• Обновено
APQ Пакет од 5 Термички Изолирани Торби Меур со Рака Дупка 12 x 10 x 9. Лесни Висок Капацитет Metallized Фолија Tote Торба 12x10x9, Лесно Користење селотејп Печат Затворање. Совршен ?

APQ Пакет од 5 Термички Изолирани Торби Меур со Рака Дупка 12 x 10 x 9. Лесни Висок Капацитет Metallized Фолија Tote Торба 12x10x9,

DEN 774.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

5 ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНИ ТОРБИ 12 x 10 x 9 : Тие се високи-перформанси, а за еднократна употреба изолирани испорака торба дека не бара обратна логистика и ви помага да ја испорача вашата топла или ладна стока безбедно да вашите клиенти.Се вклопува во 12" x 10" x 9" кутија.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Изолирани кулер кеси кои обезбедуваат ефикасна контрола на температурата за повеќе од 24 часа.Расположливиот изолирани превозот кеси функција на здрав дизајн за да се спречи солзи.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Интегрирана сметководствена се справи го прави лесно да се одржи на изолирани испорака кеси во вашата рака.Брзо печат на изолирани шопинг торба со кора-и-печат лепило јазичето за затворање.МУЛТИ-ЦЕЛ ТОРБИ : Изолирани превозот кеси се погодни за превозот широк спектар на производи кои се движат од расипливи прехранбени производи, фармацевтски производи, млечни производи, како и сите други температура-чувствителни производи.Обезбедува долго време заштита за вашиот преку ноќ пратки на чоколадо или лекови.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Овој производ е поддржан од 100% пари гаранција за враќање.Ако не сте задоволни со производот, ќе добиете вашите пари назад!.Овие расположливиот изолирани храна кеси се дизајнирани да понуди единствена, висока-перформанси изолација единица, што е спротивно на dual-обложени хартиена кеса и лагер комбинации кои се исто така достапни.Секој еднократна употреба, термо торба доаѓа со интегриран handhole и лесен-користете селотејп печат, што го прави совршен торба за апликации вклучувајќи испорака и превоз на топла или ладна храна.Како и се користи како изолирани храна испорака кеси, термички кеси, исто така може да се користи за транспорт на други температура-чувствителни производи.Овие изолирани кеси храна може да издржи тежина од многу големо количество на прехранбени производи.Нашите во куќата тестирање покажа на кеси можете безбедно да се носат повеќе од 22lbs на температура-чувствителни производи.Термички и кеси се направи со gusseted агли, што значи тие се вклопуваат уредно во вашиот брановидни krabičkách.Топла и ладна храна испораки се совршени примери на употреба на овие Изолирани Испорака Кеси.Храната може да биде вчитан во секунди, без разлика дали на готова брза или супермаркет, и запечатени и да се испрати на тоа е начин, додека ефикасно да се содржи во внатрешноста температура, имајќи топла храна топла и ладна храна ладно.Изолирани превозот кеси се погодни за превозот широк спектар на производи кои се движат од расипливи прехранбени производи, фармацевтски производи, млечни производи, како и сите други температура-чувствителни производи.Обезбедува долго време заштита за вашиот преку ноќ пратки на чоколадо или лекови.Фолија изолирани торби меур се препорачува за заштита на ладилник, картон големина пратки против екстремни температури за повеќе од 24 часа.Се вклопува во 12" x 10" x 9" кутија.Кутија не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

UXOWOXU 5PCS Овошје и Зеленчук Амортизирање Мрежа Душеци (19.5 x 13.5) - Овошје Амортизирање Пена Влошки - Овошје и Зеленчук Пребивање
 • Обновено

UXOWOXU 5PCS Овошје и Зеленчук Амортизирање Мрежа Душеци (19.5 x 13.5) - Овошје Амортизирање Пена Влошки - Овошје и Зеленчук Пребивање

DEN 1002.00

Тоа е добра за циркулација на воздухот и можат подобро да се спречи вашиот овошје и зеленчук од скапува �

Пакување Хартија 1 Ролни 16 X 93' Саќе Амортизирање Заврши Тркалаат За Biodegradable Целосно да се Рециклираат Саќе Заврши за Скапоцени
 • Обновено

Пакување Хартија 1 Ролни 16 X 93' Саќе Амортизирање Заврши Тркалаат За Biodegradable Целосно да се Рециклираат Саќе Заврши за Скапоцени

DEN 549.60

????Рециклираат елиминира отпад и потребата за ножици, Естетски префинета пакување обезбедува за подобр�

10 x 13 инчи Меур Од Кеси & Пошта 30 Пакет Јасно Меур Амортизирање Торбичка Кеси Заштитен Балон Торбичка Кеси Двојно Ѕидови Задебелување
 • Обновено

10 x 13 инчи Меур Од Кеси & Пошта 30 Пакет Јасно Меур Амортизирање Торбичка Кеси Заштитен Балон Торбичка Кеси Двојно Ѕидови Задебелување

DEN 407.76

【10"x13" Меур Од Кеси】Пакет содржина 30 Пакет меур пошта, димензија е приближно 26 x 33 см / 10 x13 инчи 【Двојна З

Fuxury Меур Пошта 7.5x7.5 Инчи,2 Ролни 50 Пакети Вкупно Меур перница Заврши Торба Торбичка се Тркалаат Меур Кеси Пошта
 • Обновено

Fuxury Меур Пошта 7.5x7.5 Инчи,2 Ролни 50 Пакети Вкупно Меур перница Заврши Торба Торбичка се Тркалаат Меур Кеси Пошта

DEN 479.76

Заштита на Вашите Пратки Користете Fuxury заштитен балон завиткување пошта за да бидете сигурни дека секо

Амортизирање Kraft Хартија Заврши Roll: Пакување Хартија Саќе Амортизирање Заврши Хартија Меур се Тркалаат Пакување Перфорирани Ролни
 • Обновено

Амортизирање Kraft Хартија Заврши Roll: Пакување Хартија Саќе Амортизирање Заврши Хартија Меур се Тркалаат Пакување Перфорирани Ролни

DEN 285.60

одлична замена за пластични листови, за движење на хартија за завиткување.Донесување на премиум хартиј�

Panghuhu88 15 x 157.5' Пакување Хартија Саќе Амортизирање Заврши Тркалаат Еко-Пријателски Алтернативни Заврши за движење
 • Обновено

Panghuhu88 15 x 157.5' Пакување Хартија Саќе Амортизирање Заврши Тркалаат Еко-Пријателски Алтернативни Заврши за движење

DEN 551.52

Уникатен Дизајн : пакување хартија дизајн е саќе кои можат ефикасно да се намали моментумот и да се обез�

Саќе Амортизирање Пакување Хартија 1 Ролни Должина 1181.1 инчи Biodegradable Целосно да се Рециклираат Пакување Хартија Кафена Хартија
 • Обновено

Саќе Амортизирање Пакување Хартија 1 Ролни Должина 1181.1 инчи Biodegradable Целосно да се Рециклираат Пакување Хартија Кафена Хартија

DEN 737.76

Рециклираат елиминира отпад и потребата за ножици, Естетски префинета пакување обезбедува за подобра un

Duyppy Заштитен Балон Торбичка Мали Двојно Ѕидови Амортизирање Кеси Јасно Меур Пошта Кеси Заштитна Пена Торби Меур Пошта за Движење
 • Обновено

Duyppy Заштитен Балон Торбичка Мали Двојно Ѕидови Амортизирање Кеси Јасно Меур Пошта Кеси Заштитна Пена Торби Меур Пошта за Движење

DEN 340.80

Заштитен балон торбичка обезбеди извонредна заштита.Овие пошта се многу лесни а сепак силен за да ги за�

RISHNEG Пакување Хартија Амортизирање Kraft Заврши Саќе Заврши Тркалаат , 12 x 164' Kraft Пакување Хартија, Еко-Пријателски Пакување
 • Обновено

RISHNEG Пакување Хартија Амортизирање Kraft Заврши Саќе Заврши Тркалаат , 12 x 164' Kraft Пакување Хартија, Еко-Пријателски Пакување

DEN 455.76

ЕкоПријателски Материјал : Саќе хартија за пакување е направен од обновливи и biodegradable еколошки kraft харти

Воздухот Искриват Гумени Колумна,Меур Перница Заврши за Пакување, Лесно да се Солза, Голем Балон, Подебели & Трајни производи за
 • Обновено

Воздухот Искриват Гумени Колумна,Меур Перница Заврши за Пакување, Лесно да се Солза, Голем Балон, Подебели & Трајни производи за

DEN 4559.76

Пакување Набавки Секоја гас се чуваат одделно, еден гас протекување, и другите не се влијае, на тој начи�

Меур Амортизирање Заврши Тркалаат 12x36' (2 Ролни, Вкупно 12x72') Мал Меур Перфорирани Секои 12 ЛЕСНО ДА се СОЛЗА за Пакување, се
 • Обновено

Меур Амортизирање Заврши Тркалаат 12x36' (2 Ролни, Вкупно 12x72') Мал Меур Перфорирани Секои 12 ЛЕСНО ДА се СОЛЗА за Пакување, се

DEN 431.76

????PREFORATED & ЛЕСНО ДА се СОЛЗАПерфорирани секои 12 инчи лесно да се откине се тркалаат ????ВОЗДУХОТ ЗАКЛУЧУВА�

Elisnow 100Pcs Меур Од Кеси&Пошта, 6x8 Јасно Меур Пошта Заврши Торба, Двојно Ѕидови Меур Амортизирање Кеси за Движење и Складирање,
 • Обновено

Elisnow 100Pcs Меур Од Кеси&Пошта, 6x8 Јасно Меур Пошта Заврши Торба, Двојно Ѕидови Меур Амортизирање Кеси за Движење и Складирање,

DEN 335.76

БЕЗБЕДНА & ТРАЈНИ : Cushioned превозот кесички се направени од високо квалитетна двоен меур ѕид кој обезбеду�

Еко Пријателски Пакување најголемиот Дел Biodegradable Kraft Подарок Заврши Саќе Пакување Хартија за Движење Јадења 15x98' Меур Амортизирање
 • Обновено

Еко Пријателски Пакување најголемиот Дел Biodegradable Kraft Подарок Заврши Саќе Пакување Хартија за Движење Јадења 15x98' Меур Амортизирање

DEN 527.76

100% kraft хартија 【Еко Пријателски Пакување】 : Заклучен Воздух kraft пакување хартија лист за движење е екол�

APOCHON 10 x 14 Инчен Меур Од Торба, 40PCS Меур Перница Заврши Пошта Двојно Ѕидови Амортизирање Кеси Задебелување Shockproof Пена
 • Обновено

APOCHON 10 x 14 Инчен Меур Од Торба, 40PCS Меур Перница Заврши Пошта Двојно Ѕидови Амортизирање Кеси Задебелување Shockproof Пена

DEN 455.76

40 PCS ДВОЈНО ДВОСТРАНО МЕУР НАДВОР ПОШТА : балон торбичка кесички се направени од највисок квалитет, добр�