

☸【Задебелена челик】:304 од не ' рѓосувачки челик ѕид виси лажица е направен на задебелена од нерѓосува�